ELKOR

Kategorija: Tirdzniecība  •  Tirdzniecības centri
Sociālie tīkli:

ELKOR - Sūdzības un atsauksmes

Elkor -

Es stradaju Elkora jau pusgadu un ne reizi nesmu ateicis nevienam klientam palidzet pat ja vinsh jau no pasha sakuma runa ar tadu toni itka es vinam butu parada kadus 200 LS!! Kapec man butu jatere savs laiks un zinasanas uz tadiem cilvekiem, kas jau zin ka vini pirks interneta un nak tikai uz veikalu uzinat informaciju?? kapec jus varat apvainot pardevejus ka vins kaut ko nezin un tani pasha laika censaties macit mus. Jus biezhi uzdodiet tik stulbus jautajumus, ka dzivot vairs negribas!!!...

Elkor -

Nu ja na storone klientov. slomalsja u menja starenjkij portativnij JVC. cifrovik, no ni4ego slozhnogo. prishel v ELCOR-serviss, s rabotoj rjadom. otstojav polozhennie 15 minut - dozhdalsja. priems4icu. Posmotrev na menja udivlennimi glazami poslala k masteram, gde mne prishlosj zhdatj mastera po magnitofonam. Spustja es4e kakoe-to vremja ot mastera ja uznal, 4to JVC

ELKOR Centr -

Labak neperkat tehniku Elkora, jo kamer tev nauda kabata tu esi Dievs, bet ja ar tavu pirkumu kaut kas notiks, tu pat normala bals tona neesi verts.Divreiz pirku lietas Elkora 1. PS2 un 2.portativo .PS2 pec pusgada uzkaras aizgaju uz Elkor man teica ka vainas nav tikai drusku japatira teica pec nedelas bus kartiba ,bet pec divam nedelam atkal karas pec 3 tirisinam atmetu ar roku .Ar Portativo bedigi gaja galu gala samaksjau pati no savas kabatas 300 Ls lai salabo to ko elkors man saplesa kad...

Ma Marika 09.10.2007
Komentāri 0 Tirdzniecība

Elkor -

da ja toze rabotju v elkore klienti na dostavke kretini nas4et mebile lu46e zaplotit nam mesto 3ls za etaz 2lata i mi budem radi

Elkor -

Povidimomu vse kto sjuda pishet: lohi kotorih obmanivajut po zizni vse -prodavci,konduktori,vrachi i t.d. Sait dlja neschastnih neudachnikov!

Aj ajvars Avars 05.10.2007
Komentāri 7 Datori

Elkor -

kupil notebook v elkore, cerez vremja ne stal citatj dvd diski. s PO vse normalno. prines v serviss, govorju ne citaet DVD diski, oni - ok , davaj sjuda, pihajut v nego obicnij CD. smotrjat na menja kak na idiota, ja govorju- dvd diski a ne cd. koroce oni zapihali v komp 4 !!! raznih CD diska i skazali cto ne ponimajut cego ja ot nih hocu. koroce LOHI polnie a ne mastera!!!

A. a. m. 30.09.2007
Komentāri 0 Datori

Elkor -

Gruzii jau ne pa teemu, lai notirgotu veco preci. Monitoram kuru es nopirku peec 1/2 meenesha pazeminaajaas cena par ~30Ls. A saka ka shis nu esot tas labaakais(monitors), runaajot pretii visiem parametriem liidziigiem monitoriem. Pthuu paldies dievam ka monitors iet. Iesaku pasuutiit dirst paardeveejus 5 maajaas taalaak un pasham izveeleeties preci.

Tt tt 27.09.2007
Komentāri 1 Datori

Elkor -

Mans stāsts būs par Elkor vareno servisu, kaut gan ar Elkor veikalu pārdevēju valsts valodas nezināšanu + totālo nekompetenci saskaros ikdienā. Lieta tāda ka pēkšņi atteicās strādāt mans telefons Samsung E300, kuru pirms 4 mēn biju nopircis. Aizgāju uz servisu, a tur preti tāda dāmite, gariem nagiem, kilo kosmētikas un blondiem matiem. Saku, lūk telefons saplisis. Viņa uzreiz pilniigi neko neprasot - garantijas nebūs. Kāpēc ne - telefons lūk esot noskrāpēts. Man telefons ne reizi nebija pat...

Elkor -

Kone4no ja o4en nedovolen uslugami ELKORA,i ih prodovcami. No 4to udevilo, kogda ja kupil televizor SAMSUNG 72" i 4erez pol goda ja obnaruzil u nego defekt. Ot kotorogo mastera ne otkazalis, hotja on malo zametnij, 4erez 4 mesjaca:) mne ego pomenjali na ljuboj drugoj televizor na tu ze summu. Vibral Philips u kotorogo okazivaetsaj takie ze defekti +

Elkor -

Biju vīlies jau iepriekš. Nekas nemainās. Uz elkor gan vairs neiešu. Atveda man gāzes plīti, kas domāta balona gāzei. NU KUR TEIKĀ DAUDZZĪVOKĻU NAMĀ BALONA GĀZE!!!??? Konsultanti, nekam nederīgi. Vispār tur bardaks. Preci sameklēt nevar, veidlapas garantijai beigušās. Kur jaunas dabūt, neviens nezin. Pārdevējs izgājis. U.t.t. Nu sviests. NEIESAKU!

Ul UldisGailis 22.09.2007
Komentāri 0 Apģērbs

Elkor -

zawla kakto na dnjax v Elkor Plaza, xotela hand-free gljanutj.. nu nawla podxodjawee, dumaju, nado posmotretj, malo li ne podojdet ili ewe 4eta..podowla k rabotniku Elkora..

