MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

505
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Neieskaita naudu kartē

Neieskaita naudu kartē Es mainiju 03.03.2008. Maxima0s karti uz jaunu Paldies karti A. Saharova ielā 21. Aizpildiju anketi, pārdevēja paņēma anketu un veco karti ar uzkrāto naudu. Izdodot jauno karti manā jaunajā kartē uzkrātai atlikums nepārnāca. Vai man būtu jāzaudē uzkrātā summa? Mans jaunās kartes Nr. 9428300005002413052. Vecās kartes numuru nevaru uzrādīt. Paldies.

E elita 04.03.2008

MAXIMA Deglavas ielā - Darbinieki kliedz uz pircējiem

Darbinieki kliedz uz pircējiem Aizgajam sodien uz slaveno maximu, gribeju pukupodinu nopirkt cenas PROTAMS nebija, prasiju darbiniecei, kas gaja garam, cik vins maksa, vina vienkarsi pagaja garam, kad teicu vinai jau skalaka balsi " atvainojiet" vina man uzblava, ka makles mulke kaut kur citur... NORMALI ???

I ieva 04.03.2008
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Akcija - piečakarēja cilvēkus

Akcija - piečakarēja cilvēkus Kā visiem zināms, Maximā norisinājās akcija, iepērkoties pa Ls 10, varēja saņemt uzlīmīti un pēc tam, sakrājot noteiktu skaitu un salīmējot attiecīgajā lapiņā, izvēlēties sev tīkamus katlus, pannas... noteikumos bija noteikts, ka akcija notiekās līdz 30.01.2008. Konkrēti šajā 30. datumā Imantas Maximā nebija neviena stenda ar pannām un katliem un kasieres atcirta, ka akcija ir beigusies!!! KAUT ARĪ AKCIJAI BIJA JĀNOTIEK LĪDZ VEIKALA SLĒGŠANAI ŠAJĀ 30. JANVĀRĪ!!! Tādējādi uzskati, ka ne vien...

P Pastnieks 31.01.2008
Komentāri 11 Veikali

Maxima - Atbilde uz sūdzībām

Atbilde uz sūdzībām Kāpēc jālasa klaji meli, Jums visiem ir dota izvēle iepirkties jebkurā citā veikalu tīklā, tikai nekur nav ideāli, nenākat un nebūs jāraksta jēlības.

A aija 10.01.2008
Komentāri 16 Veikali

Maxima - Nokrāpti izdodamie latiņi

Nokrāpti izdodamie latiņi Labdien! Gribu padalīties par kārtējo iespēju tikt apkrāptam... nedaudz:) Maxima veikals diennakts (un ne tikai) kasieres darbs-grūts:), bet ļoti galanti tiek nokrāpti izdodamie latiņi. Jo tu vairāk iepērcies un neskati cenas + izdoto čeku... var taču neizdot 2 Ls... tikai santīmus, bet ņemot vērā jau gūto pieredzi ļoti rūpīgi pārskatu iegādāto preci... un tā kā man bija divi dažādi pirkumi... pamanīju... pajautāju: vai varētu man izdot visu atlikumu? atbilde: Vai, sajuka! (bez atvainošanā...

A auklite 09.01.2008
Komentāri 16 Veikali

MAXIMA Jelgava - Nekorekta direktore

Nekorekta direktore Saja veikala strada loti nekorekta direktore. Vina var uz darbiniekiem tadiem vardiem dirst virsu. To pati esmu piedzivojusi uz savas adas. Kad gribeju iet projam no darba, un pateicu vinai. Vina saka uz manim visadiem vardiem apsaukat. Piemeram- vai man vispar esot galva uz pleciem, ar kuru vietu es domajot utt. Un vina nezko no sevim telo. Vienkarsi nepatik tadi riebigi cilveki.

I Ieva 09.01.2008
Komentāri 7 Veikali

Maxima -

Polnostju soglasen s monologom sotrudnika sluzhbi bezopasnosti ot 20.12.2006. i xo4u dobavitj:esli Vam ne nravitsa MAXIMA kak magazin i voobs4e "VP Market" v celom, tak prosto ne xodite tuda! Ja rabotaju v etoj firme uzhe 4 goda i nikak ne mogu ponjatj, nu esli ljudjam ne nravjatsa postojannie o4eredi, gruboe otnowenie personala, povsemestnij "obman", za4em togda Vi k

Maxima -

Znate 4etsno skazu..one.. borzeet s kazdoj minutu..Samaja boljnaja tema na one..eto proverka fotografij..4estno govorju...kakih pridurkov tam netu..eto prosot...skoljko ne sizu na etom sajte porozajusj s kazdim razom..uzas..o4nej ne 4etsnoe ocenivanie..i proverka..kakih otmorozkom..s Tipi4nej6im erotikoj.. sopokojno propuskajut..a kakuju nibudj devu6ku s korotkoj jubke Net...psc..laz apolnaja

MAXIMA Imanta -

Segodnja poda6li k 24 4etvertoj kase i kupili na 16 lat nam ne predlozili kupit aukcionij pradukt i ne dali kupon na latireju no eto es4e ne vse potomu 4to na zda4u popitalas pradav6ica na ebat!!!!!!!!!!!!!!!

