www.sudzibas.lv MAXIMA nekompitence

Maxima - nekompitence

24.09.2014. pēc darba iegāju veikalā Maxima,Valdeķu ielā 10 iepirkties.Nostāvēju rindā pie kases un kad norēķinājos par pirkumu ar jauno banknoti EUR 10 vērtībā,pārdevēja paskatījās uz šo banknoti lielām acīm un paziņoja ,ka banknote ir viltota.Pārbaudot banknoti spec.pretviltojuma ierīce,aparāts nopīkstēja.Es pati esmu bankas darbīnieks un esmu parliecināta banknotes atbilstībā.Citas naudas man nebija un es bez pirkuma nebiju gatava aiziet.Pārdevēja pasauca maiņas vēcāko,lai pārliecināties,ka banknote ir īsta.Maiņas vecākā arī ar pārlecību atbildēja,ka benknote ir viltota.Cilvēki no rindas mēģināja iestastīt Maximas personālam.ka ir izlaisti apgrozībā jaunie desmitnieki.Bet darbinieki nevēlējās neko dzirdēt,nemācēja atpazīt banknoti pēc pviltojuma pazīmēm.Pirkumā man bija atteikts un atvainošanos par sagādātām neērtībām es arī nesagaidiju.Biju aizvainota,noskaņojums sabojāts,paliku bez vakariņam.Aizgāju pa ceļam uz tuvāko veikalu Prisma,kurā EUR 10 man pieņēma,pārbaudot spec.ierīcē,tas nenopīkstēja.Lūgums izglītot Maximas pārdevējus,iemācīt viņus atvainoties klientu priekšā.Nevienam no saviem draugiem neieteikšu iepirkties šajā veikalā.