www.sudzibas.lv MAXIMA par gauso kasieru apkalpošanu

Maxima - par gauso kasieru apkalpošanu

Labdien!
18.06.2013, plkst ~ 21:30, iepirkos Āgenskalma X veikalā. Ļoti kaitina gausā kasiera (jauns vīrietis, ar brilēm, kase pretīm apsardzes postenim) darbība. 5-6 pircējus kasierim prasīja 20. minūšu darba. Laicīgi ierodoties veikalā, un rēķinoties, ka paspēsi iegādāties arī alkoholoskos dzērienus, nonākot pie kases, esi nepatīkami pārsteigts, ka alkohola tirdzniecības laiks jau ir beidzies. Jāteic, ka aiz manis stāvošie pircēji arī bija pilna sāsutuma par gauso kasiera darbu apkalpošanu. Un uzskatu par galīgi lieku pārtikas veikalā norēķināties par komunālajiem maksājumiem, apmaksāt braucamās biļetes, papildināt savus mobīlo telefonu kontus!

V viktor2601 13.07.2013

Par to naudu ko maksā Maximās pārdevējiem... Tur strādā pārsvarā post USSR pārdevējas. Kad klientu apkalpošana netika uzskatīta par normu.

Ausainītis 13.07.2013

Nav tiesa, padomjlaikos pat mazos lauku veikaliņos bija sūdzību grāmata, kur, veicot attiecīgu ierakstu, vainīgajam pārdevējam bija krietnas nepatikšanas. Toties tagad pārdevēji jūtas kā pasaules naba un pircēji ir pamuļķu lomā.

M mja 13.07.2013

ooo kakedajs savus padumju laiku slavinoshos tekstus atkal sludina :DDD

Ausainītis 13.07.2013

Sveiks miskastniek! Nu vēl neesi nosprādzis?Pārtikt no citu atkritumiem, nav joka lieta!