www.sudzibas.lv S"I Nekvalitatīvas preces

S"I - Nekvalitatīvas preces

Izlasīju sludinājumu ss.lv, ka par izdevīgu cenu iespējams nokomplektēt datoru ejošā kārtībā. Veikalā pārdevējs pierunāja nomainīt vienu detaļu uz labāk strādājošu, sarunāto 70 Ls vietā, piemaksājot vēl 10 Ls. Pats piedāvājums bija vilinošs - dators izskatījās mazlietots, detaļas nospodrinātas un arī pārdevēja ieteikumi iedrošināja uz pirkumu parakstīties.
Atnākot mājās konstatēju, ka dažādām detaļām ir defekti - RAMi ilgi 'domā' un strādā nekvalitatīvi skaļi, skaņas datoram nav vispār un arī pēc pazīstama datorspeciālista apmeklējuma konstatēju to, ka skaņu nemaz nav iespējams vairs iegūt, CD/DVDroom arī atveras uz sekundi un uzreiz aizveras.
Rezultātā velti ir izšķiesti 80 Ls, pietam netika izdots čeks, līdz ar to nav ne mazāko iespēju iegūt naudu atpakaļ. Šobrīd dators jau guļ izgāztuvē.

I

T ToIeva 22.07.2011

Tu taču esi visīstākā losene! Varēji uzreiz dot datoru remontēt draugiem-datorspeciālistiem, vēl šodien tas būtu kalpojis.

M martins 23.07.2011

Jā, lietots ir lietots. Tika nopirkts lietots dators. Sākās problēma pirmajā nedēļā. Garantija tika iedota uz vienu mēnesi. Pieņēma uz garantijas remontu, nedēļu nostāvēja. Pāris dienu darbojās un atkal vecā vaina. Uz garantijas remontu pievāca pirkuma čeku kurš kalpoja kā apliecinājums. Pēc remonta neatdeva, vienkārši neesot. Protams, kad atkal nedarbojās, nav vairs nekādu garantiju. Divos dažādos servisos konstatēja vienu, mātes plates defektu, kā rezultātā vienkāršāk arī bija izmest. Vismaz RAM, disku un citas daļas varēju izlietot. Tā ka secinājums viens, kā jau daudz kur šodien tas notiek, arī šinī kantorī primārais ir pārdot. Kad iestājas garantijas gadījums, novilcina un kad garantijas laiks beidzies var atkratīties no problēmas. Vienkārši mācība, lietots ir un paliek lietots, reālas garantijas tam nedos.

R renars 25.11.2011

Kapēc jāperk lietots tajā pašā kantorī es nopirku jaunu datoru, bet tas bija kkur 5, 6 gadus atpakal un garantija bija 2 gadi.