www.sudzibas.lv Jurijs Jelgavas uzmetejs

Jurijs - Jelgavas uzmetejs

Remonteju pie ši jaunieša hp datoru, nostradaja 3 dienas un nomira, aizvedu uz Rigu, kur man pateica ka sis jaunietis ir nosvilinajis visu matesplati.

Paldies.

ir vel kads apdedzinajies?

D

^ ^^^^ 10.08.2011

Tev visi slikti, gan vagīnas par lielam, gan krāniņi par maziem!Tu tik gan esi cilvēks! Saudzē sevi!

X XXL 14.08.2011

Interesanti būtu redzēt to brīnumu kā ar NOSVILINĀTU mātesplati datos vēl 3 dienas nostrādājis

MacBeton 20.08.2011

Kārtējā nomelnošana.

D dzintars 22.08.2011

datrems krapjas? :D nav jau brinums :D majas lapa visu izsaka :)

J Janka1 23.08.2011

Sūdzības iesniedzējs acīmredzot ir pilnīgs profāns, ja domā, ka dators ar pilnīgi nosvilušu mātesplati var nostrādāt 3 dienas.

R Rubenis 23.08.2011

Nabaga jaunietis!!! Nostrādāja trīs dienas un nomira... Jebkurš cilvēks nomirtu, ja viņam būtu bez pārtaukuma jāstrādā trīs diennaktis! Un tu vēl viņa apdegušo līķi vedi uz Rīgu uz ekspertīzi? Vispār nav kauna!

J janis 27.08.2011

ari man ir slikta pieredze ar so jaunieti, palasiet saraksti. nodokli netiek iekaseti, bet naudinu mil izskatas :)

pie vina vajadzetu aizsutit VID :)

Atnesiet man savu datoru, man jāredz visi kodi uz tā, mans tālrunis ir 26749711, piezvaniet, sarunāsim, kad es būšu uz vietas.

2011/8/25 Janis janis
kur jaienes nauda?

Es neesmu firma.

2011/8/24 Janis janis
rekinu nevar izrakstit?

Citējot Dat Rems :
Pa cik shobriid man uz vietas taas nav, man vinja buus japasuuta, bet sakumaa man vajag lai juus atnestu man datoru.

2011/8/23 Janis janis
jus variet pasutit? vai ari ka man vinu vajaga

Citējot Dat Rems :
No piegādātājiem, šobrīd uz vietas viņas nav.

2011/8/23 Janis janis

ka var pasutit?

Citējot Dat Rems :
Iespējams pasūtīt, atnāks 2-3 dienu laikā, cena ir 80Ls(ar visu maiņu) un 1 gads garantija.

2011/8/22 Janis janis
sveiki!

vajaga sadu

SAMSUNG R519 15.6" HD LED BACKLIT 16:9

BOTTOM LEFT 40 PIN

vai butu?

Sveicināti,

Maksās kaut kur ap 80Ls, parasti 2 - 3 dienas(Ja vajadzēs pasūtīt), lai noteikt precīzi, man jāredz matricas kods aizmugurē.

Ar cieņu,
Juris.

2011/8/10 Janis janis

sveiki! cik izmaksas nomainit 15, 6 LED ekranu? un cik atra laika?
Atrdos Jelgava

D Datrems 25.09.2011

Labdien Dace, ne visai labi atceros, vai es jums vispār esmu veicis datora remontu. Es dodu 3 mēnešu garantiju, ja kas notiek, remonts tiek pārveikts vai nauda tiek atgriezta. Es godīgi sakot Jūsu vārdu neatceros, Jūs varētu lūdzu ar mani sazināties, lai satiktos un atrisināt šo situāciju?

Ar cieņu,
Juris.

D Datrems 25.09.2011

Jo šobrīd ši sūdzība izskatās kā tīrākā apmelnošana, un tamlīdzīgas lietas var tikt atrisinātas tiesiskā līmenī, esmu pārliecināts, ka sudzibas.lv administrācija būs gatava sniegt informāciju par jūsu IP un mac adreses. Pretējā gadījumā gaidu ziņu no jums.

J jelgavniekss 02.07.2012

SIA Datrems šeit strāda cilvēki, kas daudz ko nesaprot, bija darīšama ar viniem... neiesaku