www.sudzibas.lv PRINTBOX ZOG SEO tekstus

PRINTBOX - ZOG SEO tekstus

SIA Printbox atļaujas rakstīt apvainojumus un ievietot tos šajā portālā, bet atbildību par savu sacīto diez vai varētu uzņemties. Lai viņiem veicas!

S SIA PRINTBOX 03.08.2011

Un Sandra būtu tā, kas runās par godprātību? :) Mēs ar Jums sazinājāmies gan e-pastā, gan runājām telefoniski, Jūs neņēmāt vērā mūsu pretenziju par SEO tekstu zagšanu. Labāk būtu piezvanījuši mums un sarunājuši kādu kompromisu, nevis ievilkuši sevi vēl dziļākā bezkaunībā un kaunā. Mums ir pierādījumi - viss glabājas Jūsu un mūsu serveros, to Jūs laikam neesat ņēmuši vērā. Atbildība, par ko? :)

S SIA PRINTBOX 03.08.2011

P.S. Ir tāda kompānija - SIA "Apdrukas Darbnīca", http://www.drukasdarbnica.lv/ :)

C cilvēksnomalas 03.08.2011

Kas vispār ir SEO teksti?to būtība?

S SIA PRINTBOX 04.08.2011

SEO teksti jau nav kaut kas īpašs, ja neskaita to, ka tie ir jāmāk pareizi sastādīt un pieslīpēt. SEO tekstu kvalitāte iespiedo Google un citu meklētāju rezultātus, kas liek pie tā nopietni darboties. SEO tekstu rakstīšana parasti ir maksas pakalpojums, kas prasa īpašu pieeju teksta stilam, kurš panāk divas lietas - apmaklētāja interesi un meklētāja algoritma pozitīvu vērtējumu.

Ja runā par šo konkrēto gadījumu, tad pretenzija ir tieši par mūsu majās lapas SEO tekstu kopēšanu (zagšanu). Ir muļķīgi, ka divām konkurējošām kompānijām ir vienāds mājas lapas saturs, ko pamana arī meklētāju algoritmi - attiecīgi arī novērtē tās lapas. Šis gadījums bija pat kaitniecisks mūsu mājas lapas reitingam meklētāju reitingos - tāpēc tika celtas pretenzijas.

Viena liela IT kompānija izdarīja līdzīgi kā augstāk minētā kompānija, taču atvainojās un izņēma mūsu tekstsus - noveļot vainu uz nekompitentu darbinieku, kas atļāvās aizņemties saturu no mums.

T Tusnis 11.08.2011

Bet kāpēc Jūs (Printbox) mājaslapā norādat, ka Jums ir pilna cikla ražošana, kaut gan pašiem nav neviena iespiedmašīna (tipogrāfiskā)? Kāpēc maldiniet tautu?

S SIA PRINTBOX 19.08.2011

Tusnis nav līdz galam informēts, nav bijis pie mums ciemos ražotnē - ir mašīnas, ir arī "tipogrāfiskās" (šķidra leksika). Par tautas maldināšanau vispār būtu nevietā runāt, mēs te arī nediskutējam par poligrāfiju, bet gan par IT tēmu. Un ja Tusnim ir papildus jautājumi, tad droši sazinieties ar mums, visu parādīsim un paskaidrosim, ja, protams, pietiks drosmes atklāt arī savu īsto seju - ne Tušņa. :)

P.S. Neslēpjam arī to, ka daudzu darbu gadijumā esam brokeri. Labiem un lojāliem klientiem tas netraucē.

J JR 19.08.2011

Man liekas ka divās kompānijās ir ne ļoti kompetenti darboņi, ja reiz jautājumu nerisina tā, kā tas būtu jādara, bet ienes interneta "miskastē" - šajā vietnē!

S SIA PRINTBOX 21.08.2011

Jr, kādā ziņā kompetenti, juridiskajos jautājumos, PR jautājumos? Šie dialogi un diskusijas parāda spēju komunicēt, nevis ignorēt notiekošo. Šeit katrs var paust savu viedokli par saistošo vai sāpīgo tēmu, te nav nekas nosodāms. Šis projekts nav tik peļams, par daudzām kompānijām te var uzzināt pirms uzkāp uz grābekļa.

L Linda-klients 07.09.2011

SIA "PRINTBOX" nav ne vainas, patīkami un atsaucīgi cilvēki, bet kā jau katram ir arī kādi mīnusi - šie dažķārt nepilda laicīgi solītos darbus, nedaudz kavē termiņus. Saprotams, ka ir daudz darbu, bet tas laikam ir visur... Galvenais jau ir tas, ka rezultāts ir lielisks. Iesaku šo kompāniju gan poligrāfijas jautājumos, gan IT jautājumos. Par to SEO ir tā, ka tā www.drukasdarbnica.lv ir rīkojusies negodprātīgi, fui viņiem.

U Uldis 26.10.2011

Ja kādai no diskusijā iesaistītajām pusēm ir nepieciešams atbalsts SEO vai ātrdarbības optimizācijā, droši sazinieties ar http://www.firstmedia.lv - labs SEO teksts ir tikai maza daļa no panākumiem(vismaz pie normālas vai lielas konkurences).

http://www.firstmedia.lv/ neko nesaprot no tām lietām, tikai ar muti brauc! Šajā diskusijā viņi piedalās, jo domā, ka tas cels viņu reitingu. Āksti, labs SEO teksts ir liela daļa no panākumiem.

S SIA PRINTBOX 28.10.2011

Žēl, ka komentāru rakstītāji šo sūdzību lapu pataisa par klaunu izrādi. Runa šeit bija par nekaunīgo SEO tekstu zagšanu, kur tekstu kopēšana bija tuvu 100% pat tad, ja nerunājam par SEO. Un tie, kas saka, ka SEO teksts ir maza daļa no panākumiem, stipri maldās un maldina citus. SEO teksts jau ietver sevī saturu, kas arī tiek vērtēts no apmeklētāja un meklētāju algoritmu puses. Skaidrs, ka ir visādi sīkumi, ko katrs dilitants var atrast iekš Google - "SEO Tips and Tricks". Smieklīgi, ka kompānija, kurai pašai nav rezultātu, iesaka sevi, kā ekspertu. Ja būtu iedziļinājušies, tad http://printbox.lv/ viss ir kārtībā ar SEO. Šo diskusiju varētu pārcelt uz kādu ekspertu vidi, jo šeit noteikti nav tā vieta, kur spīdēt ar SEO zināšanām.