ELKOR

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

ELKOR - Sūdzības un atsauksmes

ELKOR -

LJUDI NE RABOTAJU6IJE V ELKORE NIKOGDA NE POJMUT,4TO ETO ZA ZMEINOJE GNEZDO!JA SAMA TAM RABOTALA,I POVERTE,KAZDIJ DUMAJET O SEBE,I ESLI S KEM TO PODRUZI6SJA,NA4ALSTVO NE POLENITSJA OTPRAVITJ TEBJA ILI DRUGA V DRUGOJ MAGAZIN I PODAL6E!ONI NE ZNAJUT,4TO TAKOJE 4ELOVE4ESKIJE OTMNA6ENIJA!K TOMU ZE SU6ESTVUJET SISTEMA SKIDOK SOTRUDNIKAM,SAMO SABOJ RAZUMEJETSJA,4TO ESLI BI NE PODE6EVLE,NE POKUPAL BI V ELKORE,A T.K.ZARPLATA V ITOGE PROSTO SME6NAJA,POSLE VIPLATI INVENTUR,PRIHODITSJA OBRA6ATSJA ZA...

ELKOR -

4to tam govoritj o brakovannih tovarah,esli eti ljudi(esle ih mozno tak nazvatj) kidajut svoih rabotnikov,zarplati dajut skrepja zubi, inventuri be6annie,ih ne spisivajut.da 4to tam govoritj,esli po no4am propadajut ve6i v magazinah. daze posle uvoljnenija ne vipla4ivajut zarplatu. oni vse moraljnie urodi. elkor toljko i derzitsa na prodavcah,zivet za ih 6et.odnim slovom, otmorozki

ELKOR -

Smiekli naak par ieprieksheejo komentaaru!nemaz neticas,ka to rakstijis kaads Elkora darbinieks!Un ja tiesham tas taa ir, tad kapec nav uzradiits vaards,uzvaards,e-pasts?Bail palicis,ka paliksi bez darba, gudrinieks?

NEPEERCIET ELKOR KOMPJUS DAARGI UN SERVISS SLIKTS

ELKOR Centr -

Ne ponimaju, kak oni mogut takimi telefonami torgovatj. I kuda smotrjat proverjajuchije instancii. Pol goda nazad kupil Nokia (mdelj ne pomnju) za 240 Ls. Tak on u menja pochti srasu nachal gljuchitj. Pomenjatj u nih eto problema: nuzhno sjezditj v Elkor Serviss, postojatj v ocheredi, u tebja zabirajut telefon i v luchshem sluchae na sledujuchij denj otdajut. Diagnoz - zavadskoj brak - mozhete ehatj menjatj. OK. dali takoj zhe. Cherez nedelju i etot nachal takzhe gljuchitj (sobesednika ne...

ELKOR -

Es stradaju Elkora jau pusgadu un ne reizi nesmu ateicis nevienam klientam palidzet pat ja vinsh jau no pasha sakuma runa ar tadu toni itka es vinam butu parada kadus 200 LS!! Kapec man butu jatere savs laiks un zinasanas uz tadiem cilvekiem, kas jau zin ka vini pirks interneta un nak tikai uz veikalu uzinat informaciju?? kapec jus varat apvainot pardevejus ka vins kaut ko nezin un tani pasha laika censaties macit mus. Jus biezhi uzdodiet tik stulbus jautajumus, ka dzivot vairs negribas!!!...

ELKOR -

Nu ja na storone klientov. slomalsja u menja starenjkij portativnij JVC. cifrovik, no ni4ego slozhnogo. prishel v ELCOR-serviss, s rabotoj rjadom. otstojav polozhennie 15 minut - dozhdalsja. priems4icu. Posmotrev na menja udivlennimi glazami poslala k masteram, gde mne prishlosj zhdatj mastera po magnitofonam. Spustja es4e kakoe-to vremja ot mastera ja uznal, 4to JVC

ELKOR Centr -

Labak neperkat tehniku Elkora, jo kamer tev nauda kabata tu esi Dievs, bet ja ar tavu pirkumu kaut kas notiks, tu pat normala bals tona neesi verts.Divreiz pirku lietas Elkora 1. PS2 un 2.portativo .PS2 pec pusgada uzkaras aizgaju uz Elkor man teica ka vainas nav tikai drusku japatira teica pec nedelas bus kartiba ,bet pec divam nedelam atkal karas pec 3 tirisinam atmetu ar roku .Ar Portativo bedigi gaja galu gala samaksjau pati no savas kabatas 300 Ls lai salabo to ko elkors man saplesa kad...

ELKOR -

da ja toze rabotju v elkore klienti na dostavke kretini nas4et mebile lu46e zaplotit nam mesto 3ls za etaz 2lata i mi budem radi

ELKOR -

Povidimomu vse kto sjuda pishet: lohi kotorih obmanivajut po zizni vse -prodavci,konduktori,vrachi i t.d. Sait dlja neschastnih neudachnikov!

