www.sudzibas.lv SS.COM izdara un nepaskaidro

www.ss.lv - izdara un nepaskaidro

es visu laiku esmu priecajies par ss.lv, bet kadu laiku atpakal manus sludinajumus izdzesa(pat maksas) un nevaru iegut paskaidrojumus ko tad esmu parkapis.uz e-pastiem vini neatbild!

R

A Arturs 07.12.2010

Es visspar nekad nemaksaju par saviem sludinajumiem. Ja tu gribi lelikt vajrak par vienu sludinajumu tad visspar izmanto parasto www.ss.lv un velak izmanto ww.apollo.ss.lv laj ielikt otro sludinajumu taja pasha sadlja. Bet es visspar nevaru saprast ko vajag izdarit laj tavejos maksas sludinajumus izdzdesa? Man divu gadu lajka pat vienu bezmaksas neizdzesa kura sadalja jums to izdzesa?

K Kristine 23.12.2010

Jā, pēdējā laikā ievietot sludinājumus SS.LV ir bezjēdzīgs laika patēriņš, es to vairs necenšos darīt.

A Agnis 08.01.2011

portals SS tiešām nodarbojas ar krāpšanu, iespējams ka tiešām cilvēks var kļūdīties, bet tad vajag dot cilvekam iespēju rediģēt sludinājumu vai arī vispār to nepieņemt apmaksai(ja jūs rakstat vētuli no e-pasta atsauces ss sludinājumā, jūs to nevarat nosūtīt ja ir kāda neatbilstība tekstā)bet apmaksu gan viņi pieņem un tie vairs nav 0, 98 santīmi bet gan 3 -, LATi vai tad tā nav īsta krāpniecība?

E Es 19.12.2011

Ir daudz citas bezmaksas alternatīvas, piemēram - www.pardots.lv