M Maxim 19.12.2007
Komentāri 4 Veikali

Maxima -

PO VECHERAM INOGDA ZAHOZU V ETOT MAGAZIN I VSEGDA IZ 32 KASS RABOTAET 1-2.POETOMU VSEGDA STOIT OCHEREDJ.KASSIRI POHOZI NA SONNIH MUH.DA I VOOBSCHE RABOTNIKI V SVOJOM BOLSHINSTVE POHOZI NA DAUNOV.KALBASU RAZVESNUJU NATIRAJUT "MASLOM" PRJAMO NA GLAZAH U KLIENTOV, A V "OHOTNICIH"KOLBASKAH IZ KULINARII POPADAJUTSA NOGTI.U MJASNOGO OTDELA PAHNET TUHLIM MJASOM(VOT BI ZASTAVITJ PONJUHATJ GLAVNOGO PRODOVCA PARU CHASOV PODRJAD)

Maxima -

V "Maxima" obmanivajut ljudej! Ne verjte "skidkam"! Na cennike ukazana odna cena, a v kasse probivajut sovershenno druguju! Ljudi! Budjte bditelni! Ne davajte livovcam sebja duritj!

X xx 04.12.2007
Komentāri 6 Veikali

Maxima -

Maxima eto razvod,chistoj vodi ! Ja neznaju kak poluchaetsj no kogda ja tudu idu to menjshe 8-10 ls ne trachu,a zahozu v drugoj magaz,i tam beru boljshe (raschitivoja na ls 15)a poluchaetsja ls 8-12 !!! Sledite po kokoj cene probivajut prodovci,smatrite za skoljko pokupaejite,i za skoljko probivajut. Ja ponimaju chto eto kassa kassira,i ej nado kushatj,no polovina tokieze prodovci,oficanti !!! Smotrite na lico,i togda muhljute !!! I chasto vse isporchenoe !!! Maxima-kak i Rimi- govno !!!

Maxima -

U emnja toze bil zabavnij slu4aj: ehala ja domoj s u4ebi nu i kak pologaetsja bila O4ENJ golodnaja. Deneg u menja bilo nemnogo, ja nashla samij malenjkij kuso4ek sira i po doroge domoj razmishljala s kakim apetitom ja ego sjem. A sir okazalsja gnilloj, etu shtuku daze plesenju ne nazovesh! Tak obidno bilo! I eshe slu4aj: guljali mi s ljubimim po toj ze maksime na saharova, emu prigljanulisj glazirovanie sladkie gribo4ki i on polozil ih v korzinku. A v gribo4kah letala muha i polzali belie...

A AnnaIvanova 04.12.2007
Komentāri 1 Veikali

Maxima -

Kupila tut jabloki, vnutri gnilje polnoe!A s vidu i ne skazew!Vot gde urodi,na derme babki delajut!

K Katja\ 16.11.2007

Maxima -

Maxima na SLOKAS eto takoje boloto,a zavedujus4aja ovca kon4ennaja,dura,torgujut oni tuhlim farshem,mjasom,prosro4ennimi produktami,nikogda tam nepokupajte,i ne4ego tam delat v okruge o4en` mnogo drugih magazinov so SVEZIMI produktami.

I inin 12.11.2007
Komentāri 1 Veikali

Maxima -

Ljudi esli vi pokupajete v Maxime stoto dorogostoesheje i k etomu tovaru prilagaetsja garantija nerschitavaites raschotnimi kartochkami ,nepolenites i snemite denjgi v bankomatje.Ja kupil v Maxime dinamiki dlja PK i oni u menja nakrilis ja posho ih menjatj akazalosj chto ja pri ih pokupki raschitalsja raschotnoi kartoi i oni mne denjgi mogut toljko perechisljit na moi chot vtechenii 1 nedelji

J JuraSokolov 02.11.2007
Komentāri 3 Veikali

Maxima -

Es nopirku Maxima Karotes,dakšas un nažus kopā man tas izmaksāja 15Ls,es atnesu preci mājās un gribēju nomazgā nos etiķetes, kad biju jau gandrīz pabeidzi ievēroju ,ka Karotes,dakšas un nažus bija sarūsējuši.Nākošajā dienā devos uz veikalu kur mani konkrēti pasūtija veikala vadītāja jo es esmu patsvainīgs , ka nopirku lētu preci un nezizinu fiziku.

Maxima -

Prodavcov nabrali , toka nau4ili spra6ivat est li karto4ka klienta a kulturno govorit ne nau4ili, i tormozjat !!!!!

Maxima -

4estno govorja bil v shoke. Zakupilsa na vihodnih v Maxime na Slokas. Na sledujusshij den otkriv paketi,obnaruzil, 4to i kurica i svinina naturlno vonjajut!!!I voobs4e, nedavno na4al zame4at' 4to otnashenije sotrudnikov Maxima k rabote mjagko govorja pofigisti4eskoje! Mozno dolgo pitatsa najti kogo libo v otdelei i v kone4nom itoge nenajti. A nedavno voobs4e interesnaja situacija, okazivajetsa otdel gde prodajut sir rabotajet,kak mne skazali, kogda ja pitalsa kago libo najti, tolko do 9:00...

V VannVann 30.10.2007

MAXIMA Vienības gatvē -

Iesaku nevienam Indijas riekstu cieniitaajam neiepirkties veikalaa MAXIMA, citaadi gadiisies kaa man - nopirku, daargi samksaaju, eedu & konstateeju, ka tiem klaat piejaukti zemesrieksti, kas makaasaa aptuveni 5x leetaak :(