www.sudzibas.lv MAXIMA PSRS laiku zemletes desa

Maxima - PSRS laiku zemletes desa

Tēma sekojoša.
Maximā (vismaz Ventspilī) ir tāda lieta kā lielās atlaides (70%) uz šādiem tādiem pārtikas produktiem no karstā un aukstā plaukta, maizītes tai skaitā.
Un tas strādā tā... pērc pēc deviņiem, būs 70% atlaide. Bet sistēma nav perfekta, jo ņemto vistas kājiņu PIRMS deviņiem, pie vistiņām tiek izsista viena cena, a kasē nomaksājot preci PĒC deviņiem, kase pati uztaisa pelnīto nocenojumu... no ~30% uz 70%.
Attiecīgi tantes kuras PSRS laikos strādāja univermāgos un tirgoja desu zem letes, tagad piedzīvo otro jaunību, jo tagad(neilgi pirms deviņiem), kā izrādās, stāv pārdevēja, aiz aukstā stenda viņas "draudzenes", un šīs itkā "sūta" augšā pasūtījumu, ilgi un dikti, ka pat parastiem mirstīgajiem salātiņus neredzēt kā savas ausis. Un tad kad (pie pārdevējas) ratiņi ir piekrāmēti pilni, pārdevēja ar vienu maģisku rokas vēzienu pastum tos tālāk malā no ziņkārīgo, pie salātiņiem netikušo, pircēju acīm.

Tagad gribētu dzirdēt oficiālo atbildi no MAXIMAS vadības.

Jo tā sistēma arī ir atsrādāta tā, ka ja rindā stāv - A B B B A B B B
A - Maximas darbiniece, pārdevēja...
B - parasts mirstīgais...
Tad Maximas ledusskapju tante vispirms apkalpos pirmo(kā tas sabiedrībā pieņemts), un tad izlaidīs 3 pircējus, un apkalpos nākošo maksimas darbinieci... lai cik tālu arī viņa neatrastos rindā. Pats esmu šo piedzīvojis.

Un šis notiekās netikai Pērvantas Maximā, bet gan arī Ventspils centrā. Un gan jau visās pārējās.

Nejau man žēl salātiņus, vienīgais riebjas tas ka PSRS atraugas turpina savas jaunības dienas Maximā, un jāj smadzenes parastajiem mirstīgajiem.

Te ir tikai viena problēma, ka Pārventā no manas dzīvesvietas nav ne Rimi, ne Topa.. jo tur man nav gadījies redzēt tādu bezpreģelu. Protams varētu jau uzrīdīt kādu - patērētāju biedrību.. bet vai man to vajag???

MAN GRIBĀS DZIRDĒT KO SAKA MAXIMAS VADĪBA PAR ŠO (UN PROTAMS BEZ VISĀDIEM - BLABLA... MĒS ŠO TĒMU IZSKATĪSIM.. BLABLA... (UN PĀRĒJIE BATONI KURUS STUM AUSĪ)).

I Igorjos 16.11.2013

Visai Latvieshu tautai ir kauns par tadu komentaru. VIRIETI...