SS.COM

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

SS.COM - Sūdzības un atsauksmes

www.ss.lv -

Pilniigi gribaas raudaat no bezspeeciibas sii portaala ietekmeesanaa!!!Lieku sludinaajumus diezgan pasen,jo sis portaals ir visvairaak skataamaakais(un reklaama.lv).esmu atstaajusi darbu mediciinaa un taadas reklaamas ir vieniigaa sevis reklameesana lai nopelniitu,bet tur seez cilveeks

www.ss.lv -

sodien iesniedzu maksas sludinajumu,sludinajums bija redzams apm.20 min un tad pazuda kopa ar 0,59 santimiem.Vot ta

www.ss.lv -

E S M E G I N A J U T O "SERVISU" U N V A R U S A C I T K A T O "SERVISS" I R P I L N S M E E S L S!!

www.ss.lv -

Eta firma stirajet vse platnije soobshenija, kotorije im nenravitsja, osobenno teh, kotorije sozdajut dlja nih konkurenciju v kompjutornoi sfere.Šī firma dzēš visus sludinājumus, arī maksas - kaut arī sludinājums atbilst noteikumiem, īpaši dzēš tad, ja sludunājums rada konkurenci viņiem pašiem, vai arī citiem, kas par to maksā. Konkurence saistīta ar datoru tirdznicību un servisu, apkalpošanu.

www.ss.lv -

gospoda, po povodu prekrasnogo kidalova na ss.lv .u nas prosto vorujut dengi. to chto oni vidumali so svoimi pravilami ,kotorie rashodjatsja s normativnimi aktami latvii i ljudi na eto vedutsja. est zakoni , i oni dlja vseh torgovcev i reklamodatelei odinakovie. trebuite svoi dengi nazad, poskolku vi platite za produkt, a ne poluchaete ego v polnom objeme. sovetuju obraschatsa po tel.7212686 ili Kr.valdemara 157 v organizaciju po pravam potrebitelja. chem bolshe nas pozvonit ili pridet tuda po...

www.ss.lv -

obderalovka na reklame ss.lv.Snimajut objavlenija bez preduprezdenija,a denjgi ne vozvrasjajut!za platnije objavlenija!lpravila ne narushala..ljudi ne popadajtesj na etot razvod.

www.ss.lv -

Loti neaspmierinats ar portala ss.lv darbibu iesniedzot sludinaju tasa tiek izdzests neskatoties kada starpiba MLM reklama vai parasta reklama tas ir sludinajums un bezmaksas !!! noteikumus vajag ieviest maksas sludinajuma! ss.lv is nekam nederigs serveris! nelietojiet to!

www.ss.lv -

18.01.2006. gribēju ielikt reklāmā savu mašīnu, lai pārdotu. Bet te tev nu bija. Neuzrakstīju nevienu rupju vārdu, nepārkāpu nevienu noteikumu, vienkārsi gribēju ielikt parastu reklāmiņu, bet tur man tika uzrakstīts, ka esmu pārkāpis kautkādus noteikumus un tieku bloķēts uz 18 dienām. Tas jau būtu nieks, bet tas jau man atkārtojās kādu tršo reizi. ĀĀĀ starpcitu varu tikai ielikt tur maksas reklāmas. Es saprotu, ka www.ss.lv grib nopelnīt naudiņu, bet nevajag taču tik nagla un pretīgi uzvesties.