ELKOR

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

ELKOR - Sūdzības un atsauksmes

ELKOR -

Ja ne znaju po kakim kriterijam oni ishut personal, no pomoemu odin iz nih eto sposobnost grubit. I ne daj bog u vas chto-to slomaetsja, po garantii chto-libi pomenjat prosto nerealno.

M MihailPetrov 07.07.2007
Komentāri 3 Datori

ELKOR -

ELKOR veikalos apkaplošana nulles līmenī!

ELKOR -

Krasta Elkor centraa meeginaaju nopirkt ledusskapi ,biju pat gatavs samaksaat dalu uz priekshu ,tomeert nekaa! krediitdala mani smagi aplauza ar savu attieksmi un noteikumiem.GE-Money viss daudz vienkaarshaak, u.c. firmaas arii.attieksme bija naidiiga......Laikam jau naaksies izmantot internetveikala pakalpojumus...leetaak un sterilaak...

ELKOR -

Kupil kompjuter - nechitaj samozapisannije kopmaktdiski, chto za zhabi - na kompjuter 3 goda garantii , a na CD-Rom 1 god.Sootvetstvenno pobrili menja na garantij remont Cd-roma - sekonomili. Bolshe v Elkor ne nogoj...Budte vnimatelni!!!

D DmitrijZhdan 30.06.2007
Komentāri 2 Datori

ELKOR -

Kupili v ELKOR komp.S pervoj zagruzki on ne vidit Floppik-perezagruzhaje$ i vsjo OK,no vedj tak bitj ne dolzhno!Pojehali v serviss-tam obozvali nas vidum$ikami.Sami zhe mastera soob$ili nam $to komp sobran iz levih detalej $to pri$li iz Belarussii-garantijnij srok zakon4ilsja jes4e do togo kak komp popal v prodazhu.A nas4et nedostajus4ih aksessuarov eto pravda-znakomij prodavec rasskazival:"Vitaskivaje$,napr.,batarejki iz puljta i v nagluju predlagaje$ pokupatelju priobresti za denjgi, t.k. tipa v komplekt ne vhodjat."

O Olga------- 24.06.2007
Komentāri 3 Datori

ELKOR Centr -

es nu nezinu kaa ir izstenibaa.piempie vinjiem pirku savam PC tumbas ar sabvuferu.nu ok apaklposhana biku klibo,bet viss parejais apmierina.saprotu ka pardevejiem tas aldzinjas nav lielas bet vinji jau ari cilveki un Latviesi jau vareja but vairak,jo he kad runaa ar vinjiem pa latviski,sie nekaa nesaprot.it kaa jau tas sikums.taga taisos pirkt jaunu pc,ceru ka man nebus jaasaskaras ar tadam problemam:).es domaju kads ir pircejas,tads bus arii pardevejs,jo neviens jau negribv lai vinjam brauc augumaa:D

ELKOR -

Nu man jau liekas ka Elkor unikālā pārdevēju nekompetence vai drīzāk absolūta neieinteresētība kaut ko pārdot, ir tikai un vienīgi VIENA MILZĪGA NAUDAS ATMAZGĀŠANA! Nezinam tikai kas tam visam ir apakšā, kas tam dod finanses. Paskatieties cik daudz naudas tiek nodedzināts elektrībā - tizli un pārspīlēti ar prožektoriem izgaismotos veikalos. Stils vispār galīgi garām. Kādu normāli latviski runājošu un saprotošu pārdevēju neatrast.

ELKOR -

Vispār man ir prieks ka arī krievu tautība izsakās negatīvi par šo naudas atmazgāšanas midzeni. Es biju iedomājies ka tie krievu pārdevēji pret latviešu pircējiem ir īpaši vēsi un atraidoši, ir tāda sajūta, ka viņi domā, 'ka tu maita ātrāk aiztītos' vai 'ko lūri, tāpat nenopirksi' :( Acīmredzot arī pret krievu pircējiem ir līdzīga attieksme? Tas novērojams pārsvarā visos elkor veikalos.

ELKOR -

Ja tiesam tai elokr servisaa strada mazintelektuala tauta jo iaznesot kompi uz turieni kuram pec manam domam bija matesplate nomirusi, es sanemu atbildi ka tas ir viruss es teicu ka 100% esmu parliecinats ka ta ir matesplate

ELKOR -

www.elkor.lv saits netiek apdeitots jau kopas pagaajussaa gada beigaam un daudzas sadallas veel joprojaam ir "under construction"Kauns, kungi!

U useruser 05.06.2007
Komentāri 0 Internets

ELKOR -

Vchera bil v Alfe i kupil baterajku SQ71D (dlja videokameri). Na moj vopros po povodu garantii (vsje tovari Sony imeejut god garantiji) mnje skazali chto na takije tovari garantiju ne dajut (tolko na fotoapparat, videokameru etc). V techeniee 3x dnej esli chto pomenjajurt. No baterejka rabotaet kak nado prosot ochenj neprijatno platitj beshennije dengi za tovari Elkor i pri etom okazivatsja v nevigodnom polozhenii!