Mj MJ 16.09.2007
Komentāri 5 Auto / Transports

ELKOR Centr -

Zashjel nedavno,hotel prismotretj sebje TV 72sm,podoshjel k prodovcam,oni smotreli kakoj-to ochenj interesnij filjm,sprosil o preimushestvah togo ili inogo TV,on promichal chto-to tipa vse odinakovie.Mozeshj bratj ljuboj i prodolzili smotretj.Zashjel v audio otdel,a tam vsje naoborot,parenj vsje rasskazal pokazal,bil ochenj ljubezenprodavci bivajut raznie

ELKOR Centr -

Nopirkaam Elkoraa superiigu televizoru,it kaa veikalaa viss super,bet atbraucot maajaas man nepatika kvalitaate,un peec kaadaam triis dienaam pults tanii vietaa kur ir baterijas bija riktiigi uzkarsis-ka rokaa panjemt nevareeja,par pashaam baterijaam nemaz nerunaajot.Cik zinu peerkot jaunu preci baterijas naak jaunas komplektaa,bet shitaas bija jau galiigi izlietotas.Nu vispaar Elkors ir meesls,esmu jau to vairaakkaarteeji paarliecinaajusies!!!!

Elkor -

Nopirku veikalaa Mobium telefonu motorola c261. Peec meenesha radaas probleemas ar antenu un arii ar korpusu. Aizstiepu uz elkor servisu, kur nezin kaapeec taa garantija skaitiijaas. Peec tam 2 meeneshus zvaniiju un prasiiju kad salabos.

Elkor -

Iegadajos datoru! Tas jau nekas ,ka jautajot onkulim ar bieziem okulāriem, ko viņš varētu ieteikt-vadaaja mani pa veikalu uz radīja visu iespējami dargāku (nu lai jau, tak pelna uz procentiem), sapratu ka lielas jegas nav. Noskatīju skaistu "atlon 2200+" - uz jautajumu, kas vinnam ieksaa, man tika iedota skaista lapinna un pateikts - lasiet! WOW super atieksme - tyads iespaids, ka vini pat nejēdz ko pardod.OK! Nopirku! Pēc 4 men noplisa Coolers (ventilators dzesēšanai) nu ko - garantija ir!...

Er Erix 08.09.2007
Komentāri 3 Datori

Elkor -

sestdien, 03.09. Elkor centrā Brīvības ielā pie vefa bērnam pirku skrituļdēli. Kad gribēju norēķināties, pie kases neviena nebija. Pacietīgi gaidīju, tad saku saukt un meklēt kādu pārdevēju. Pēc neatlaidīgas kliegšanas viena atskrēja no 3.(!) stāva. Un to neapmierināto ģīmi! Dusmas, protams, pēc kāda laika pārgāja, bet tanī veikalā savu kāju vairs nesperšu.

Elkor -

elkors man patik,tada zinja ka neko isti negribas tur pirkt wairs,nopirku kompi,uzreiz negaja ,restartejaas,sasala ekrans,zinosji cilweki teica beigti "dzelzji"nes uz garantiju.garantija uzreiz atrada wirusu wainu.trojanjec sidit:))trojanc:beigta mates plate,displejs ar defektu,un weel dazjas maznozimiigas pozicijas,licenzeta firkma iznesa werdiktu ;beikc kopsj dzimsjanas:)un taga jau i carapinas un uttt,tac wot i trojanec:))

Elkor -

OB INTELEKTE I KULJTURE PRODAVCOV GOVORITJ PROSTO SMESHNO , HOTJA POPADAJUTSJA I NORMALJNIE LJUDI , A IMENNO TE KOTORIE RABOTAJUT S SAMOGO NACHALA. ZADI ONI NE LIZALI , KAK NEKOTORIE ,PO ETOMU V OFIS NE POPALI, NO VSJOZHE KAKOETO UVAZHENIE OT OFISNIKOV ONI IMEJUT , V KONCE KONCOV VMESTE KOGDATO NACHINALI , DRUZJA. ETI I TOVAR ZNAJUT I K KLIENTU PODHOD NAITI MOGUT , VOT TOLJKO IH VSJE MENJSHE I MENJSHE. VSE OSTALJNIE - ETO REBJATA S ULICI , KOTORIM OBSOLJUTNIJ POFIG. VRODE IM K OKLADU PROCENTI...

Elkor -

Ushel ot etih zhadnih, hotjat mnogo dajut malo poetomu pustj oni sami s soboi delajut ne pristoinie veshi a ja rabotaju v otlichnom svetlom ofise a ne sizhu v podvale. Gospodin s familiei na bukvu X.. vizualjno ne sootvetstvuet svoei famili, a zhalj(BOSS)

Elkor -

ELKOR... par veikaliem nerunasim, shoreiz. Shoriez izstaastiishu par ELKOR serviss pakalpojumiem. Ir draugs, kursh ar saluuzushu fotoaparaatu devaas uz ELKOR serviss centru. (visu laiku bija viena un taapati kaite) 1. (reize) Nu jaa tas maksaas 100 Ls, bet mees tagad nevaram salabot, jo apkrauti ar garantijas preceem. 2. (reize) Nu jaa 70 Ls, bet mees tagad nevaram salabot, jo apkrauti ar garantijas preceem. 3. (reize) Nu jaa 120 Ls, bet mees ...... Aizgaaja uz kodak servisu un pa 60 Ls salaboja. ELKORS forever...