www.sudzibas.lv Prisma Aplalpošana

PRISMA - Aplalpošana

Vakar 12.02.2010, iegāju ar drauzdzeni uz veikali Prisma, kas atrodas Riga Plaza, nopirkām pārtiku, ka arī šampanjeti.Kad piegājam pie kasem, un pārdēvēja(pārdēvejas vārds ir Rudīte Preiss) sāka izsist musu preci, viņa nekaunīgi paprasīja man dokumentus, pateici Eu TU parādi man savas tiesības, es vispār saprotu ka jauni izskatos, es paradīju savas tiesības, bet viņa ar manim rūpji sāka pēc tam rūnāt(tipo es maloletka kakajata)Es nesaprotu ka veikals var pieņemt uz darbu tādus darbiniekus, šitai pārdēvejai pat tirgu navar atļaut strādāt, es domāju ka PRISMA uz darbu pienem normalus cilvēkus, kuri parzin savu darbu, un arī apmāca ka ar klientiem uzvesties, es pati strādāju ar klientiem, un es nesaprotu kā tāda uzvedība ir pieļaujama, tagad ir ļoti daudz cilvēkus kuri ir bezdarba, un ar prieku strādātu un pelnītu savu naudu, un labi apkalpotu klientus!!!Es ļoti ceru ka šiti pārdēvēju atlaidis!!!

J

Z zanna 13.02.2010

negribu attaisnot pardevēju, bet viniem maksa tik mazas algas, ka paliek nelaipni. Un vispār, ja ar cilvēku laipni runā, tad nevajag būt problēmam, vrb pati lecīga biji

A AGA 13.02.2010

Tas ir saprotams, ka algas ir māzas, bet ko tagad kļūt par nepieklājigiem, tas neattaisno viņas uzvedību, sanak ka klients uzvedas normāli, bet pardēveja sāk neparko briesmīgi apkalpot!!!

A Agnese 13.02.2010

Vajadzeja atstat visas preces un aiziet ar vardiem ka nekad vairs nepirksiet saja veikala.Pilnigi nav kauna!
It ipasi tagad, kad lieli veikali loti tuvu bankroptet ir tada riebiga attieksme pret klientiem!

S sh 13.02.2010

Algas viņām ir ap 280.ls un par tādu naudu varēja arī būt pieklājīgāka.Maximā ir vēl sliktāka apkalpošana un tieši tāpēc uz šiem veikaliem nekad vairs neeju.

P pufa 14.02.2010

nekaunīgā pārdevēja- kā tāds reketieris- izsit preci! labi, ka vēl naudu necentās izsist...kas ir šampanjeti? vai kāda šampinjonu šķirne?

R Raitis 14.02.2010

Jums laikam ar attieksmi kkas nav kārtībā, ja jau pret jums slikti izturas, nezinu, pret sevi es nekad un nevienā vietā, vienalga, veikals, autoserviss vai veļas mazgātava.Neesmu saņēmis sliktu attieksmi, varbūt ne vienmēr ar smaidu uz lūpām, taču nekad rupju.Iemācieties pieklājību pret citiem, tad viss būs ok.
Ja jau tu Jelena izturies pret otru kā pret mēslu, negaidi, kad pret tevi cits izturēsies pret cieņu.
Un vispār šajā portālā var sarakstīt daudz ko aplamu, tik kurš pēc tam uzņemsies atbildēt, bet tas jau cits stāsts.

J Jelena 17.02.2010

Zini RAITIS, tu tur nebiji, un nezini situaciju, es pati straadaaju apkalpossanas sfera, taapeec es zinu ka vajag uzvesties, un ka vajag apkalpot klientus, mees normali piegajam pie kases, un paardeeveja pirma uzsaca rupji izteikties, es pati vel neko vinai nepaspeeju pateikt!!!

J Jusis82 31.05.2010

Varētu domāt, ka dēļ zemām algām visām ""malaļetkām"" tagad "šmiga" jātirgo neprasot dokumentus.
Un UZ darbu nevienu nepieņem, pieņem darbā.

J Jekaterina 10.06.2011

Sh, ti ot kuda svalilsja, s kakih por v magazinah platjat okolo 280ls?? smeshno

Z zivtinja 17.10.2012

Pārdevējai 280 latu alga Prismā? Kaut tā būtu :(

I ibio 28.11.2012

Es Tur biju un redzēju, kā Jelena pirka to šampānieti ar savu draudzeni!
Pašai Jeļenai būtu jāpamācās primitīvakās pieklājības normas un tās saucamās "baltās tiesības" NAV personu apliecinošs dokuments!

M mja 28.11.2012

ibio ir fenomenala atmina!!!
bet tagad jau Lenochka bus pilngadiga kluvusi.
Lenochka, kontaktinu iedod- shampi iedzersim ;)