SIA S"I datorsalons; cietais disks - nestrada

Man noutbukam Toshiba saluza cietais disks, es aizgāju minētājā darbnīca nopirkt jaunu cieto ar visu datoru. Man atnesa cieto bet uz vietas to uzstādīt nebija iespejams, jo viņiem nav kaut kāda speciālā instrumenta. Tad es pajautāju par garantiju, viņi pateica ka garantija ir 1 gads. Es pēc nedeļam divām, jo bija daudz darba un nekā nevarēju tikt agrāk, aiznesu noutbuku uz citu darbnīcu un tur konstatēja ka cietais ir bojats.
Pēc tam atkal sanāca daudz jāstrada un uz Čakas ielas tiku tikai pēc pusgada. Atnacot tur man pateica ka nekā nevar man palidzēt, jo garantija it ka ir tikai vienu mēnesi! Ta man ne naudu, ne ari citu cieto neiedeva. Nekā nevarēju pierādit ka man bija teikts ka garantija ir 1 gads.
Ieteicu neiet uz šo darbnīcu un ja piedava kadu garantiju lai raksta termiņu uz čeka un liek zīmogu, lai pēc tam būtu iespēja pierādīt savu.

I

J JR 15.08.2011

Ja Tu čeku un vai rēķinu nepaņēmi, tad pats esi ohs!
Ja paņēmi - pie vienas kājas ko viņi saka - pieprasi 2y garantiju!
Vislabāk, neatkarīgi ne no kā uzraksti prasījuma pieteikumu, lai atbild rakstiski. Tad pakonsultējies ar PTAC - tas būs bezmaksas. Iespējams, ka visu varēs atrisināt Tev par labu!
Tikai neohojies un negaidi vēl pusgadu, aizņemtais cilvēk! Ja vēl nogaidīsi tad būs tiešām jau pa vēlu!

MacBeton 20.08.2011

Tādiem dorņiem NEVAJAG kompi. Viss notika pareizi.