www.sudzibas.lv SS.COM novēl lai nosprāgst cilvēks

www.ss.lv - novēl lai nosprāgst cilvēks

Vēlos informēt, kāda blonda sieviete pārdod kaķus par 250.Ls britu īsspalvainos, un ja tos nenopērk novēl nāvi, un ka sveci par jums uzliks...

R

C cede 30.08.2011

Cena par šķirnes dzīvnieku normāla, bet ko tu tādu viņai sarunāji, ka viņa tevi tā?????

K kuuka 30.08.2011

Nenopirku kaķi par viņas 250, bet no citiem par 150.Ls...

S Svece 30.08.2011

Nyu ej pie burvja vai raganas;tie uzliks viņai riktīghu sveci.
Redzēsi. Pa velti tas nav, bet zem 200var runāt ar tiem burvjiem un raganām.

Kad tai uzliks pašai riktīgu sveci, bus lāsts uzlikts.

K kuuka 30.08.2011

tosvece neko nesapratu...

T ToRopijs 31.08.2011

Joki mazi, ja tā balinātā sieviete tā teica, tātad viņa tiešām zina, kad un kur to sveci nolikt, lai viss notiktu. Tagad ir pilni tirgi ar melnās maģijas grāmatām visās valodās.

K kuuka 31.08.2011

jajaa, bet es tādām lietām neticu, jo esmu pareizticīgs, vienkārši cilvēkam kaut kas ar galvu nav kārtībā...

T ToRopijs 31.08.2011

Tev kā pareizticīgajam sveču likšanas laiku un vietu gan vajag zināt. Es arī kādreiz neticēju maģijai, bet tagad esmu pats redzējis, ko ar maģijas palīdzību var izdarīt, un turos no visa tā pa lielu gabalu.

K kuuka 31.08.2011

bet es to sievieti pat redzējusi neesmu, caur epastu sarakstījāmies.

T ToRopijs 31.08.2011

Caur e-pastu maģija laikam tomēr nedarbojas!Tur tomēr vajag vai nu tiešo kontaktu, fotogrāfiju, vai kādu tev piederošu mantu.Caur e-pastu tu to kaķu veceni vari sūtīt kaut kur labi tālu, un tev nekas nenotiks.

K kuuka 31.08.2011

Paldies! Bet kur var būt tik ļauni cilvēki, un pie tam kaķu audzētāja, tad jautājums, ar kādu enerģiju ir šie kaķi??? :(((

K kiki 01.09.2011

Ropijs, vari neuztraukties caur e-pastu viņa noteikti nevarēs neko tev izdarīt. Taj vecenei laikam nav viss kārtībā ar galvu.

K kuuka 01.09.2011

Paldies kiki!

T ToRopijs 01.09.2011

Diez vai kaķus var uzlādēt ar enerģiju, jo kaķi paši pa sevīm ir enerģijas avoti. Piemēram ideāli melns kaķis kalpo šiem pašiem pesteļotājiem priekš enerģijas apmaiņas.Visticamāk tā šoreiz bija kāda nenormālā, kura gribēja iebiedējot piepiest tev to dzīvnieciņu nopirkt.

B Burvis 03.09.2011

Ar sveces uzlikumu vien nevar/
Es protu uzlikt un atcelt daudz dažādu lāstu un būrumu uz cilvēkiem.
Būrumi ir ļoti spēcīgi un ļoti efektīvi/
Lai noburtu, var arī pietikt ar vārda un uzvārda uzzināšanu un mentalu saikni.

Sieviete drīzāk ir slima.
Pareizi nolikta svece var izraisīt upurim nepatikšanas, bet ar to nepietiek, lai nolādētu uz nāvi.

Savukārt enerģijas triecienus un programas var uzlikt bez jebkādas sveces eksistences.

Lāstu cenas parasti ir aptuveni 20-40, biežāk 100-150lati, nereti 200. Piebūrumu cenas attiecīgi no 50līdz ap 900latiem.
Negatīvo programmu un kodējumu cenas tirgū ir 30-90lati.
Personas distanceta kodešana 80-330lati.
Manipulativa maģija 100-1000lati.

Nedomāju, ka viņa vispār var kādu noburt.

J Jaylen 05.09.2011

I was sreioulsy at DefCon 5 until I saw this post.

K Krotow 14.09.2011

Dārgo košaku tante ir jauks sociālās inženierijas paraudziņš. Un šķiet, ka pilns rublis arī viņai nav. Atstājiet mierā, par slimiem cilvēkiem nav labi ņirgāties :) Un par lāstiem nav ko cepties, neviens jūs nenoburs ne pa 100 ne pa 9999 naudām.