ELKOR Centr

Labak neperkat tehniku Elkora, jo kamer tev nauda kabata tu esi Dievs, bet ja ar tavu pirkumu kaut kas notiks, tu pat normala bals tona neesi verts.Divreiz pirku lietas Elkora 1. PS2 un 2.portativo .PS2 pec pusgada uzkaras aizgaju uz Elkor man teica ka vainas nav tikai drusku japatira teica pec nedelas bus kartiba ,bet pec divam nedelam atkal karas pec 3 tirisinam atmetu ar roku .Ar Portativo bedigi gaja galu gala samaksjau pati no savas kabatas 300 Ls lai salabo to ko elkors man saplesa kad cinija citu bojajumu pet pieradit to nevar jo Elkoram viss vienalga kamer ir tadi idioti kas perk tur kaut kadus brakus ,ko Elkor ieperk no arzemem pa letu naudu un te pardod pa bargu naudu suds vien ir ,ka mes laujam sev pasi kapt uz galvas.