www.sudzibas.lv RIMI Neapkalpo

Rimi - Neapkalpo

Labdien,
rakstu lai informētu ka Rimi Rīgā Tallinas ielā 27.07.20 ap 10 no rīta pārdevējas neapkalpo klientus. Pilns veikals ar pārdevējam neviena pārdevēja nebija kasē strādāja tikai pašapkalpošanās kases kurās var tikai ar karti norēķināties. Ļoti slikta pieredze šajā Rimī veikalā

27.07.2020

put_in_high_low 27.07.2020

Vērgiem arī ir jāatpūšās.

Mazs paskaidrojums - pārdevējas pārdod, kasē apkalpo kasieres! Pārdevējai NAV TIESĪBU sēdēt kasē. Un ne jau visas veikalā esošās darbinieces ir pārdevējas! Un saskaņā ar RIMI piekopto politiku - daudzos veikalos rīta stundās ir iespējams iepirkties tikai pašapkalpošanās kasēs. Un kur ir problēma? Smadzenītes par vāju, jeb aldziņu konvertā maksā?

Paradeez 28.07.2020

Pilnīgi piekrītu! Zāles darbiniekam un preču pārzinim nav tiesību apkalpot kasē, bet viņiem visbiežā,tādas kundzes, pārmet, lai iet pie kases, jo ko viņi vienkārši klaiņo.

L Livva 28.07.2020

Pat ja kādā veikalā tiktu piekopta klientam nedraudzīga politika- maksāt tikai ar karti, tad pie ieejas jābūt tam norādītam. Tāda norāde nav manīta. Pret šādu veikalu bezkaunību tikai viena taktika-groziņu ar precēm pamest pie kases vai jebkur zālē un doties prom.