ELVI

103
Apskatīt statistiku

ELVI - Sūdzības un atsauksmes

ELVI - Līdz šim labākā apkalpošaba

Līdz šim labākā apkalpošaba Noteikti par šo uzņēmumu varu pateikt tikai tos labākos vārdus. Mēs ar dēlu apciemojām radus Raunā (ja nemaldos, tad tas bija 2016.gada vasaras beigās), iegriezāmies veikalā, ļoti daudz nesamā bija, mūs apkalpoja jauna meitene Jana, viņa redzot, ka dēls ir nepaklausīgs, iedeva viņam konfekti un vēl piedāvāja palīdzēt iznest iepirkumus līdz mašīnai. Noteikti tas mainīja manus uzskatus par veikala darbiniekiem. Vispār kopumā pats veikals bija ļoti mājīgs, viss bija sakopts un tīrs. Īsti neredzēju...

AtrisinātaELVI - Pārdeva pelējošu produktu

Pārdeva pelējošu produktu Es nopirku produku veikalā Elvis Krievijas sieru, kad atnācu mājās ieliku porduktus un sieru ledusskapī, kad gribēju uztaisīt maizītes izdarījās, ka uz viņa ir pelējums kaut arī iepakots 15.01.2017 un lietot līdz 25.01.2017 un ledusskapja temperetūra ir laba. Vēlos, lai man iesniedz jauunu sieru.

ELVI - slikts servis

slikts servis Sveicināti,ļoti pārsteigta par Viļānu veikala Elvi darbinieci.Steidzoties no rīta,pa ceļam domāju iepirkties Elvī,ieejot veikalā,redzu tikai kasieri,pastāvot pie gaļas nedaudz neviens neparādās,tā ar nepilnu pirkuma grozu dodos pie kases,vecākā kasiere Līga kura izskatās ka visu nakti ko svinējusi krieviski nosauc summu,cenšos vēl jokot sakot labdien un jutāju vai šeit latviski nerunā,atbilde pārsteidz......,blakus veikals ar atvērts.Vienkārši super apkalpošana,ne labdien un ja kas nepatīk,vari iet uz citu veikalu,tā arī dabūju tērēt laiku un iegriezties Mego

ELVI - Krāpšana

Krāpšana Iesaku ļoti uzmanīties iepērkoties Elvi pārtikas veikalā tēriņu iela 62. Pēdējās četras reizes, kad esmu iepērcies pie kases ir izdota mazāka summa nekā čekā ir uzrādīts. Izdotās summas starpība ir robežās no 3 līdz 1 EUR. Kasieres čeku arī izsniedz tikai pēc paša pircēja pieprasījuma. Tēriņu iela 62

A ArtūrsMt 01.11.2016

ELVI - darbinieki

darbinieki Labdien! Ta nav sudziba bet vairak pozitiva attieksme vakar no darba ienacu elvi veikala uz tallinas 66 un piegaju pie konditorijas un mani sagaidija tik pozitiva jauna meitene un loti smuka vina manu garigo uzlaboja uz visiem 100% salidzinajuma ar citam bedigam sejam vina elviti istaro harmoniju! Meiten ar zilam acim un melniem matiem ja uzduries manam komentaram saku- ej prom no turienes tu esi par labu tam veikalam:)

E ernests13 29.10.2016
Komentāri 5 Veikali

ELVI - klientu mānīšana

klientu mānīšana Visur gan televīzijā , gan internetā rāda jūsu veikala ,,ELVI" akciju banāniem par 0,79 centi kilogramā no 20.oktobra līdz 23 .oktobrim , bet veikalā Ropažu ielā 58 ne šodien 22.oktobrī, ne vakar 21.oktobrī , ne aizvakar 20.oktobrī banānu nav un vispār nav bijis. Laikam atvedīs 25.oktobrī , kad akcija būs beigusies .Tā ir mānīšanās un pircēju krāpšana...........

A Ainis 22.10.2016
Komentāri 3 Veikali

ELVI - Pretīga attieksme

Pretīga attieksme Pārdevējas sēž neapmierinātas, viena pretī runā ka nav atbildīga par prodoktu izskatu un cenam, tas viņai nav jādarot un nav jāsakot. Pašai jaskrien redz pie kāda kas tajā stendā atrodas. Tas neesot viņas darbs, čekus nedod un bubina aiz muguras ejot prom. Kāda jēga viņām tur strādāt ja nav apmierinatas ar darbu.

