www.sudzibas.lv SS.COM NEREZERVĒJIET KAĶUS!!!

www.ss.lv - NEREZERVĒJIET KAĶUS!!!

Tā kā esmu pamatīgi iegrābies, tad brīdinu, no kādas audzētajas noskatīju kaķi, caur sludinājumu, REZERVEJU, pēc laika kad gāju pakaļ, kaķēns vairs nebija tik smuks, kad devu rezervācijas naudu, un loģiski vairs tādu negribēju, bet audzētāja pateica sorry, līgums slēgts, savus 100.ls aizmirsti..Pat nezinu, kur griezties, bet nav ne kaķa, ne naudas, Tapēc brīdinu, nerezervējiet, ja negribiet būt zaudētājos!

B

B babe 19.05.2011

man bija arī tiko tāds piedāvājums rezervēt, ha, kad piezvanīju uz klubu, pateica, meitenīt, kas Jūs saspiedusies, kur garantija, ka kaķis tajos 2-3mēn, būs tāds kādu Jūs gribiet? Un ieteica, nekad nemaksāt pirms tam, jo pēc tam, vairs neko neizdarīs. Un otrs, ja kāds audzētājs Jums saka, ka pirmsmaksu viņam vajag lai pirktu ēdamo kaķēniem, tas ir BLEFS, jo kaķēni līdz 3mēn, ēd mammas pienu, nevis kruto paiku. Un ss.lv un zip.lv, ir ļoti daudz aizdomīgu sludinājumu ar kaķiem rezervācijai...Pirkšu suni!!! :)

S skota īpašnieks 25.05.2011

Es iegādājos kaķi arī ss.lv un ir vesels kā rutks, man jau liekas, ka mājdīvniekam nevajag dokumentus, bet dokumentus vajag biznesam. Un nav jau tekts, ka ja dzīvnieks nav klubā, ka viņu aprīpē sliktāk, kā kluba kaķus. Es savējam dodu labu pārtiku un vedu pie vetārstiem. Un ar gēniem viss ir kārtībā.

S skota īpašnieks 25.05.2011

Atvainojos nokomentēju ne tajā sadaļā. Tik traki jau nav. Varētu būt, ka vienkārši citi uztaisa skaistas bilde un dzīvē izskatās viss ne tik perfekti, kā fotogrāfijās. Mēdz būt arī otrādāk foto ne visai, bet dzīvē super. Un kas, tas par gājienu, ka jāmaksā pirms iegādājies kaķi, varētu maksāt kādu daļu, bet ne visu. Parasti jau sugas kaķi nemēdz palikt nesmukāki, bet kas to zin gadās visādi. :)

O Onka 01.06.2011

Man prieks, ka uzreiz nepaņēmi, jo tieši tādi, kā Tu ir tie dzīvnieku spīdzinātāji! ;)

е Едиотc 05.06.2011

Нэпэрц каки нопэрц бэгэмоту бус лабак!

T ToBinladens 26.06.2011

Štrunts par vizuālo izskatu, gaļas garšas īpatnības taču nemainās!

B BIGs 26.06.2011

Kā var ēst kaķīšus?

T ToBigs 26.06.2011

Tāpat kā sunīšus. Dažus gadus atpakaļ vienā mazpilsētā gadatirgū bija tirgojuši suņa gaļas belašus, pat televīzijā rādīja.

T ToDerusAntoine 27.06.2011

A tu aiz vaidziņa negribi?