www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Mini Rimi - Krāpšana

Labdien! Jau 2 nedēļu laikā vēroju, ka veikala "Mini Rimi" (Jēkabpils, Nākotnes iela 2) personāls šmauc pircējus. Pirms dažām dienām biju nopircis Jūrmalas desu (griesto) . Uz plaukta ir Cena 1,29 eur. Kasē man izsita 1,39 eur. Jautāju pārdevējai. Viņa tik noraustīja plecus un viss. Labi, intereses pēc, pēc 3 dienām pirku atkal šo pašu desu. Atkal izsita 1,39 eur, bet uz plaukta ir joprojām ir 1,29 eur. Un jau 2 nedēļu laikā situācija paliek nemainīga. 10 centi jau nav nekāda liela nauda, bet pa 2 nedēļām, cik jau pircēji tika apšmaukti, kas to zina. Un cik ilgi jau šī situācija ir, es jau ne zinu. 2 nedēļas, mēnesi?

10.07.2020

ē ērglis99 10.07.2020

Jā, noteikti šī nauda iet uz pārdevējas privāto kontu un viņa dzīvo cepuri kuldama. Tu zini, ka cenas izmaina cilvēki no Rimi ofisa nevis pārdevēji pie kases. :D Pie kases neko nevar izmainīt, tā cena ir jau iekalta, kad tu ej samaksāt. Raksti sudzību ofisam nevis uzbrūc parastam pārdevējam, kurš strādā par minimālo pie izmantotājiem.

K krapnieks2020 10.07.2020

Kasierei, kad viņai bija ziņots par kļūdu, bija jārunā ar maiņas jeb veikala vadītāju!