J JR 04.04.2011

Skaties, kas Tev pašam nav kārtībā! Pēdējo nedēļu ss.lv strādā bez problēmām. Zinu, jo katru vakaru šo lapu sanāk ka apmeklēju!

S shankaj 04.04.2011

man ta pasa problema samaksaju naudu pet pec tam raksta ka envar pieslegties...

E Es 04.04.2011

Varbūt kāda problēma tieši ar apmaksas sistēmu..Jo pats portāls darbojas katru dienu.

M Mindža 04.04.2011

Sekss.lv

. ... 11.04.2011

Tak ss.lv bieži ir tā, ka pēc sludinājuma apmaksas tas pat neparādās, bet naudiņu gan noskaita.
Viņiem tā jau ir norma.

C COLD 20.04.2011

ss.lv tiešām ir "apsveicams" sludinājumu portāls. Īstenībā...viņiem dziļi nospļauties uz klientiem, jo patiesībā tas ir vienkārši interneta uzņēmums, kas "uzcepis" vairākas lapas, kuras darbojas automātiski, tā viņi pelna naudu bez liekas piepūles... Administratore, vai kas tur sēž, vienmēr atbild ar standarta, no galvas iekaltiem tekstiem un viss. Mūsu uzņēmums, piemēram, katru mēnesi tērē apmēram latus 40-50 par sludinājumiem, bet attieksme nemainās...kādēļ citos, pat starptautiskos sludinājumu portālos ir pretimnākoša attieksme, bet šeit-nekā? Kad prasu tur, kas atbildīgs par lieliem klientiem, vai tamlīdzīgi, tad vienmēr atbild, ka neviens nav atbildīgs un uzreiz pretjautājums "A KO JŪS GRIBAT?" :D :D

K kliente 20.04.2011

ss.lv katru dienu apmeklēju, nekādas problēmas nav, paskaties vai tev tīkla karte nav sagājusi čupā, jo gadās tā ka dažas mājaslapas neatver, bet pēc tam atver un tā periodiski.SS.LV ja apmaksā sludinājumu un tas neparādās tad drosi jāraksta vēstule administratoram, jo uz e-pastu atnāk apstiprinājums par ievietotu maksas sudinājumu, jebkuram var sanākt kāda ķibele, bet par to ir jāinformē.

zip.lv un ss.lv ir iepazīšanās sludinājumu ievietošana par maksu.
Es tikai priecājos, ka tomēr kāds grib revolūciju, tā teikt, izkokurēt ss.lv un zip.lv maksas iepazīšanās sludinājumu sadaļas, piedāvājot ievietot savu IEPAZĪŠANĀS sludinājumu bez maksas.

Es jau pievienojos domubiedriem:

E Es 19.12.2011