ELVI - Bardaks

Labdien. Esmu apmeklējusi vairākus Elvi veikalus, bet tādu bārdaku redzu pirmo reizi.. Cenas nav, prece samesta, saldētavās vispār neko nevar saprast. Veikals ļoti maziņš, divas pārdevējas. Izžuvuši greipfrūti, melni banāni.. Uz veselu plauktu ar saldumiem (kur to ir daudz) vien dažas cenas.
Varbūt var sakārtot cenas un preci kārtīgi?
Vēl mazliet un blakus atvērs veikalu top, nu tad ar tādu attieksmi būs no elvi jāatsakās.
Jelgavā esmu bijusi divos, tīrs, kārtīgs un pārdevējas patīkamas, ko nevarētu teikt par dobeli. Ja stāvi un apkalpo klientus, tad ieliec mutē košļeni, lai man nav jājūt un jāģībst no tā, kad iepriekšējā dienā tev bija traka atpūta ar stipriem dzērieniem.
Paldies.
Ar cieņu dana

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 07.05.2018

Labdien, Dana!

Paldies par Jūsu viedokli. Uz šo brīdi veikalā ir tikai viena pārdevēja, tāpēc diemžēl ne vienmēr sanāk strādāt tik perfekti, cik pašiem gribētos. Noteikti meklēsim veidu kā atrisināt šo situāciju, jo nepamierināts klients noteikti nav mūsu mērķis. Rūpīgāk atlasīsim bojātos augļus un izrunāsim arī klientu apkalpošanas kultūru.

Cerot uz Jūsu sapratni,
ELVI.