www.sudzibas.lv SIA "S"I" uzmanību!!pārdod nelabojamus datorus!!

SIA "S"I" - uzmanību!!pārdod nelabojamus datorus!!

Uzmanieties no SIA "S&I" un tās īpašnieka Igora Žuļeva apkrāpšanas un nekādā gadījumā neiegrābjaties pērkot pie viņa datorpreces!!
2011.gada 12.augustā firmas "S&I"' veikalā A.Čaka ielā 40 nopirku lietotu laptotu HP DV 6000 pr Ls 160, - (dīvainā gan bija preces noformēšana -čeks tika sists veikala kases aparātā, nauda pārskaitīta uz īpašnieka personīgo kontu), klāt piepirku somu un peli par Ls 20, -. Datoram tika iedota garantija 1 mēnesis.
Un tad sākās..13.jūlijā testējot datoru izradījās, ka batareja tur tikai 10 minūtes, zvanīju uz veikalu, sarunājam, ka datoru nākamajā dienā aizvedīšu (vēršu uzmanību, ka dzīvoju 25 km no Rīgas, ceļš tur atpakaļ makšā Ls 1, 80). 14.jūlijā ierados veikalā un tur pārdevējs, uzklausījis manas pretenzijas, piegaja pie plaukta, izņēma batareju no cita (arī lietota) datora un ielika manējā, patestēja kādu laiku un pateica, ka tagad būs labi..pēc parīs dienām -16.jūlijā, slēdzot iekšā, dators nestrādāja vispār, monitors bija melns. 23.jūlijā, tiklīdz dabūju brīvdienu darbā, aizvedu datoru uz veikalu, teica lai atstāj -skatīšoties, uzstāju, ka gribu atkpakaļ naudu, pārdevējs atbildēja, ka īpašnieks aizbraucis un neko nevar izdarīt..Pāris dienas zvanījos, sarakstījos ar īsziņām, jo zvani bija pāradresēti uz veikalu (pats īpašnieks, pēc teiktā, atradās ārzemēs), saņēmu visādas stulbas piezīmes, ko es darot ar to datoru, ja veikalā batareja tur stundu, bet man tikai 10 minūtes. Patiesībā laptopu izmantoju, lai ielīstu netā izlasīst pastu, mājās parasti lietoju citu datoru, šo pirku paņemt līdzi uz ārzemēm.
25.jūlijā aizraucu uz veikalu un saņēmu vietā citu tāda paša modeļa datoru, bet...manas bēdas ar to nebeizās -26.jūlijā, slēdzot iekšā arī šo datoru, izrādījās, ka arī tas nestrādā vispār (melns monitors, rūca vien). 27.jūlijā aizbraucu uz veikalu bēz iepriekšējās zvanīšanās ar ciešu noskaņojumu saņemt savu naudu atpakaļ, piedzīvoju veselu cirku (īpašnieks Igors Ž. atbraucis pie veikala uz atvēršanas brīdi paziņoja, ka nav veikala atzslēgas, gaidījām kamēr atvedīs, tad piedāvāja man atpakaļ 100 latus!!!, kaulējamies stundu un pēc garas sarunas dabūju par datoru atpakaļ Ls 150, - (man vienkārši nav laika rakstīt uz patērētāju centru un gaidīt 10 dienas atbildi, jo braucu prom no valsts)..vēl joprojam nesaprotu par ko šim cilvēkam uzdāvināju Ls 30 plus Ls 7, 20, ko notērēju ceļam, bet par manu laiku un galvenais sabojātiem nerviem vispār nav atlīdzinājuma..vēl joprojam atrodos šokā.. Neiekrītiet uz šis firmas piedāvājumiem ne ejot garam (Rīgas centrā cilvēku daudz apgrozās), ne piedāvājumos internetā !!!

P

E ezerzeme 27.07.2011

Pirmkārt jau jāsaprot, ka dv6000 nav normāls dators. Man liekas, ka visi jau to zina, bet redzi ka nē!
Otrkārt, nu kur ir prāts pirkt lietotu laptopu. Pie kam skaitīt naudu uz hvz kādu kontu, ne veikala kontu un rekvizītiem.
Šeit atbistošākais ir tas teiciens par aitām un cirpējiem, lai gan ir arī necenzētāki teicieni, kas arī būtu lietojami šādu sūdzību sakarā!
Neaizstāvu pārdevēju. Vienkārši škiet ka daži pircēji paši uzprasās lai viņus čakarē, un tad sūdzas nost pa pasauli!

