www.sudzibas.lv ELVI Visas sulu pakas bez aizsargfolija zem plastmasas vāciņa.

ELVI - Visas sulu pakas bez aizsargfolija zem plastmasas vāciņa.

Iepērkos regulāri Elvi veikalā Kalnciema ielā 105a, Rīgā. Nesaprotu, kāpēc sulu pakās zem vāciņa šajā veikalā nekad nav aizsardzības folija, kas ir tādās pašās pakās citos veikalos. Arī šodien nopirku guttas karsto upeņu dzērienu, atgriezu vāciņu - tur folija pārplēsta un iespiesta iekšā sulā. Tas ilgst jau vismaz gadu, un vienreiz pat likās, ka sulai ir pieliets ūdens. Varbūt kāds jau no šīs pakas ir padzēries?

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 05.02.2018

Labdien!

Lielākajai daļai sulu paku ir korķu mehānismi, kas darbojas sekojoši: kamēr korķis nav pagriezts, no iekšpuses sula aizsargāta ar folijas vāciņu, tiklīdz korķis tiek pagriezts, folija iespiežas un paka tiek atvērta. Tā darbojās korķu mehānisms sulām ikvienā veikalā. Protams, dažiem ražotājiem mehānismi mēdz atšķirties, tāpēc aicinām izvērtēt viena ražotāja sulu korķus.

Ja Jums vēl ir kādi jautājumi, priecāsimies atbildēt.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

B

C critical thinker 02.02.2018

jā, noteikti, elvi darbinieki nodzer sulu VISĀM pakām un pielej ūdeni. ja kaut kas šķiet galīgas muļķības, tad tās arī ir galīgas muļķības

Dainis 03.02.2018

Šo varētu ielikt pie stulb**o sūdzību top 50 (ja tāds būtu)

A Azik99 05.02.2018

Gribat sacīt, ka, piemēram, RIMI nopērkot to pašu paku un atverot korķi, "follija" ir vēl joprojām un pašam ar kaut ko tā ir jāpārdur? Neticās...