www.sudzibas.lv Prisma Veca pārtika

PRISMA Domina - Veca pārtika

Strādāju Dominā vienā veikalā. Biju iemēģināt Prismas kulinārijas piedāvājumu, bet diemžēl, jau vairākas reizes ir gadījies iegādāties sasmakojušu, vecu pārtiku. Nedod Dies` Jūs tur kko pirksiet sestdienā vai svētdienā, man šķiet, ka saindēšanās garantēta. Manām kolēģēm ir bijis tieši tas pats un pa vairākām reizēm, piemēram, kolēģe nopērk Prismas plovu un es jau ieejot sava veikala noliktavā pat nepaskatoties, ko viņa ir iegādājusies jūtu spēcīgu skābuma smaku. Protams, ka ēdiens ir metams ārā. Lūdzu, Prismas vadība, sakārtojiet savu kulinārijas nodaļu, jo veci gadās gan siltie ēdieni gan salāti. Tas jau nav normāli.

L Lienei 18.09.2011

Tie ir speciāli Dominas darbiniekiem domāti ēdieni! Dominus vobiscum!

L Liene 18.09.2011

skumji, skumji... ēst ta gribas.

T ToLiene 18.09.2011

Vajag sūkāt ķepu!

L Liene 18.09.2011

Lai tikai nav sasmakusi

T ToLiene 18.09.2011

Pirms gulētiešanas vajag mazgāt!

L liana. 18.09.2011

Inesite, tava tema ko kluse????

S Sauliite 18.09.2011

kaut kā jocīgi - zinot prismas izkārtojumu to Tevis minēto smaku tomēr vajadzētu sajust jau ejot uz kasi, tomēr ja arī smaku sajūtot produkts netika atdots "pārdevējiem" tad jau vien pašā vaina!

M Maitulija 19.09.2011

Smirdīgas varžu ķepiņas!

L Liene 19.09.2011

Tur tak vienmēr ir tik drausmīgi auksti, ka tikai kažokā var ieiet iekšā, nemaz nerunāsim par piena un gaļas nodaļu. Neiespējami tur pat pietuvoties, saaukstēšanās garantēta. Laikam baigi jāventilē, lai smakas nebūtu.

K Kanibāls 19.09.2011

Pirms likšanas katlā, vajag novilkt zeķes!