ELKOR

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

ELKOR - Sūdzības un atsauksmes

ELKOR -

nu vienkaarshi unikaals gadiijums...!!! Elkors man nekad nav paticis, bet peec shii gadiijuma es vispaar nespeershu kaaju nevienaa Elkoraa!!! Elkor Tehnika, par ko ies runas, atrodas t/c Spice..nesen atveeraas.. Taa kaa es straadaaju t/c Spice un man aatri vajadzeeja discman sominju, noleemu tur aatri ieskriet un iegaadaaties.. ieraudziiju arii pakas ar matricaam, kuras man arii bija vajadziigas.. nopirku uzreiz 25 - veselu iepakojumu (iepakotu!). Kad saaku prasiit par to discman sominju...

ELKOR -

Paris nedeļu atpakaļ perkot sev jauno datoru biju šoka, jo nekad nepadomātu ka , tada līmeni veikala kā Elkor Datori man piedavas nelicenzētu Windows programmu. Pārdēvejs vārdā Dmitrijs ļoti centijas man to iesvēst, motīvejot, ka tas man būs daudz lētāk, jo veikala cenas ir daudz augstākas. man liekas, ka veikala administrācijas vajadzētu pievērst vairak uzmanības personālam.

A Anna- 24.02.2007
Komentāri 3 Datori

ELKOR -

prines telefon v elkor na remont,v serviss centr,po rabote vixodilo im tolko pomenjatj prowivku i protestirovatj menmogo telefon(nerabotal bluetoth),mne skazali zavtra pozvonite,tipo budet gotovo,oni evo tipo srazuze sdelajut!ja obradivalsa,no radostj na sledujuwij denj prowla,oni celuju nedelju evo derzali i vawe daze ne trogali,a kogda ja evo priwel nakonecto vibratj,oni skazali cto u nix kompjuter sloman,vot dibili,naskolko ja ponal u nix tam 1 komjuter i to takoj xilenjkij cto vse vremja...

ELKOR -

Nopirku telefonu pavisam jaunu D900......nejaushi sapliisa displejs...aiznesu uz Elkor servisu...arprats...kadi tur ir nelapni darbinieki....luudzu,lai nomaina displeju...par maz bija tas,ka es gaidiju meenesi...tieshi menesi ,ka mer salaboja telefonu....atrbraucu pakal....izneemu,aizbraucu majas,saku parbaudit,itka strada viss,bet skatos, ka displejs ir slikti ielikts un resnaka viena puse, kaa ari ,kur skruvee skruves,aizsargs ari pazudis vienai pusei.. ....kaa es izbesiijos ,samaksaju 56L...

K krixkrix 24.02.2007
Komentāri 1 Apģērbs

ELKOR -

NEKAD NEPĒRCIET ELKOR VEIKALA DATORTEHNIKU! NOPIRKU DATORU, KURS JAU PIRMAJA DIENA NEIESLEDZAS UN NESLEDZAS JOPROJAM, BET SERVISA CENTRS SO DEFEKTU NEGRIB ATZIT. TA NU ES KLEJOJU STARP 3 IESTADEM - VEIKALU UN 2 SERVISA CENTRIEM, BET VISI TIKAI MANI "ATSUJ". GODIGA VEIDA TUR NEKO PANAKT NEVAR. UZ GARANTIJAM NEPALAUJATIES.

G Guna Lapina 16.02.2007
Komentāri 0 Datori

ELKOR -

Organizeju piketu pret Elkor, cinoties par savam tiesibam un aizstavot piekraptos klientus! Rakstiet!!!

G Guna Lapina 16.02.2007
Komentāri 0 Datori

ELKOR Krasta -

Na4nu s togo, 4to v magazine rabotujut ODNI DEBILI!! 4to prodavci, 4to kassiri. Pokupal nedavno monitor, tak priwlosj sna4ala prodavca iskatj, 4tobi objasnil, 4to, da kak.. tak on sam ni4ego na znaet.. vzjal instrukciju, da i tam ni4ego tolkom pro4itatj ne smog.. togda k kompu pobe*al v inete smotretj.. (ja sam tam posmotretj mogu, esli mne nado budet!!) Vipisal ja monitor, powel oformljatj; na kasse 40 minut poterjal (oformljli lizing) Odno mogu skazatj URODI, oni dazhe tam v dokumentah...

