RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Alfa RIMI - Sabojāts garastāvoklis

Sabojāts garastāvoklis Tas jau ir vairāku gadu garumā-nopirktu un čekā uzrādītu preci degvīnu beloff apsardzes sistēmas regulāri uzrāda kā zagtu preci-ejot cauri detektoriem pīkst. Te kaut kas nav tīrs. Tieši šis degvīns vienmēr "nopīkst"-ar citiem dzērieniem šādu problēmu nav.

Rimi - Autostāvvieta pie Juglas RIMI, Juglas iela 2C

Autostāvvieta pie Juglas RIMI, Juglas iela 2C Adresēju Rimi veikalam. Biju iegājusi Juglas rimi uz 10 min.11.09.18. , aizmirsu piereģistrēt auto. Vai tas tiešam ir adekvāts sods - 35 Euro, nav taču nekādas ļaunprātības, neuzmanība. Manuprāt tas ir ciniski. Rezultāts - ilgi nebraukšu tur iepirkties. Esmu dzirdējusi to no vairākiem cilvēkiem, kam gadījies tāpat. Mēs šai rimi neiepirksimies, apsveru iespēju iepirkties Maxima, kaut gan līdz šim centos no tās izvairīties. Šī neadekvātā soda nauda būs iemesls, ka jūs zaudēsiet daudz klientu, ir vērts par to padomāt! Varbūt ir kādi cilvēcīgāki risinājumi... Irīna klapere

Рими / Елгава - Салатик

Салатик Думал после того как траванулись с женой максимскими салатами на новый год, больше уже ни когда не куплю … забылось со временем. Часто едем на море в саулкрасты, там и чище и людей меньше, по дороге любил заезжать в т. Ц на рафе за разливным пивом и как то еще решил зайти в рими, пирожков купить, это были не описуемо гадкие, следующий раз опять решили что то пожевать купить, купили уже суши расфасованные, какая это была гадость не свежая, третий раз был последним, забежал, взял четыре мини...

Rimi Dobele - Salati/ Slikta kvalitāte

Salati/ Slikta kvalitāte Rimi Dobele neiesaku nevienam pirkt uz vietas gatavotos salatus itseviski galas salatus tur tas vecenes ar neapmierinatiem gjimjiem uz kjep ljep atro samet pat nesagriezh kartigi sastavdalas un pectam garso pec suda varrbut vecus produktus izmanto, maxima dobele ir daudz labaka kvalitate salatiem.

Rimi - Nekvalitatīva prece.

Nekvalitatīva prece. Купила 05.09.2018 г. В магазине рими на Югле" Югласцентрс" 1/2 арбуза. Когда разрезали его увидели жолтые прожилки. Сев дольку во рту гореч. Побежала искать инфу, помог всезнающий гоогл, он сразу дал ответ. Ягода напичкана нетратами. Опасно есть, после такого арбуза может быть сильное отравление и затруднено дыхание. Как проверяют товар когда принимают. Это опасно для жизни есть такое, а тем более ребёнку.

Rimi Mols - Nesaprata valsts valodu.

Nesaprata valsts valodu. Vakar ap plkst 19: 00 iegāju kopā ar sievu un meitu rimi veikalā, kas atrodās tc mols, lai sapirktu visu, kas vajadzīgs. Devos pie svaigās gaļas un tur pārdēvēja uz uzdotajiem jautājumiem visu laiku spītīgi man atbildēja krieviski, ka rezultātā man tas neapmierināja un devos projām, lai neveidotu liekus konfliktus jo blakus atradas 2 gadīgs bērns. Pateikšu uzreiz es neesmu nekāds nacists vienkārši cilvēks, kas vēlās elementāru cieņu no cilvēka, kam es neko sliktu neesmu izdarījis. ... Iesaku izvērtēt vai vispār vērts iepirkties šajā veikalā pie šīs konkrētās pārdēvējas.

RIMI Ogre - Bojāta prece

Bojāta prece Šodien veikalā Rimi Ogre iegādājos olas. Abi iepakojumi jocīgi. Viena ola smirdīga,kaste satecējusi,pārsitot olu ola izstek ar baltganu dzektenumu.Protams olas aplipušas ar ielakojuma papīru. Un vispār izrādas olām pirms divām dienām beidzies termiņš. Nopirku 01.09.2018.