ELVI - bojāti produkti

bojāti produkti Vakar, 10.oktobrī iepirkos veikalā ELVI,Rīgā, Mārupes ielā , 35. * Kulinārijas plovs, cūkgaļas - rīsi absolūti cieti, gaļa gluma,ar lieliem skrimšļiem- neēdams! * Banāni - vizuāli- dzelteni - iekšā - rūgti, vietām cieti - neēdami! * Granātāboli - vizuāli - sārti rozā - iekšā - brūni, atlobot - tek brūna sula - neēdami! NU PALDIES!!!

I Inese1gU3V 11.10.2016

ELVI - Slikts serviss

Slikts serviss Š. Gada 01.10. Gāju uz vietējo Elvi veikalu nopirkt veļas pulveri izvēlējos, arī vēl citu preci un gāju pie kases maksāt. Bet veļas pulverim nebija īstās cenas un es nevārēju viņu iegādāties. Kasiere maija sarmule sāka bļaustīties pavisu veikalu, kurš to preci ņēmis, kas licis plauktā, ziniet mani tas neinteresē. Es kārtējo reizi nevarēju nopirkt preci ko izvēlējos un kas bija ielikta plauktā. Ja precei nav cenas un nav ievadīta datorā un kases aparātā tad kāpēc jāliek plauktā? Un tā jau ir...

ELVI - krapsana

krapsana Saja veikala vel ir tada problema.Pardeveja kas strada aiz vitrinas pie galas sver preci ar visu iepakojumu nenoskaitot taru nost. Man ir pieradijums,ja netiks nekas darits lietas laba sudzesos talak. Auglu un darzenu stenda ari nekartiba.Augli un darzeni sazuvusi.Ka ari tas ka plauktos nav prece sakrameta.Tas ka trukst darbinieku ta nav atbilde. Lai veicas.

M mopeds 24.09.2016

AtrisinātaELVI - krapsana

krapsana Saja veikala vel ir tada problema.Pardeveja kas strada aiz letes pie galas sver preci ar visu iepakojumu nenonemot taru.Man ir pieradijums.Ja nekas nelabosies sudzesos talak. Ka ir ari tada problema ka plaukti tuksi.Tas ka trukst darbinieki ta nav atbilde. Pie augliem un darzeniem ari nekartiba sazuvusi sapuvusi.Lai veicas.

M mopeds 24.09.2016

Elvi Ogre - Krāpšana ar norēķinu kartem

Krāpšana ar norēķinu kartem Esiet uzmanīgi Elvi Ogre Mālkalnes pr.3! Viņi mēdz divreiz rezervēt summu no norēķinu kartes. Saka ka pirmais maksājums "nav aizgājis" un lūdz ievadīt kodu atkārtoti. Ja summa nav liela tad pēc tam to pat internetbanka ne vienmēr var pamanīt. Ja kasieris lūdz vēlreiz ievadīt kodu, pieprasiet obligāti darījuma atteikuma čeku. Ja tādu dod atsākas, uzreiz pārbaudiet internetbanka vai summa nav jau rezervēta!

ELVI - Nekartība cenas,un ari plauktos

Nekartība cenas,un ari plauktos Sveicinati.Neesmu apmierinata ar Daugmales Elvi veikalu.Pirmam kartam jau par cenu neatbilstibu plauktos pieliktajam un pie kases.Tad par to kad pasuta maizi nepietiekama daudzuma,jo ap pieciem jau plaukti tuksi.Vaditajai vajadzetu vairak pasekot ka strada darbinieki pa zali aiz letes.U n savest veikalu kartiba,jo Daugmales centra tas ir vienigais veikals.

M mopeds 12.09.2016

ELVI - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, trešo nedēļu gaidu flīžu pasūtījuma atlikuma piegādi no veikala Elis Vaidavas ielā (tika pasūtīts 16 m2, atveda 11 m2). Atlikušo apsolīja nedēlas!- divu nedēļu laikā. Uz beigām iet trešā nedēļā (veikals atkārtoti pasūtīja no ražotāja 26.07.16.). Veikalu apmeklēju jau trīs reizes. Nekā! Mājās nevaram pabeigt remontu. Pirmās flīzes jau salīmētas. Noplēst nevaram. Gaidu atbildi. Vai šādas lietas jūsu veikalā ir ikdienā?