A ajvars Avars 05.10.2007
Komentāri 7 Datori

ELKOR -

kupil notebook v elkore, cerez vremja ne stal citatj dvd diski. s PO vse normalno. prines v serviss, govorju ne citaet DVD diski, oni - ok , davaj sjuda, pihajut v nego obicnij CD. smotrjat na menja kak na idiota, ja govorju- dvd diski a ne cd. koroce oni zapihali v komp 4 !!! raznih CD diska i skazali cto ne ponimajut cego ja ot nih hocu. koroce LOHI polnie a ne mastera!!!

A a. m. 30.09.2007
Komentāri 0 Datori

ELKOR -

Gruzii jau ne pa teemu, lai notirgotu veco preci. Monitoram kuru es nopirku peec 1/2 meenesha pazeminaajaas cena par ~30Ls. A saka ka shis nu esot tas labaakais(monitors), runaajot pretii visiem parametriem liidziigiem monitoriem. Pthuu paldies dievam ka monitors iet. Iesaku pasuutiit dirst paardeveejus 5 maajaas taalaak un pasham izveeleeties preci.

T tt 27.09.2007
Komentāri 1 Datori

ELKOR -

Mans stāsts būs par Elkor vareno servisu, kaut gan ar Elkor veikalu pārdevēju valsts valodas nezināšanu + totālo nekompetenci saskaros ikdienā. Lieta tāda ka pēkšņi atteicās strādāt mans telefons Samsung E300, kuru pirms 4 mēn biju nopircis. Aizgāju uz servisu, a tur preti tāda dāmite, gariem nagiem, kilo kosmētikas un blondiem matiem. Saku, lūk telefons saplisis. Viņa uzreiz pilniigi neko neprasot - garantijas nebūs. Kāpēc ne - telefons lūk esot noskrāpēts. Man telefons ne reizi nebija pat...

ELKOR -

Kone4no ja o4en nedovolen uslugami ELKORA,i ih prodovcami. No 4to udevilo, kogda ja kupil televizor SAMSUNG 72" i 4erez pol goda ja obnaruzil u nego defekt. Ot kotorogo mastera ne otkazalis, hotja on malo zametnij, 4erez 4 mesjaca:) mne ego pomenjali na ljuboj drugoj televizor na tu ze summu. Vibral Philips u kotorogo okazivaetsaj takie ze defekti +

ELKOR -

Biju vīlies jau iepriekš. Nekas nemainās. Uz elkor gan vairs neiešu. Atveda man gāzes plīti, kas domāta balona gāzei. NU KUR TEIKĀ DAUDZZĪVOKĻU NAMĀ BALONA GĀZE!!!??? Konsultanti, nekam nederīgi. Vispār tur bardaks. Preci sameklēt nevar, veidlapas garantijai beigušās. Kur jaunas dabūt, neviens nezin. Pārdevējs izgājis. U.t.t. Nu sviests. NEIESAKU!

ELKOR -

zawla kakto na dnjax v Elkor Plaza, xotela hand-free gljanutj.. nu nawla podxodjawee, dumaju, nado posmotretj, malo li ne podojdet ili ewe 4eta..podowla k rabotniku Elkora..

ELKOR Centr -

Zashjel nedavno,hotel prismotretj sebje TV 72sm,podoshjel k prodovcam,oni smotreli kakoj-to ochenj interesnij filjm,sprosil o preimushestvah togo ili inogo TV,on promichal chto-to tipa vse odinakovie.Mozeshj bratj ljuboj i prodolzili smotretj.Zashjel v audio otdel,a tam vsje naoborot,parenj vsje rasskazal pokazal,bil ochenj ljubezenprodavci bivajut raznie

ELKOR Centr -

Nopirkaam Elkoraa superiigu televizoru,it kaa veikalaa viss super,bet atbraucot maajaas man nepatika kvalitaate,un peec kaadaam triis dienaam pults tanii vietaa kur ir baterijas bija riktiigi uzkarsis-ka rokaa panjemt nevareeja,par pashaam baterijaam nemaz nerunaajot.Cik zinu peerkot jaunu preci baterijas naak jaunas komplektaa,bet shitaas bija jau galiigi izlietotas.Nu vispaar Elkors ir meesls,esmu jau to vairaakkaarteeji paarliecinaajusies!!!!

ELKOR -

Nopirku veikalaa Mobium telefonu motorola c261. Peec meenesha radaas probleemas ar antenu un arii ar korpusu. Aizstiepu uz elkor servisu, kur nezin kaapeec taa garantija skaitiijaas. Peec tam 2 meeneshus zvaniiju un prasiiju kad salabos.