www.sudzibas.lv MAXIMA SMALKMAIZĪTE AR CELEFĀNA PIEDEVU

Maxima - SMALKMAIZĪTE AR CELEFĀNA PIEDEVU

Imantas maxima - Kurzemes prospets 141. 06.12 .14 sestdienas vakarpusē veikla konditorejas nodaļā nopirku keksiņus divus ,jo puika dikti prasīja ( 3 gadi ) ,ka lūk vēlas šādus .Mājās bērns priecīgs vienu iedeva vecākiem un otru pats sev . Un par nepatīkamu pārsteigumu mums vienā no keksiņiem bija iecepts paliels celefāna gabals !!! Ptotamas sagaidiju pirmdienu un aizbraucu uz esošo veikalu . Sameklēju veikala vadītāju (a) pastāsstīju un parādīju ,kas un kā viņa pieklājīgi atvainojās nofotografēja šo brīnumu un solīja noskaidrot situāciju ,lai man līdz otrdienas pusdienaslaikam atzvanītu un informetu kāpēč šāda situācija radusies . Bet šodien jau trešdienas pusdienaslaiks un nevienam CELEFĀNA KEKSIŅS vairs neintresē. Tādus lūk sūdus mums tirgo šajos veikalos .

Ontūns 10.12.2014

CELEFĀNS ir tev smadzenēs, analfabēt