www.ss.lv - SS.LV

SS.LV ir pilnīgs un galīgs fekāliju kolektors. Pirmkārt jau tas, ka vairāk tur neko normāli nevar atrast, jo salikuši visus sludinājumus starpnieki vai kaut kādi tirgotāji, kuri kaut ko tirgo, bet noteikti ne to ko ielikuši sludinājumā, kā arī ievietot tur sludinājumu ir ļoti problemātiski jo viņi krāpjās ar maksas sludinājumiem. No rēķina novelk, bet sludinājums pēc kāda brīža pazūd, bet kad izsaka pretenzijas, tad iekļauj savā "melnajā sarakstā".

R

S Sarmīte 25.01.2011

Bet pie starpniekiem jau nav vainīgs SS.lv, bet mūsu paši līdzcilvēki kuri tos sludinājumus liek.

O Onka 30.01.2011

Iesaku kādam pasūdzēties un nolamāt visus laikrakstus, kuros privātpersonas ievieto savus sludinājumus, jo arī viņi publicē starpnieku sludinājumus!

Kad uzdevums būs veikts, tad paskaties vai atejā pareizi noskalo Tavus izkārnījumus - ja nē, zvani rīgas ūdenim un iesniedz sūdzību patērētājiem! ;)

O Onka 30.01.2011

Ak jā - par sludinājumu pazušanu - ģēnij - apskaties datumu, ko esi norādījis un pēc kā datubāze strādā!

p.s. Skriešana ar galvu sienā neuzlabo smadzeņu darbību! ;)

Z Zinaida 30.01.2011

A esli v kvartire net ubornoi, i zopu ja vitirau palcem, 4to mne delatj?

K Kate 23.02.2011

tieshi ta

zip.lv un ss.lv ir iepazīšanās sludinājumu ievietošana par maksu.
Es tikai priecājos, ka tomēr kāds grib revolūciju, tā teikt, izkokurēt ss.lv un zip.lv maksas iepazīšanās sludinājumu sadaļas, piedāvājot ievietot savu IEPAZĪŠANĀS sludinājumu bez maksas.

Es jau pievienojos domubiedriem:

G GGG 29.06.2011

Pilnībā piekrītu Renāram, ss.lv ir appisēju kantoris, gribēju ielikt mašīnas sludinājumu, spiežu bezmaksas, uzrakstu tekstu, man pasaka ka iespējams tikai maksas sludinājums, spiežu to pa 45 sant, man izlec ka ja es gribu ar telefonu norēķināties jāmaksā 95 sant, jobanie pidarasi!

E Es 19.12.2011

Ir citas BEZMAKSAS alternativas, piemēram - www.pardots.lv

S soolo2 06.10.2012

Man tikai gribas pateikt, īstermiņa dzīvokļu izīrētājiem kas gadu no vietas liek par vienu cenu dzivokli, bet neviens neņem, varbūt nolaižat cenas, un pamainat sludinājuma tekstu. Es meklēju istermiņā dzīvokli ss.lv, bet nu cenas ir vienreizejas, gan 1 un 2 istabu dzivoklos cenas nemainās. Un ja neviens neņem nolaid 2 Ls zemāk, varbut kāds panems.

G Gvenda 29.10.2012

pilnīgi piekrītu, sākam lietot veco zināmo www.reklama.lv

C CilveksVirietis 09.01.2015

Es trīs reizes mēģināju ielikt sludinājumu. Visas trīs reizes nosūtīju no telefona sms, bet atpakaļ neatnāca nekāds sms, ka es būtu kaut ko apmaksājis vai ielicis. Labi, padomāju, ka varbūt telefons vienkārši nesūta vairs sms, vai mobilajam operatoram kaut kas nav kārtība. Bet kad gāju apmaksāt telefona rēķinus, nobrīnīos, kapēc man summa lielāka, nekā parasti. Paprasīju izdrukāt sarakstu kam un kad esmu ko sūtijis. Izrādās, ka īsziņas ir aizgājuša, naudu ss ir paņēmis, bet sludinājumu nevienu neielika, pat atpakaļ sms nebija atnakuši, ka kaut kas ir samaksāts !