www.sudzibas.lv SS.COM Naudas Izkrāpšana

www.ss.lv - Naudas Izkrāpšana

Kārtējo reizi ss.lv ir izdzēsuši manu maksas sludinajumu, neko nebrīdinot un nepaskaidrojot! Uz jautājumiem "kādēļ?" neatbild. Sadaļā nav iespejas pievienot bezmaksas sludinājumu. Tā ir rupja naudas izkrapšana, ir neskaitāmi identiski gadījumi no ss.lv puses.
Visi kam ir bijušas līdzīgas pretenzijas pret ss.lv uzstāju saorganizēties un uzrakstīt iesniegumu ar parakstiem raidījumam Tautas Balss un/vai vērsties tiesā.

T

मैंपहले 17.05.2011

मैं पहले
से ही दुकान पर जाने के लिए 27477545 के लिए अपने मामलों की व्यवस्था मुझे नहीं पता कि दुकान है जहाँ है. मैं 27477545 पर दुकान में था एक अच्छा जैकेट से छुटकारा.

V Viktors 17.05.2011

Vispaŗ jau ss.lv ir privātuzņēmums.. taka viņiem ir tiesības likt kaut miljonu par vienu sludinājumu!
Cita lieta protams, ka tādā veidā viņi atbiedē klientus!
Tas tā pat kā inboksā - negribi lai vislaik rēgojās reklāmas acu priekšā - maksā! :)

O Oto 17.05.2011

Intīmpakalpojumu sadaļā liki vai :D

A AINĀRSKRAUKLIS 04.10.2011

KAITINOŠI IR TAS KA TAJĀ PAŠĀ / WWW.SS.LV / PILNS AR SLUDINĀJUMIEM KAS IR RAKSTĪTI NE VALSTS VALODĀ UN KIRIĻICAS ŠRIFTĀ . NU TAČU TĀ NAV/ WWW.SS.RU /

V VinnijsPūks 17.10.2011

Ko jūs ņematies???? Kaut kas nepatīk - nelieciet sludinājumus ss.lv!!! Lieciet citur!! :D