www.sudzibas.lv Prisma kasieres attieksme

Prizma Rīga Plaza - kasieres attieksme

Tā kā nedzīvoju Rīgā, tad Prizmā iebraucu reti. Kad gribu samaksāt par pirkumu, pārdevēja kaut ko noburbina krieviski, sākumā nesapratām, pārjautāju, lai atkārto. Es jautāju latviski, bet atbilde skanēja atkal krieviski, tā kā neprotu krievu valodu, tad jautāju draugam, ko viņa teica. Atbildēju latviski, bet viņa redzot, ka nezinu krievu valodu, vienalga turpināja runāt krieviski [slēpt]@
Un tā nebija pirmā reize. Vai tas ir normāli?!

C

C chiepuciite 16.03.2013

Kļūdījos nosaukumā - nevis PRIZMA, bet PRISMA.

Minesota 16.03.2013

Rīgā tas ir normāli!

R ri4y 16.03.2013

Tas ir normāli! Visi latvieši bēg projām no LV, lūk nav kam strādāt, tā kā nečīksti!

N Navaruizdomatniku 16.03.2013

ciepuciite, nāc strādāt uz Prizmu Rīgā un varēsi ar visiem pircējiem runāt latviski un tad redzēs, cik ilgi tu noturēsies, nezinot krievu valodu.

C chiepuciite 16.03.2013

nevaruizdomatniku
Katram no mums ir kādi mīnusi un manējais ir krievu valodas nezināšana - nu un!
Šī iemesla dēļ strādāju darbā, kas man patīk un kur krievu valoda nav nepieciešama.

N nikna02 16.03.2013

Kad gāju uz interviju man lika runāt krievu valodā, teicu, ka saprotu, bet nespēju krieviski atbildēt, tikai latviski. Vadītāja bija krieviete un pati nesaprata latviski, tādēļ sauca vēl kādu palīdzet.

Tas ir normāli?

Protams darbā mani nepieņēma, bet toties pateicu, lai pati iemācās valodu.

donna b 17.03.2013

**Protams darbā mani nepieņēma, bet toties pateicu, lai pati iemācās valodu.** Ha ha. Un vina joprojam ir vaditaja, bet tu - bezdarbniece? Tev neskiet, kas tavi padomi par valodas apguvi nav pie vietas? Varbut Tev ir japadoma par papildus valodes apguvi?

nikna02 17.03.2013

Bet mans latvietes lepnums palika neaizskarts! HAHAHAHAHAHAHAHAAAAA!!!
Tūdaliņ tagadiņ...

N Navaruizdomatniku 17.03.2013

Parādiet man tīrasiņu latvieti! Pasē rakstīts, ka latvietis, bet īstenībā... ?!?!?!?!?!?

K karina kanopa 17.03.2013

chiepuciite, tu strādā par trauku mazgātāju???:)))

I ibio 04.04.2013

Laukie Rigā nav ko darīt!!!