RIMI Dole - personas nekorekta uzvedība

personas nekorekta uzvedība Labvakar. Saskaros ar vienu interesantu personu, kura strādā Rimi Dole, Ilona Nešte, ka jau pēc tam esmu noskaidrojis viņas vārdu un uzvārdu. Ta ir 17 gadīga meitene kas cūcīgi un nepieklājīgi sarunājas ar klientiem. Vai tādiem ir vispār jāstrāda tādā uzņēmumā? Ne nu protams saprotu varbūt meitenei ir grūtības vai problēmas, esmu runājis ar vadību un pateica, ka viņai jau bija problēmas darbas gaitā. Tāpēc manuprāt tādiem cilvēkiem vai nu jādomā līdzi, vai nu jāārstējas.

RIMI Dole - Slikta attieksme pret pircejiem

Slikta attieksme pret pircejiem Kopa ar mammu apmeram pirms 3 nedeljam iepirkamies Doles Rimi. Bija viena(!) loti gara rinda. Vareja redzet ari parejo pirceju neapmierinatibu. Kase sedeja meitene,kas tikai macas(macekle) un strada lenam. Pie pasapkalposanas kasem staigaja tas uzragosa kasiere,kas,ieverojusi rinda stavoso protestu uzkliedza,lai ejam pie tam kasem. Ok,tie,kas norekinas ar kartem to var darit,mes,piemeram maksajam skaidra nauda. Tad ieverojam otra puse pie augliem stavosu kasieri kas runajas ar divam...

R Renatte 22.08.2018
Komentāri 7 Pārdevēji

SIA RIMI Mols - Maza alga.

Maza alga. Данная статья имеет информативный характер для соискателей работы. Это было в августе 2012 года. Не в коем случае не рекомендую искать работу в RIMI помощником повара на 5 человек по адресу КРАСТА 46 т.ц МOLS. Я там работал месяц на 5 поваров так на кухне надо было просто летать пулей и еще бычила руководительница ты плохо работаешь, 1 человек на 5 поваров, +гора посуды которую надо успеть помыть а она шла конвейером, + жарка и выпечка + каждый повар требовал нареж то и то, не реальная была...

Rimi Dombrovska ielā Rīgā Vai Laima? - Krāpšanās

Krāpšanās Iegādājoas RIMI veikalā Dombrovska ielā Rīgā Laimas šokolādes konfektes ar melno balzāmu (bija atlaide), tad kāda 1/5 daļa konfekšu bija ar kramā sacietējušu pildījumu - droši vien vecas. Uz pašām konfektēm nav derīguma termiņa norādes, un tāpēc kāds šmugulējas - piejauc vecās konfektes pie jaunākām. Kur tas notiek - Laimā vai RIMI? Mans piedāvājums - OBLIGĀTI uz katras konfektes ir jābūt tās derīguma termiņa gala datumam! Citādi ir augsne gala patērētāju krāpšanai.

Veikals Rimi - Slikts setnieka darbs

Slikts setnieka darbs Это кошмар какой то, что твориться у магазина Рими На Калнциема 41 из-за постоянного мусора, около входа, не возможно подойти к магазину чтоб на что нибудь не наступить, там вообще дворник есть и куда заведующая смотрит? А хуже всего (там знакомая работает) во дворе стоят мусорники, так они их не моют и дошло до того что работникам мимо не пройти, вонь ужасная, да и вдобавок развелись опарыши и похоже, скоро по всей территории ползать будут, так не долго и до продуктов добраться.

A anonim615 16.08.2018
Komentāri 6 Veikali

SIA Rimi - Nekvalitativi uztureta prece

Nekvalitativi uztureta prece Jau treso reizi someness perkot alu, kuram ir atlaide, Rimi Juglas Centra, sastopos ar sekojosu problemu - nopirkto preci atverot ta reali "uzspragsts", ka rezultata vismaz puse no iepakojuma nekontrolejami izlija. Alus nebija kratits un staveja visas 3 reizes, vismaz vienu stundu, neaiztikts, adekvata vieta. Manuprat, alus un citas preces tiek turetas parak ilgi saule, uz rampas. Tada prakse ir ierasta lieta, jo noliktava pilna un citur nav kur likt, bet nu netiek ieverotas preces uzturesanas kvalitates prasibas.

