Prisma

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Prisma - Sūdzības un atsauksmes

Prizma Rīga Plaza - kasieres attieksme

kasieres attieksme Tā kā nedzīvoju Rīgā, tad Prizmā iebraucu reti. Kad gribu samaksāt par pirkumu, pārdevēja kaut ko noburbina krieviski, sākumā nesapratām, pārjautāju, lai atkārto. Es jautāju latviski, bet atbilde skanēja atkal krieviski, tā kā neprotu krievu valodu, tad jautāju draugam, ko viņa teica. Atbildēju latviski, bet viņa redzot, ka nezinu krievu valodu, vienalga turpināja runāt krieviski [slēpt]@ Un tā nebija pirmā reize. Vai tas ir normāli?!

PRISMA - vīriešu ziemas zābaki

vīriešu ziemas zābaki Šovakar 28.12.2012 vēlējos veikalā Prizma iegādāties vīriešu ziemas zābakus, bet esot pie kases ( nr15) kasiere paziņoja ka viņa nevarot man viņus pārdot jo neesot svītrkoda (cena bija uz zābakiem 10,43 ls), un izsauca vecāko kasieri kura ne visai laipnā balsī paziņoja ka svītrkodu esot paši pircēji noplēsuši un zābakus man neviens nepārdošot...aizgāja no kases un jautājums kā man tikt pie zābakiem palika neatrisināts. Šajā nesen atklātajā veikalā Prizma ir pilns ar nekārtībām, un vēlams aukstāk stāvošai vadībai pievērst uzmanību lai atrisinātu šīs NEJĒDZĪBAS.

PRISMA - Обман

Обман В новой Призме на Сахарова, на многие товары цена не совпадает с ценником и ни в одном случае нету расхождения в пользу покупателя. Внимательно следите за тем что Вам выбивают, а лучше идите в другой магазин.

PRISMA Domina - Gaļas produktu pārdevējas

Gaļas produktu pārdevējas Parasti nemēdzu "sūdzēties" vai izteikt līdzīga veida aizrādījumus un neapmierinātību par saņemto pakalpojumu, samierinoties ar "cilvēciskajām kļūdām"- kuram negadās, bet šoreiz veikala "Prisma", lielveikalā Domina, gaļas stenda pārdevējas mani nokaitināja ar savu... uzvedību! Dominas "Prismā" iepērkos bieži, bet gaļas stenda apmeklējums pēdējā laikā ir pārvērties par vietu liekām galvassāpēm. Tā vien šķiet, ka pārdevējas neseko līdzi tam ko dara, un ir ārkārtīgi "principiālas". Sākšu ar to, ka...

PRISMA - par nekompetentu ricibu

par nekompetentu ricibu 16,45 veikala mainas vaditajs 22.12 2011 nepamatoti mani aiztureja un ar viltu ievikinajas apsardzes telpa un meginaja izspiest naudu itka par sabojatu preci, kuru vins pats sabojaja, savu uzvardu nosaukt atteicas, bijuu spiests griezties policija ar iesniegumu

PRISMA - Pārtikas produkta kvalitāte

Pārtikas produkta kvalitāte Iegādājos PRISMA IMANTA Rīgas Miesnieka (?) kotlešu masu. Sāku gatavot, produkts nelietojams - smird, garša briesmīga, attāla līdzība ar gaļas garšu. Formāli piesieties nevar - nav teikts, ka tā ir maltā gaļa. Paskatījos etiķeti - gaļa tikai 65 procenti, pārējais ūdens, sojas olbaltums, antioksidants, arī E621. Tomēr jūtos maldināta, jo kotletes tradiconāli gatavo no MALTĀS GAĻAS un produkts IZSKATĀS KĀ MALTĀ GAĻA. Ārkārtīgi pretīgs surogāts.