M monteros 27.07.2011

Mazliet nepiekritīšu komentam Ezerzeme. Taisnība jau ir, ka pirkt lietotu datoru ir risks. Iepriekšējā sūdzībā jau izteicu viedokli par savu gadījumu. Es uzskatu ka salūzt var jebkas, ne tas trakākais, bet problēma jau ir tieši attieksmē kā risināta tiek problēma. Man no iepriekšējām abām sūdzībām ir priekšstats ka tāpat kā manā gadījumā, tiek uztaisīti no pēdējiem lūžņiem ar domu pārdot. Ja tomēr iestājas garantijas gadījums, novilkt cik var un viss, garantijas cauri. Nu nevar tā būt, ka darbinieki kas to visu komplektē un taisa, nesaprata un nenojauta par mātesplates defektu, arī tad kad tika garantijas laikā atdots testēt. Tieši tas pats, mums viss darbojas lieliski, nezin kapēc jums tā... Divās pilnīgi dažādās firmās diagnostikas rezultāts vienāds, plaisa viena un tai pat vietā, kas arī izskaidroja ka nav korpusā pāris skrūvju lai plate padotos un cik necik strādā. Tapēc arī čeks tika pazudināts. Tā tomēr ir jau cūciska krāpšana. Tā ka ļoti paveicies sūdzības autorei ka dabūja lielāko naudas daļu atpakaļ. Man ir šobrīd vēl pāris lietoti datori un darbojas lieliski. No jaunajiem jāpērk kārtīgs, pāris paziņas jau mokas pa garantijas servisiem arī ar jaunajiem. Manā gadījumā darbam pietiek ar lietotajiem un pat pieskaitot zaudēto ir savs izdevīgums attiecībā pret jaunu. Tā ka galvenais ar ko neesmu apmierināts, ta ir attieksme

R Roman 27.07.2011

Нефиг покупать HP тем более б/у, так еще самую фиговую модель DV6000. Таких в Риге дохлых миллион, на сс.лв половина после "реболлинга", неделю работает потом дохнет... а до продавца уже не дозвонится... номер поменян... Так что думайте что покупать, лучше еще добавил бы латов 70 и был бы новый Acer с гарантией =)

E ezerzeme 28.07.2011

Roman, ej uz poda! HP ir lieliski aparāti. Protams, ne šis dv6000, kas jau ir vecs kā pasaule! Šim arī ne HP problēma, bet gan videokartes čipa ražotāja problēma! Palsi internetā un tad lej savas gudrības! Ar šiem nvidia čipiem vairums datorražotāju mocījās, ne tikai HP. Vienīgi tas, ka HP ir super populārs atšķirībā no citiem. Un populārs arī savas kvalitātes dēļ!

J JānisVīksna 28.07.2011

Kvalitāte kādreiz bija, tagad nekā. Par to naudiņu varēja jaunu nopirkt. Jauns aķis maksās ap 30.0 līdz 40.0Ls. Ja to naudiņu būtu klāt pielicis, tad jau labu labais dators būtu nopēŗkams. Nebija neviena drauga kam pajautāt padomu?

P Poga 28.07.2011

Un kā ir ar jaunu -portatīvais dators Packard Bell (ACER)???

I Ivars 07.10.2011

Mana pieredze ar šo kantori ir laba. Pirms 3 gadiem nopirku tur lietotu DELL Latitude D400 ar licencētu XP par līdzīgām naudeiņām, kuram baterija strādāja nepilnu stundu. Kur tik neesmu to vazājis, bet strādā kā šveices pulkstenis. Arī puisis apkalpoja laipni, tā kā, manuprāt, šim kantorim nav ne vainas.

P Poga 21.11.2011

Ak Dievs!
Jau laiks ir pagājis pēc šī pirkuma, bet drebuļi un atmiņas drausmīgas!
Ivar, Tev laimējās! Nevienam nenovelu kaut ko tādu atkārtot!