J Je Ve 13.02.2007
Komentāri 1 Internets

ELKOR -

Veikali kuros spar apkalpi straada 30-40 gadiigi nelaipni, "muzhlani"', no kiriem labi, ja kaads maak runaat latviski.

ELKOR -

V Elkore v Molse rabotajut samie tupie i neprivetlivie prodavci. V ih zadachu vhodit toljko stojatj v gruppah po neskoljko chelovek i boltatj. Pomogatj pokupatelju v ih objazannosti ne vhodit. Elkor - samij otstojnij magazin!!!!!

ELKOR -

Acīmredzot elkora vadība šīs atsauksmes nelasa un neveic darbu ar personālu, sākot jau no atlases. Savulaik arī pats nodarbojos ar elektropreču tirdzniecību un pamatoti uzskatu, ka tirgotājam jāpiedāvā arī palīgmateriāli, kas nepieciešami dotajām precēm, piem. filtri putekļusūcējiem, toneri un kārtridži printeriem un kopētājiem utt.. Elkors aizraujas tikai ar

ELKOR - Pārdevēji smird pēc sastāvējušiem sviedriem

Pārdevēji smird pēc sastāvējušiem sviedriem Vīriešu kārtas pārdevējiem veikalos elkor nav iespējams stāvēt blakus. Tie briesmīgi smird pēc sastāvējušiem sviedriem. Kad aprunāju šo jautājumu ar cilvēku, kas strādā citā veikalā, man paskaidroja, ka, acīmredzot, darba krekls ir izsniegts tikai vienā eksemplārā un to nevar paspēt izmazgāt un izžāvēt līdz nākamajai dienai. Muļķības. kreklu var izmazgāt, izžāvēt un izgludināt stundas laikā. Gribu atgādināt zēniem no elkora, kas to vien dara kā pavada darba laiku savā priekā gan kniebjot pakaļā savām kolēģēm pircēju klātbūtnē, gan dirnot internetā, ka veca zirga smaka sen nav modē.

ELKOR -

Uzzvanot uz GRANDIOZO elkor centru Krasta ielā lai uzzinātu vai konkrēta prece ir pieejama dzirdēju pārdevēju bļaujam kādam: "Idi pogovori, tut ČUVAK čego to hočet". pēc šīs frāzes es, protams, palūdzu viņa vārdu un uzvārdu un paskaidroju, ka čuvak hočet vairs tikai 'vadītāju pie telefona. Vadītājs kā par brīnumu uz vietas neatradās. Atstāju savu tel. nr., lai vadītājs ar mani sazinās. gaidu jau 3 mēnešus. Varbūt šodien pazvanīs, varbūt rīt? Ja nē, kādā brīdī būs jādodas uzmeklēt šis aizņemtais cilvēks un laipnais pārdevējs.

ELKOR - Sargieties no Elkora tīkla veikala SIA "Iliums"

Sargieties no Elkora tīkla veikala SIA 'Iliums' Sargieties no Elkora tiikla veikala SIA ILIUMS, kas atrodas Merkela ielaa 2! Tur straadaa llloti nekopetenti paardeveeji. Bet veel lielaaks marasms: Elkor apnemas salabot juusu iepirkto mantu par , tikai ja taa ir razhotaaja vaina!!! Skaisti... Bet ieteikshu vienu - nedodiet servisaa neko! Jums ir tiesiibas pieprasiit taadu pashu, tikai jaunu lietu vai naudu! Manaa gadiijumaa - taisniiba uzvareeja un es atguvu savu naudu par braaka mobilo telefonu. IETEIKUMS: saglabaajiet pirkuma chekus un, ja ir probleemas, griezhaties Pateereetaaju aizsardziibas centraa! Katram gadiijumam -ptac.lv

