www.sudzibas.lv SS.COM Pirkt preci no ss.lv

www.ss.lv - Pirkt preci no ss.lv

Sveiki! Varbūt kāds var padalīties pieredzē tieši uz dabīgajiem kažokiem no ss.lv, cik es riskēju, vai cena atbilst kvalitātei, vai ir kādam sanācis baigi iegrābties? Interesē meitai nopirkt ūdeles puskažoku, bet baidos, teiksim cena 400-500.ls, kā tur ir...? Jo veikalā jauns 1500.ls, pagaidām negribu izdot tādu naudu...(rakstiet lūdzu tikai par tēmu, Paldies!)

D

K Konrācijs 28.11.2010

Es te pa tēmu rakstu. Taču gribas jautāt, kā mēs te visa sabiedrība varam faking nojaust tava lielā projekta iznākumu? Gribi ietaupīt- riskē, gribi būt droša-ej uz veici un atpogā 15o0. Ja tev tur tie kažokādu pārdevēji ir krievi, tad sāc smieties uzreiz jau par sevi pati, ja latvieši, tad lieta drošāka.

P paka 28.11.2010

Vai tad krievi krāpnieki? :)

P paka 28.11.2010

Var jau bez tiem visiem fakingiem, ja kas...

I Imants 28.11.2010

Jūsu jautājumiem ir domāta vortāla sadaļa "Jautājumi" !

D Dīva 28.11.2010

Par kažokādām runājot nesen krievijas kanāls rādija info. --Katram kažokam ir jābūt sertifikātam ka tas ir īsts un papīriem, ka dzīvnieks nav slimojis ar trakumsērgu. Un par saloniem runājot. Krievijas prestižajos salonos tirgo vairāk nekā 70% viltojumu. Pārsvarā visādi bebri un tamlīdzīgi radījumi, nevis ūdele kā sola pārdevējs. Pērkot kažoku līdzi vajag speciālistu, citādi kādā sētas nostūrī var palikt gan bez kažoku, gan bez naudu!

H Harmonija 28.11.2010

Nabaga bērns, ziemā ādas apģērbā!Gribi, lai tā tava meita kājas atstiepj no sala?Āda tak siltumu neglabā, šodien gandrīz pirksti atsala ādas cimdos, tfu b*e, tad jau labāk vispār plikam apkārt skraidīt, vismaz nav vēl sveša āda jāsilda!

A Aleksandra 29.11.2010

Pilnīgi piekrītu, ādas spģērbi nav vissiltākie, arī dzīvniekus žēl...

D didi 29.11.2010

var jau gan pirkt, tikai protams ieprieks apskatot, paprasot sertifikatu utt, un nav atskiribias kas pardod, latvietis krievs vai etiopietis:))bet par to siltumu gan, dzivnieku adas ir smukumam ne siltumam...un pietam vai ta nav zel dzivniecinu?

D Dīdī 30.11.2010

Gribēju piebilst lai portāla lietotāji ievēro ka nu te ir divi ļoti līdzīgi niki Dīdī tas ir mans un Didi kādam kam nav iztēles. Lūdzu ievērot starpību un nejaukt mūs.

D didi 30.11.2010

atvainojiet mani vnk sauc diana un didi ir pierasts saisinajums ka mani ari reali draugi sauc:D

D Dīdī 30.11.2010

To kā mani sauc pilnā vārdā neminēšu, bet šī ir manas bērnības iesauka:D

O o 30.11.2010

kura pirmā reģistrēs autortiesības uz bērnības iesauku vai saīsinājumu??
citādi jau nevar saprast kura ko ir rakstījusi un rodas ārkārtīgi daudz nepatīkamu pārpratumu...

Es šo lapu lietoju jau 6mēn protams ar pārtraukumiem:D
Bet Didi uzradās vakar. Tas vissu izsaka.

O o 30.11.2010

piereģistrējiet manu niku "O" un visi labi atcerieties, citādi kāds idiots te reizēm raksta stulbības citu vārdā (arī manā) un man tad šausmās jāplēš mati no galvas un ārprātā jārāpo pa sienām. Ko man darīt?

T tOO 30.11.2010

Iet ārstēties steidzami.

O o 30.11.2010

mēs ar Dīdī varētu to darīt kopā ;)

O kur tiekamies???

D didii 30.11.2010

vispar es saja saitaa raii diezgan sen esmu un komenteeju, vienigais laikam gan agrak biju takstiijusi didii ar diviem ii:)

O o 30.11.2010

a mani jau sieva ar mīklas rulli izārstēja...kad noies puns, viss atkal būs čikiniekā
tā ka meitenes neuztraucamies, recepte ir laba un iedarbīga - nezināt kā to var patentēt?

ч человек 30.11.2010

Didii, Hello! How are you?