R rositab 15.08.2016
Komentāri 2 Veikali

ELVI - Valsts valodas nezināšana

Valsts valodas nezināšana Labdien! Es bieži apmeklēju veikalu Elvi Riebiņu pagastā Riebiņos Saules ielā. Tur jau ilgu laiku strādā veikala vadītāja, kura vispār neprot runāt latviski.Kauns dzirdēt ,kā viņa sazinās ar tirdzniecības aģentiem.Kā tas var būt mūsu laikos-es nesaprotu,kur skatās vadība.Var būt vajag pārbaudīt ir viņai atbilstošā savam amatam latviešu valodas kategorija?

G genij 01.08.2016
Komentāri 9 Veikali

ELVI Ozolnieki,Rigas iela 44 - Nekvalitativa prece

Nekvalitativa prece Visu laiku no veikala atversanas veikala tiek tirgotas preces ar bojatu kvalitati,piena produkti (skabi,rukti) galas produkti un salatu izstradajumi ir tadi ka parnesot maja pasi aiziet no iepakojuma .Saja veikala par vaditaju strada Alla Ivanova kura liek uzglabat produkciju noliktavas telpas uz saldetavu tiek nogadata velak lidz ar to ta jau ir bojata ar derigu realizacijas terminu.Gribetu zinat kur skatas PVD.Esmu rakstijis sudzibas gan uz Siguldu gan ari uz PVD atbilzu nau jau 3...

ELVI veikals. - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti! Esmu šokā par veikalu ELVI Augšlīgatnē.Šodien ieeju kārtējo reizi iepirkties.Nopirku Tukuma jogurtu pudelē. Aizeju mājās un konstatēju kad puse no jogurta ir izdzerts. Es nesaprotu kādi pārdevēji tur strādā. Aizbraucu atpakaļ uz veikalu un par to saņemu aizvainojumu:"Vajag skatīties ko pērc". Totāls murgs vienkārši.

ELVI - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien... Gribu pastāstīt par Jaunkalsnavas veikalu Elvi, kurā strādā pārdevēja Ilva, kura nekad nav pie savas vitrīnas skaidrā prātā un ož pēc šmigas, ja gribat nopirkt svaigu gaļu tad stāvat un gaidat kādu brīdi ja viņa jūs varbūt pamanīs, ja tomēr izdodas sagaidīt savu gaļas gabalu un mājas to aplūkot izrādās ka jau vecu to gaļu iedevuse. Jo svaigo ir aiznesuse uz māju...Nu vienkārši supper...Man liekas ka veikala vadībā ir tāda pati, ja ļauj tādiem cilvēkiem tur strādāt...

R reinisp 24.07.2016

Elvi Sia Mnkd - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Es gan esmu cilvēks gados, bet man loti lielu nepatiku izraisa SIA MNKD kolektīvs un serviss ja kāda no gados vecākām pārdevējām vel mēģina sveicināties tad skatos ka jaunajiem pieklājības normu nav vispār!!!! Runa iet par pārdevēju vārdā Dinnija, piedevām ja viņai palūdz palīdzību kādā jautājumā tad noteikti tev tiks atbildēts kā pēdējai niecībai. Kā ari pārtikas produktiem periodiski ir beidzies derīguma termiņš pats nopirku safasētus cepumus kuri bija sapelējuši!!!Domāju ka PVD vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību šim veikalam.

E egons_321 19.07.2016

ELVI - Bardaks

Bardaks 1. Cenas - ja atradīsi precei cenu, vari justies laimīgs, jo tā gadās ārkārtīgi reti. 2. Veikala vadītāja - jāapiet, jo vienmēr stāv ceļā izpletusies pa visu eju. 3. Piena produkti - nez kur tos glabā, ja derīguma termiņš vēl vairākas dienas, bet prece jau sarūgusi vai smird. 4. Gaļas vitrīna - šajā malkas krāvumā orientēties praktiski nav iespējams. 5. iepakojums - safasētai precei, uz kuras ir norādīta cena, pie kases tiek pieskaitīts par iepakojumu.

A agloniete 08.07.2016