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Nesaprotu, kāpēc tiek idomātas rimi atlaižu kartes, kurās it kā var uzkrāt naudu? Pagājušo gadu, visa gada garumā par uzkrāto summu varēju nopirkt ziemassvētku maltīti. Šogad, izrādās, man esot katru mēnesi jāiztērē uzkrātā summa, savādāk tā mistiski pazūd. Esmu šogad, izrādās, jau pazaudējuši ap 30 eiro.

Rimi Valmiera - Slikta klientu apkalpošana

Slikta klientu apkalpošana Jau ne pirmo reizi šajā konkrētajā "rimi" pie kases strādājošais pārdevējs nelaipni izturas pret pircējiem. Izturas tā, it kā pircējam būtu viss jāsaka priekšā, un brauc virsū, ja kaut kas nav pa prātam. Saprotu, ka darbs nav viegls, bet tomēr kaut kādai cilvēcīgākai attieksmei būtu jābūt.

K Kluseetaajs 05.08.2018
Komentāri 2 Veikali

RIMI Apelsin - po kreviski ne saprot

po kreviski ne saprot во первых в магазине не достаточно парковочных мест. приехал место долго искали. потом купив в магазине две пачки кофе по акции. на кассе продавец говорит акции нету и продавец отказался кофе назад забирать. начал говорить что он по русски не понимает. начал хамить. каска N5 очкастый и кучерявый. такие кадры работают в торговле. а две недели назад он мне в магазине без акцента говорил где стоит без алкогольное пиво.

Rimi - Ofiss

Ofiss Ne vella neatbalsta stràdniekus! Ofisam pofig no kurienes peries, kaut ar skritulenèm, bet... Ceļa nauda arì ir nauda! Nu beidziet tak ņirgàties par mums! Negribat ceļa naudu maksàt, aiziet, nàkat ofiss stràdàt, zinàsiet kà naudiņa pelnàs! Zinu dobeles rimi pàris pàrdevèjas, dzìvespriecìgas, laipnas, bet ir dienas kad viņas redzu pirmo reizi tàdas... (tas tà tèlaini) - labdien, lùdzu utt... Izràdàs vadìtàja tuvumà un ups-cilvèks kà robots! Piedodiet, tas nav normàli!

Rimi Kuldīga - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Šodien devos uz veikalu rimi, lai iegādātos ūdeni dēļ karstā laika. Iegāju veikalā, izstaigāju visu, bet nekur 5 litrus nevarēju atrast. 2 litrīgās un mazākas pudeles gan bija daudz, tādēļ jautāju kādam zāles darbiniekam, vīrietim. Tas man atbildēja, ka varu savu pieclitreni iebāzt savā anālajā atverē un ka es ne sūda nedabūšu, jo viņam ir pofig, kā arī teica, lai vācos prom no viņa.

B biistamias 01.08.2018
Komentāri 11 Veikali

Rimi - Karstums, bezgaiss

Karstums, bezgaiss Esmu šokā, ka nomniekiem ir jastradā 11 stundas nevēdinātā bezgaisa telpa ostmalas rimmi.. Ir 27 grādi.. Karstums neizturam ir bijis arī 29 grādi, bezgais.. Ziemā bija auksti tagad karsti vai ir iespējams kaut ko darīt, vai kādam nomniekam janonāk slimnīcā no reiboņa lai kas mainītos. Esmu darbinieks un nakamreiz versīšos darba drošības aģentūrā...

Rimi - Просроченные сырки

Просроченные сырки На прилавке была почти целая коробка испорченных сырков(24.07)-сегодня 30.07!Возмутительно!Мои дети чуть не купили!Сколько можно обманывать покупателей?Не стыда,ни совести!Ещё ужасное обслуживание на кассе,а заведующая-вообще нет слов!Кроме того,что сказала-что этот сотрудник-«типо который не вышел на работу-отвечает за молочку »- и поэтому в магазине испорченое!