PRISMA - pārtika

Prismās tik drausmīga pārtika!!! Cik reizes gadījies pirkt kaut ko sabojātu lai pēc tam vnk izmest. Un salāti citreiz ar tārpiņiem ;(( bet ja pasūdzētie - var dabūt naudiņu par klusēšanu ;)

J

P pika 15.02.2010

Izklausās pec, kautkādam pilnīgām muļķībām !
Tad vienkārši, skaties ko pērc... es gan diezgan bieži iepērkos šajā partikas veikalā, un līdz šim nev bijušas nekādi pārpratumi ! :-)

I Ilze 15.02.2010

Nu par Riga Plaza Prizmu piekritu, vairakas reizes ir nacies nopirkt glumas desas, vecus salatus.Reiz pati pardeveja ieteica, neperciet tos ( salātus), tie nav pirmā svaiguma.

A Arnis 16.02.2010

Pilnīgas muļķības! Salīdzinot ar daudziem citiem veikaliem PRISMA noteikti ir viena no labākajām. Gribētu dzirdēt, ko tu teiktu par MAXIMAS un RIMI kulināriju?

L Laura 19.07.2010

nu ja, es sodien nopirku silto edienu Prisma, kuru pec stundas izvemu, tapat ka pirms nedelas nopirku vecus makaronus ar galu... Prismai vajadzetu mazliet vairak pieskatit ko pardod, jo vairak tur neiepirksos!

K karumins 06.11.2010

šodien nopirku Prismā kokosriekstu, pilnīgi neēdams - sapuvis. Iekša visa sapelējusi, sula pēc pelējuma smird.
Ir arī čeks saglabājies, bet nav laika un gribēšanas rakstīt vēstules attiecīgajām iestādēm.

M mousetrapx 10.01.2015

esmu prismas darbiniece, inventerizacijas laika, kad mus baroja, pat darbiniekiem skebinaja no siltajiem edieniem!!! Vienigais, ko var est, tie ir salati, kurus taisa uz vietas. un vispar siltos galas edienus(iznemot to, ko grile uz vietas), ieperk no citiem razotajiem, nevis gatavo pasi.