www.sudzibas.lv ELVI Pircēju maldināšana

ELVI - Pircēju maldināšana

Elvi gravas iela 1 iegāju veikalā iepirkties un dzirdēju ka veikala vadība kliedz uz saviem darbiniekiem ar rupjiem vārdiem pircēju klātbūtne un arī pret pircējiem ir slikta attieksme un arī tirgo vecus produktus piemēram vācus lokus vecus mandarīna vecus gurķus pilnīgi mušas līdzinājās apkārt notiktu noliktavā notur nu tirgo vēl nopirku vecus sakākabušus salātus man tāda sajūta ka ņirgājās par pircējiem es vairs Elvi veikals gravas iela 1 neiepirkšos un iesaku citiem arī neiepirkties

Guntars

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 06.12.2017

Labdien!

Ļoti atvainojamies par nepatīkamu pieredzi. No visa spēka cenšamies strādāt, cik labi vien spējam, taču noteikti izvērtēsim, ko varam darīt, lai nevienam klientam nav nepatīkama pieredze. Esat arī laipni gaidīts pie veikala vadītājas, kas labprāt uzklausīs Jūsu sūdzības un ierosinājumus.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI komanda.

K [email protected] 03.12.2017

Elvi

Būs jau labi, iemācīsies rakstīt un viss būs kārtībā.

C critical thinker 03.12.2017

pr, gunār! pr pr pr pr pr

P PurvaBrideejs 04.12.2017

Labi, ka beigās tomēr viss ir "pr".

Dainis 04.12.2017

Vai tik pats nebūsiet ''sakākabušus salātus'' saēdies?

Sveiki. Runā iet par Ogres Malkalnes elvi.
Ļoti nepatīk kad kasieru, apsargu attieksme, kad izeju no elvi veikalā uzreiz apruna slikta nozime. mani darbā laikā. Pa cik esmu strādājusi agrāk Malkalnes elvi.
Tas ļoti man nepatīk. Ja ta turpinās tad iešu un skaidrosos tad skarbāk. Paldies par sapratni.