www.sudzibas.lv RIMI Nekvalitatīva produkcija

Rimi - Nekvalitatīva produkcija

"Whole Wheat Tortillas"! Pilngraudu kviešu Tortillas jau ne pirmo reizi neatverot vel ar diezgan ilgu derīguma termiņu sapūst, sapelē! Gribētos dzirdēt kaut kādu risinājumu šai situācijai. Vienkārši cik var! Tā jau rimits nav pats lētākais un vel tirgo sorry par izteicienu sūdus 😡

03.07.2020

A AlEl 03.07.2020

Nepareiza glabāšanas temperatūra + mitrums . Man šitie stāv līdz derīguma termiņa beigām un nekas nepelē.

Nepareiza temperatūra, istabas temp un kads vel mitrums hermētiskam iepakojumam?

⛔️ 03.07.2020

"kads vel mitrums hermētiskam iepakojumam?" Uzglabāšanas temperatūras krasa pārmaiņa var izraisīt kondensāciju, kas radīs mitrumu arī daudzos hermētiskajos iepskojumos. Lošara

😂 😂 😂 😂 Kāda vēl strauja temperatūras maiņa, viņiem nestāv leduskapi, bet vienkārši plauktā 🤣🤣 Lašara

⛔️ 03.07.2020

Tu redzēji, kur tie bija pirms tam? Lašara

pusaudzis pajols

Ja esi spējīgs ko sakarīgu pateiktu uz priekšu, ja ne staigā. Labāk būtu atradis darbu nevis caurām dienām sēdējis kompi🤣

⛔️ 03.07.2020

Tas arī ir mans darbs. Ak tu pusaudzis pajols