www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI Saules veikals Varakļāni - Krāpšana

Neapmeklējiet Saules veikalu Varakļānos kam nosaukums saules veikals. Veikalā brutāli apsargi. Veikala darbinieki ienākušos cilvēkus piespiež pirkt dārgākās preces. Nekādā gadījumā nekad neiepērcieties saules veikalā Varakļānos, izvairieties no saules veikala pils ielā 7. Saules veikalā darbinieki fiziski iespaido pircējus. Ejiet saules veikalam Varakļānos garām ar līkumu. Saules veikalā Varakļānos apkrāpj pircējus, piešuj zādzību ne par ko.

N

TasEsLV 25.04.2017

Kādā veidā var piespiest pirkt dārgāku preci? Tev rokās iespiež un liek maksāt? sīkāku info par atgadijumu? Kad sanāk būt varakļānos sanāk arī doties uz šo veikalu, ar izvēli ir kā ir - ,bet visā kopumā nevar sūdzēties.

Nu, ja kāds no šī veikala izlasīs šo tekstu, tad nākamreiz, kad tevi pieķers zogam, dosies uz cietumu.