PRISMA Domina - Veca pārtika

Veca pārtika Strādāju Dominā vienā veikalā. Biju iemēģināt Prismas kulinārijas piedāvājumu, bet diemžēl, jau vairākas reizes ir gadījies iegādāties sasmakojušu, vecu pārtiku. Nedod Dies` Jūs tur kko pirksiet sestdienā vai svētdienā, man šķiet, ka saindēšanās garantēta. Manām kolēģēm ir bijis tieši tas pats un pa vairākām reizēm, piemēram, kolēģe nopērk Prismas plovu un es jau ieejot sava veikala noliktavā pat nepaskatoties, ko viņa ir iegādājusies jūtu spēcīgu skābuma smaku. Protams, ka ēdiens ir metam...

L Liene 18.09.2011
Komentāri 10 Pārtikas produkti

PRISMA - Prisma kā vienmēr

Prisma kā vienmēr Bļeģ, tikko tajā miskastē prizmā nopirku arbūzu, nomazgāju, priecīgs griežu, un pizģec iekšā viss sapuvis!!! Citreiz man būtu vienalga, bet nu ļoti, ļoti gribējās + lielu nopirku un pa 24 santīmi/kg!!! Visur ir pa 19 santīmi/kg, bet nu negribējās dēļ pāris santīmiem citur skriet. Es tam pimpim kas par šito ir atbildīgs vēlētos visus zobus izdauzīt, tik nikns esmu. 100% vairs neiepērkos tur. Heh, nu tas tā īsumā. arlabvakar. Prisma atrodas Dominā. Cik skatos pilns internets ar sūdzībām par to miskasti, sakarā ar termiņiem.

PRISMA - pārtika

pārtika Prismās tik drausmīga pārtika!!! Cik reizes gadījies pirkt kaut ko sabojātu lai pēc tam vnk izmest. Un salāti citreiz ar tārpiņiem ;(( bet ja pasūdzētie - var dabūt naudiņu par klusēšanu ;)

PRISMA - Aplalpošana

Aplalpošana Vakar 12.02.2010, iegāju ar drauzdzeni uz veikali Prisma, kas atrodas Riga Plaza, nopirkām pārtiku, ka arī šampanjeti.Kad piegājam pie kasem, un pārdēvēja(pārdēvejas vārds ir Rudīte Preiss) sāka izsist musu preci, viņa nekaunīgi paprasīja man dokumentus, pateici Eu TU parādi man savas tiesības, es vispār saprotu ka jauni izskatos, es paradīju savas tiesības, bet viņa ar manim rūpji sāka pēc tam rūnāt(tipo es maloletka kakajata)Es nesaprotu ka veikals var pieņemt uz darbu tādus darbinieku...

J Jelena 13.02.2010
Komentāri 12 Tirdzniecība

PRISMA - nepareiza cena

nepareiza cena Lūdzu, pievērsiet pastiprinātu uzmanību cenām, kas uzlīmētas uz precēm un uz cenām, ko skanē pie kases. Šodien pat - tāds nieks vien bija - par zeķēm 0.95ls vietā man lūdza samaksāt 1.19ls. Kad sāku skaidroties, izsauca pat attiecīgās nodaļas vadītāju, kura nemaz tik priecīga par manām pretenzijām nebija. Atvainojās un teica, ka tā ir viņas kļūda un turpināja apgalvot, ka man jāmaksā vairāk, nekā norādīts uz preces. Man nav jāmaksā par veikalnieku kļūdām!

PRISMA -

LabdienVai Jūsu uzņemums tiešām domā, ka tirgojot hipermārketā no otrajiem ēdieniem sakaltusas šņiceles un vēl neizteiksmīgas karbonādes Jūs esat labāki par jebkuru Maxima? Ok vistas griletas Jums ir dažādas, bet nu otrie ēdieni vispār neiztur nekādu kritiku! tas pats attiecs uz žāvējumiem!!!! paldies.

N N. 18.11.2007
Komentāri 10 Pārtikas produkti