ELKOR - Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā Bljaaviens kaa man patiik shitie 4iiksteetaaji tas ir pisec! 1. Nevajag pirkt meeslus tad nevajadzees remonteet! 2. Ja bljausiet uz mani vai teelosiet nenormaali krutos es juus nesuuda normaali neapkalposhu!! 3. Es nevaru jums apmainiit preci bez servisa sleedziena es esmu paardeveejs un daro to ko man liek priekshnieciiba( juus esat tupi ka to nesaprotat?) 4. Prieksh tiem kas iepeerkas pirmo reizi elkora( sajuuta taada ka katrs otrais) katraa nodaljaa ir savs paardeveejs mees neesam taadi...

ELKOR - Kāds pircējs, tāda attieksme

Kāds pircējs, tāda attieksme Es stradaju elkora, varu teikt tikai vienu - ja maksatu, tad paliktu stradat darbinieki. Runajot par pardeveju pretigo attieksmi varu teikt tikai vienu, kads pircejs tada attieksme, kada var but attieksmi pret cilveku kurs atnak pie pardeveja un saka vai varat man paradit sito to utt, un pasaas beigas pasaka bus janoperk internetveikala. Ja runajot par prieksniecibu Elkora - beidziet cakaret savus darbiniekus un piejums paliks stradat cilveki, laujiet viniem ari apsesties nevis tikai davai...

ELKOR -

Kupil v Elkor foto fotovspishku Metz 54. V techenije raboti pojavilsja defekt. V Elkor servise okazalosj cto u nih net dogovora s Metz na remont tehniki, iz za chego ja celij mesjac zdal poka privezut manual dlja remonta, katorogo tak i ne privezli.Potom ( slava bogu) oni reshili vzjatj iz magazina druguju spishku, iz kotoroi vnutrennosti postavili v moju.Tak kak moja bija uze ne novaja.Horosho cto tak zakoncilosj.

ELKOR -

Nu pro etu udivitelnuju firmu kotoraja ne perestajot vseh udivljat, uze napisano mnogoe i e6o bol6e pro nejo mozno napisat. Nekotoroe vremja nazad ja tam rabotal sam, poetomu o4en mnogoe znaju pro etih urodov. Po4itav komentarii mozno zametit mnogo pretenzij k prodavcam, hotelos bi nemnogo razjasnit pri4inu takogo povedenija. Vo pervih v etoj grjobanoj firme u prodavcov oplata truda proishodit

ELKOR - Не надо покупать всякий мусор

Не надо покупать всякий мусор Ne nado pokupat vsakij musor tipa lg-samsungov i potom gnat na Elkor, RD i t.d. Esli pokupaete deshevij hlam, gotovtes k problemam s remontami.

ELKOR - "Labākais" elektronikas pārdevējs

'Labākais' elektronikas pārdevējs Pats "labaakais" elektronikas paardeveejs ir elkoraa molaa 2. staavaa pie televizoriem. Vins nav matus mazgaajis vismaz 3 meeneshus, viss vienaas blauzgnaas, pats drausmiigi smirdeeja peec sviedriem, kur skataas veikala vadiiba, patieshaam nevar aiztriekt to lopu mazgaaties?

ELKOR -

Vse ofisnie rabo4ie v Elkore prosto idioti!!!Naprimer: Sknjarov(prinimaet na raotu),Lebickij,Karimov,Harahorin,Zinkin i t.d. Sam prorabotal zdesj ne malo prodavcom i znaju vsju etu kuhnju... Nu a boljwe vsego menja poradovala sladkaja paro4ka-

ELKOR -

kupil ja kopm v elkore idators rashvalili sabaki sto ol vse igri pojdut i vse takoje a videokarta vabse vstrojenaja i daze agp slota netu no eto eso nicevo na kopm dali gorantiju 3 goda tak teperj esli ja stoto hacju postavit v svoj kopjuter to ja dolzen vesti k nim v servis i esli detal kuplina ne v elkore to mne nado plaitit 3 ls a tut eso bil slomalsja zestkij disk tak oni mne soobsajut sto ja evo slomal specialno potres kompjuter esli vam dorogi dengi i nervi nepukupajate tovari v elkore

ELKOR - Продавцы не могут пояснить в чем разница между LCD и Plasma

Продавцы не могут пояснить в чем разница между LCD и Plasma Elkor fuflo, prodavci ne mogut pojasnitj v 4om raznica mezhdu LCD i Plazmoi. A v RD kompetentno objesnajjut. RD rulit.

S sASHA 12.05.2007
Komentāri 9 Tirdzniecība