www.sudzibas.lv RIMI krāpšana

Rimi - krāpšana

Rimi продолжает немного жульничать. На прошлой неделе в Rimi Minska покупал pica ar šķiņķi (125гр) - цена была указана 0,89 центов. На кассе оказалась 0,98, причём никто не знал почему.
Сегодня такая же история, только в Rimi mini на Stirnu 31, курица с ценой на упаковке 2,64 - на кассе прошла как 2,79. Нехорошо так обманывать, буду теперь внимательно следить за этим...

08.07.2020

G

M Mego izmeklētājs 08.07.2020

Kilograma cena uz etiķetes 1,75 par kg uz čeka 1,85 par kg

W waka 09.07.2020

Nu baigie jaunumi, to visu par katru veikalu var pateikt

Maximā standarts ir mulsinoši akciju nosaukumi (Piemēram tiešu uz pannu stenda uzkārts - traukiem cepšanai mīnus 40%, pie kases izrādās, ka panna tomēr nav trauks cepšanai)
Depiķī pārdevēja nekad neko nezin, konsultanti "nepaspēj" preces pārcenot un "dators nekad nekļūdās"
Rimčikā pica maksā 98 nevis 89
senukai vienmēr visam ir nekam nederīgas un maldinošas "SUPER AKCIJAS"

utt
Var uzmest lūpu vai neuzmest, bet kamēr tirgotājiem nebūs 100 eiro sods par katru nepareizo cenu, nekas nemainīsies un tāpat uz katra soļa mēģinās apčakarēt