www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Valmieras Rimi - Slikts serviss

Pārdevēja Alla jau labu laiku sēž ar neapmierinātu seju, bieži nav vēlme doties uz kasi, kd priekšā sēž viņa. Bet nu mūs un vēl vienu vīrieti salamāja, jo viņa strādā kā konveijers un neskatas, tik skenē ieslenēja mūsu preces vīrietim un sāka bļaut uz vīrieti ka nav uzlicis kociņu pa vidu, bet viņi bija beigusies un bija loti liela atstarpe. Nolamāja gan mus gan viņu!

E Elisa Elisija 23.06.2020

Tu gan smaidītu līdz ausīm, ja saņemtu minimālo algu par 12h darbu ar cilvēkiem, kuri arī, starp citu, nav nekādas dāvaniņas.

4 49cent 23.06.2020

Pašam arī jāseko līdzi. Vēl jo vairāk tādēļ, ka pati teicāt, ka atdalāmo kociņu nebija.
Kur tad jūs abi skatījāties tajā brīdī kad tika skenētas preces?
Ņem to visu vieglāk, tad arī pārdevēju neapmierinātās sejas netraucēs :)

S sandra krafta 25.07.2020

Sez tapec ,ka pajauta jiet cik nogrieza nomativas stundas un vai vispar kads minimalo algu sa nem un jus domajat ka pardeveji smaidis klientiem par ko ..viniem nav par ko
rekinus samaksat tas darbs nav uz patriotismu tikai kaut ,.ka ari jaizdzivo..