MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

505
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima -

ho4u skazatj 4to Vse MAXIMI polnoje govno v4era kupila ribu hek prisla domoj ona stala vonjatj holodilniki ne sootvetstvujut normam v MAXIMA sirki , moloko smetana vsjo skisaet iranse sroka a po4emu potomu 4to t ne sootvetstvujut normam tuda nado napravitj veterenarnuju sluzbu a pro mjaso ja voob4e ne ho4u govoritj, 4to kasaetsja kassirov i prodavcov tam voob4e obsluzivanije xrenovoje VMESTO KARTOSKI VIBIVAJUT KIVI

Maxima -

OGROMNIE O4EREDI V KASSU.35-40 MINUT STOJAT JA OTVIK.OSTAVIL POLNUJU KOLJASKU PRODUKTOV I POEXAL VRIMI

MAXIMA Gertrudes ielā -

Hihi eta tolstaja,ne udavletvarjennaja i bolnaja esje tam??? ja dumala eje uze ubili. Nasamom dele eje nado pozalet,bolnoj celovek,ja ponimaju, tjazelo kak tolko ona otkrivaet rot,tak terjaeshsja ot hamstva,a kogda ona naklonjaetsja-tosnit.A kto to proboval na neje nakatat zalobu ili bestolku,ja tam bila 2 raza,no eje zapomnila.

A annalol 10.02.2007
Komentāri 0 Veikali

Maxima -

o4enj 4udnenjko otravilasj ot edi kuplennoj v MAXIME! riba, pica hren ee znaet!!!!!!!!! na skoroj uvezli v boljnicu, o4enj plohenjko 4uvstvovala sebja vsju nedelju! kogda pri6la v sebja, stala ob6jatsja s vra4ami, i uznala o4enj interesnuju ve6, vse otdelenie - iz MAXIMI!!! Prijatnogo appetita!

A Anna Gra 29.01.2007
Komentāri 2 Veikali

Maxima -

Smotrite na to 4to vam probivajut na kasse...... obmanivajut kak tolko mogut.... na nedele bila v Maxime. Po akcii prodavalis kuhonnie komplekti gde to po 59 santimov, vzjala 2 6tuke na kasse probili po 1.99 LS, ja otkazalas ot pokupki etih komplektov, krome etogo pokupala e6e produkti, priezzaju domoj smotrju v 4ek a tam probiti 2 kuhonnih komplekta po 64 santima.... nuzen glaz da glaz..............

K kkkkkkkkk 28.01.2007
Komentāri 0 Veikali

MAXIMA Daugavpilī -

Vienmēr pirkumus no citiem veikaliem atstāju skapīšos. Sodien arī aizvēru skapīti, paņēmu atslēgu un gāju iepirkties. Kad ar pirkumiem atnācu pēc savām mantām, sapratu, ka neiegaumēju skapīša numuru, ka arī atrašanas vietu. Skatījos uz atslēgas numuru(pirmais cipars nebija redzams ne no vienas puses, otrais bija 0, skāpīšu ap 100) un nezināju ko iesākt. Sāku mēgināt, kuram skapītim atslēga derēs. Es biju ļoti izbrīnīta, kad man atvērās 20 skapītis(bija aizvērts, atslēgas durvīs nebija, bija...

Maxima Rēzeknē -

Šodien pirku Maximā sveromos salātus. Meitene, kas izlīda no palīgtelpas durvīm un iesvēra salātus izskatījās pēc lopu barotājas ar nopuķotu, nosmulētu, notašķītu un taukainu maksimas zilo kreklu, nemazgātiem tukainiem matiem. Kad viņa svēra salātus es nolūkojos uz vinjas rokām, rokas netīras ar melniem nagiem, turklāt iņ to darīja BEZ cimdiem..tagad ēdu ts salātus un rakst, ceru ka ar neko nesaslimšu..Tā druscn šķebīgi ir iedomājoties

J JanjissG 16.01.2007
Komentāri 1 Veikali

Maxima -

Kolosaāls piedzīvojums! Nopirku Maximā bulciņu, ar riekstiem un rozīnēm... A TUR IEKŠĀ AKMENS!!! Nolauzu zobu-20Ls zobārstniecības pakalpojumiem... un es jau nekādi nevaru pierādīt, ka tā ir viņu vaina... Rezultātā man ir bulciņa par Ls20.12. Nav nemaz lēti...

Maxima -

Pri pokupke bitovoj tehniki v Maxima, na Slokas 115 obraschajte vnimanije na to, kak prodavci zapolnjajut garantijnij talon.Oni dolzhni vpisivatj zavodskoj nomer izdelija, no ne delajut etogo!Takzhe prodajut tovari s defektom!(Osobenno pechi mikrovolnovije!!!!).Prodavci takzhe ploho znajut tovar.Konsuljtirovatjsja u nih bespolezno!!!!

Maxima - Nedostacha kadrov

Nedostacha kadrov Pro4itala vse zalobi 4to tut napisani i dolgo smejalasj! Kone4no ja ponimaju 6ok pokupatelej na opari6ej, plesenj i pro4ee... sama rabotaju v maxime i smelo mogu zajavitj - bolj6ie o4eredi, perputannie ceni i td i tp sledstvie nedosta4i kadrov! Posmotrela-bi ja na vas esli bi vam nadobilo rabotatj za takuju zarplatu + tebja ewe obvinjajut vo vseh kosjakah magazina + za 4eloveka daze nes4itajut.

V vnenv 09.01.2007
Komentāri 11 Veikali

Maxima -

Ne v koem slu4ae, ne idite rabotat' v Maximu ili T-market, eto odna berloga pod solidnim nazvaniem VP MARKET. Ljudej tam prosto imejut po polnoi programme: pahat' budete 15 4asov v sutki, platit' minimalku, pljus vihodit' budete na svoih oficial'nih vihodnih i 4istit' sklad, raskladivat' tovar. Potom budut priezzat' litovci i govorit' 4to magazin voobshe ne rabotaet i srezet vsem zarplatu v tekushjem mesjace. Voobchem, esli vam dorogo zdorovje, nervi i samouvazenie - obhodite kantoru VP MARKET storonoj!!!!!! Uda4i!

H hahd ldsa 02.01.2007
Komentāri 6 Veikali