www.ss.lv - ss.lv

Labdien.
Gribēju pabrīdināt uzņēmējus, kā arī visus pārējos, kas ievieto sludinājums ss.lv reklāmas portālā.
Pirms ievietojiet sludinājumus iepazīstaties ar noteikumiem. Jūs varat ss.lv reklāmā ieguldīt 100 Ls, bet viņi nepakautrēsies tos izdzēst un nepaskaidros kādēļ to ir izdarījuši, kaut arī esiet viņu redaktoram vairākas reizes rakstījuši. Protams, naudu viņi neatgriež!!!
Kā izrādās, uz viena foto attēloti vairāki produkti. Šis skaitoties pārkāpums!!! Lai gan šīs fotogrāfijas ir taisījis speciālists.

Un jaunā banneru sistēma ir vispār nepārspējama!!! :D iesaku neizmantot... ģeniālākais veids, kā no jums paņemt naudu!!! Banners mazs reklāmas lauciņš, uzklikšķinot uz viņa cilvēks tiek reklāmas sniedzēja mājas lapā vai e-veikalā. Banners var parādīties ss.lv 1500 reizes, bet reāli dzīvē uz bannera uzklikšķinājuši 5 cilvēki Jūs maksājat par 1500 reizēm nevis par reāliem apmeklējumiem.

Tā varētu uzskaitīt vēl daudz viņu nekaunības :(

Izvērtējiet, kam uzticēt savu biznesa reklāmu...
Paldies par uzmanību. Veiksmīgu Jums dienu ;)

D

V verona 12.07.2012

Man arī ir bijušas problēmas ar naudas neatgriešanu un sludinājuma dzēšanu. Viens redaktors ska, ka jāliek šajā sadaļā, otrs citā.

L Latvietee 19.10.2012

vēl ir tāda lieta, ka Tu samaksā par sludinājumu, naudu viņi paņem, bet sludinājumu neievieto tomēr. Telefona operatoru viņiem nav. Lapa latviešu valodā ir ļoti daudzās vietās nepareiza un ar gramatikas un stila kļūdām. Uz jautājumiem redaktors vispār principā neatbild, bet kad atrodi
SIA Internet internetā un zvani uz norādīto tālruni, tad Tev atbild, ka visdrīzāk jūs pārkāpāt kādus noteikumus un jūs ievietoja melnajā sarakstā, bet kas kā un kāpēc, to jau tikpat labi var uz pirkstiem sadzejot, nav ērti viņiem, nav laika un viss
paskaidrojumus neviens nekad nevienam nesniedz
visi strādā tikai krievi, latviski tāpēc arī lapa viņiem ir tik greiza, pat nav viņiem latvieša tulka, kas iztulkotu un sarakstītu pareizi

W www.vtc.lv 02.11.2012

Neļaujiet viņiem pelnīt!

Izmantojiet bezmaksas sludinājumu servisu - www.vtc.lv

M Medus 13.11.2012

Ss.lv ir vienalga jebkurš klients, bet gadu garumā viņi nodarbojas ar krāpniecību, nu jau pat 3 Ls pieprasot par sludinājumu maksāt un saņemot šo samaksu ar SMS palīdzību, sludinājums netiek ievietots.
Pierādījumi tam ir, tai skaitā ir mobīlais operators informēts. Arī mobīlais operators saņem maksu par pakalpojuma sniegšanu.
Šajā gadījumā, par cik pakalpojums netiek sniegts un ss.lv uz vēstulēm no viņu portāla vispār neatbild, naudu par nesniegto pakalpojumu neatgriež, var tikai konstatēt faktu - ss.lv nodarbojas atklātā veidā ar krāpniecību.
Vienā dienā atliek tikai atrast pie 14 cilvēkiem un jau neko nedarot ir nopelnīti 100 Ls. Baidos, ka skaitlis ir krietni augstāks.
Tādā veidā izkrāptās naudas daudzums mēnesī varētu sastādīt vairākus tūkstošus plus vēl atkārtotība.

C CilveksVirietis 09.01.2015

Es arī trīs reizes mēģināju ielikt sludinājumu. Visas trīs reizes nosūtīju no telefona sms, bet atpakaļ neatnāca nekāds sms, ka es būtu kaut ko apmaksājis vai ielicis. Labi, padomāju, ka varbūt telefons vienkārši nesūta vairs sms, vai mobilajam operatoram kaut kas nav kārtība. Bet kad gāju apmaksāt telefona rēķinus, nobrīnīos, kapēc man summa lielāka, nekā parasti. Paprasīju izdrukāt sarakstu kam un kad esmu ko sūtijis. Izrādās, ka īsziņas ir aizgājuša, naudu ss ir paņēmis, bet sludinājumu nevienu neielika, pat atpakaļ sms nebija atnakuši, ka kaut kas ir samaksāts !!! Krāpnieku kantoris !!!

C CilveksVirietis 09.01.2015

H huinja0000 16.01.2015

es kops vakardienas esmu uzsplaavusi ss.lv, kaut ari kontaa 10 euro tie kropli panema.
izdzesos, lai aizrijas. bet principaa, pec visaam taam huinjaam ko vini man tur "aizliedza" vairs nekad muza neizmantosu vinju pakalpojumus un nelausu no mana maka veel kapeiku kaut vienu nozagt .

izmantoju reklama.lv jo tur neko neviens neaizliedz.
ejiet nahuj ss.lv

B brad fredy 14.07.2020

nepieciešama palidziba, lai realizetu savus projektus, attistitu savu biznesu? Es varu jums palidzet