X xx 27.01.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

ELKOR -

Man vienmeer ir riebies Elkors, jo tur paardeveeji ir nekompetenti un nesaprot ko viniem vaicaa, tachu peedeejais gadiijums bija visbriesmiigaakais. Pirms Ziemassveetkiem, kad bija atlaides noleemu iegaadaaties Elkoraa t/centraa Mols trimera jeb matu griezeeju. Liels bija mans paarsteigums, kad maajaas izpakojot es atklaaju, ka kaads jau to bijas lietojis - Tas bija pilns ar kaada ELKOR paardeveeja matiem. Luudzu neiepeercietes ELKORAA, tas var traumeet Juusu psihi!!!

ELKOR - Nekad neko nepērciet Elkorā

Nekad neko nepērciet Elkorā Elkor, NEKAD NEKO NEPERCIET, es nopirku datora sturi, aiznesu majas izraadaas gljuko vinja, tajaa pashaa dienaa nesu atpakalj un ko domaajies saakaas futbols, pirmajaa dienaa jau uz remontu jaanes jo vinji preci nemaina, manupraat Pateereetaaju tiesiibu aizstaavjiem vajadzeetu biku patuseet pa to kantori un apskaidrot kas un kaa. Taa bija mana kljuuda iegriezties @#$% elkor veikalaa (pretii Melnglalvja namam) Suudu bars un kretiini visi vinji. Pataupiet savus nervus un metiet liikumu tam kantorim.

: :( 7313221 23.01.2007
Komentāri 9 Datori

ELKOR - Бессовестные покупатели

Бессовестные покупатели Ja rabotaju prodavcom! Nu tak vot: ja dumaju pokupateli toze dolzni imetj sovestj, a to tut kuda ne pljunj vo vsem vinovat prodavec!!!! A sovesti net u 40% pokupatelej eto osobenno u teh kto nasmotrelsja cen v INTERNETSHOP i prihodjat k nam konsuljtaciju polu4itj! S kakoj stati ja kak prodavec dolzen objasnjatj komuto kto ne sobiraetsja pokupatj v magazine, ja polu4aju denjgi za to 4to ja prodaju, a za to 4to ja tra4u svoe rabo4ee vremja na takih OBNAGLEVSHIH ljudej mne nikto ne platit, da...

M MadMaD 21.01.2007
Komentāri 49 Tirdzniecība

ELKOR -

Pirms pāris gadiem ELKOR veikalā iegādājos TV tuneri ATI. Pieslēdzot izrādījās, ka darbojas tas kļūdaini. Sadarbībā ar ELKOR "servisa centru" man šo TV-tuneri "salaboja".Remontēja veselas!!! 8 reizes.Šobrīd mētājas kaktā... Toties pusgadu atpakaļ nopirku ledusskapi un cepuri nost, ātri, ērti un kvalitatīvi. Piegādāja noteiktajā laikā, pat uzstiepa 4.stāvā.

ELKOR -

Loti silti neisaku pirkt datorus elkor veikalos... Ir bijusi vairakkarteja pieredze, ka jebkursh vinu notirgotais dators pec neilga laika ir jaanes uz garantijas remontu, kas ir tikai pie VEF :( ...pie kam, ja pasham gribaas to papildinaat, tad ari janes turpat, jo savadak pazuud garantija :(((

ELKOR -

nu cto ja skazu ja kupil mashinku stiralnuju, poka neplohaja, no ja kupil ejo ne v kredit, a za nalicku, nu a v kredit sujut ja dumaju lazu, vpolne soglasen s vamji cto v kredit mogut dat ocen plohuju vesh, a kogda berjosh novuju drugoe delo, no mne neponravilos cto nado platit dengi vperjod nevidevshi tovar v upakovke ,menja eto ocen udivilo, nigde nebilo takogo, no opja t ze ja pokupal cerez svoih znakomih i oni obeshali cto lazi nebudet, budte ostorozni i vnimatelni, gruzite prodovaca do...