V Vinars 19.11.2003

Un apkalposana vel briesmigaka. Vienmer jagaida pus stundu kamer kads pieversh uzmanibu. Pretiigi!!!!

J J 09.12.2003

Serviss ir briesmigs! Man nomainiija tris reizes mates plati, bet katru reizi bija viens un tas pats atkal, kamer pashi pakonsoltejoties ar citiem, noskaidrojam kas varetu but par vainu, un pat tad paskaidrojot,a vinji tapat nekaa nesaprata, bet nu tad beigas ieskaidrojam, kas pa vainu! Nu tadus, es nekur nebiju redzejis! Tris reizes nomaina mates plates, ka vaina bija pavisam citaa lietaa... Un veel, gribeju ielikt tikla karti, jo pats nedrikst, ir noblombets (tas arii pilnigi stulbi izdomats, kura vel normala datorfirma taa dara?) un tad par to shie vel pieprasa 3Ls, tikai par tikla kartes pielikshanu! Nu shausmas, pati karte tikai tik maksaa... Tieshaam pretiigi, tagad jau es ELKOR veikalos noteikti nekaa vairs nepirkshu!!!