www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

Maxima - Apkalpošana

Nebiju tik sliktās domās par MAXIMU, pēc šodienas, iegaju veikalā, veikalam ir 3 kases, no kurām strādaja tikai 1!
Man neliekas normāli, ja rindā stāv vairāk par 20 cilvēkiem, cik zinu ka jau pēc 5 cilvekuiem sauc otru pārdēvēju,bet nē pajautājot kur ir kāda vēl pārdevēja, atbilde bija pavisam sīka un kodolīga - NAV
Kā veikalā var strādāt viena pardevēja kā????????????
Ieteiktu uz šo veikalu nosūtit kaut ko un pārbaudīt , tas nav normāli ka citiem cilvekiem ir jakavē savs laiks, lai pastāvētu MAXIMAS rindā!!!!!!!!!!!

A agris2013 15.07.2013

dēļ cilvēkiem, jeb pircējiem nav jau kas strādā dēļ atieksmes, takā samierinies

K Kristaps Ķēdis 15.07.2013

Tev laikam klaviatūra beigta? Pieturzīmes bieži iesprūst? :)

H hhheeehhh 15.07.2013

Itkā kasiere negribētu, lai viņai nāktu palīgā vēl viena kasiere! Joptvai, kaitina, ka visi varoņi brēkt virsū nabaga kasierei, bet ar vadību neviens negrib par to runāt! Šīs problēmas jārisina klientam ar veikala vadību!

S siiciite 16.07.2013

supernetto vērojams tas pats, regulāri strādā viena kase