Maxima - cenas

Nebūs konkrēti. Vēlos tika izteikt savu sašutumu par v. Maxima cenu izvietojumu. Piemēram saldējumu vitrīnās. Cena pie vienas vitrīnas, bet attiecīgā saldējuma marka divas vitrīnas tālāk, Mājas saldējumam uz kociņa cena vispār nav atrodama (neesmu akla, ar 3 x pārskatot vitrīnas , ja tā tur būtu, es pamanītu), citu Mājas saldējumu vispār nav (vienīgi lielajos iepakojumus - kastēs) uz vitrīnas lepna reklāma par atlaidēm saldējumam Klasika (krējuma), bet ir atrodamas tika 2 citas Klasikas (protams, ne jau krējuma), savukārt Rūjienas zemeņu (ar atlaidi) atrodams vien kārtīgi parokoties zem Rūjienas dzērveņu u.t.t. u.t.jpr. Rīgā vienmēr izvēlos RIMI, Ogrē pagaidām, diemžēl, šādas iespējas nav. Pēc gājiena uz Maxima reizi pa reizei jūtos mēreni aizkaitināta, ko par RIMI pagaidām nevaru teikt.

E

donna b 16.08.2013

Kad kadai preces klasai (piemeram saldejumam) ir 30% atlaide, tad tauta parvers vitrinu par bardaku, un ne vienmer visu var viegli atrast. Nesen Rimi ar Rimi karti bija 25% atlaide (Olimpia), tad kur saldejums kastees, bija kartibaa, bet tur kur gabalos, ari bija japancensas atrast karoto saldejuma veidu.