www.sudzibas.lv ELKOR Neceriet uz garantiju

ELKOR - Neceriet uz garantiju

Visa Rīga ir viens vienīgs Elkors. Cerēt uz garantiju Elkorā lieki. Ja pērciet kaut ko Elkorā, tad rēķinieties ar to, ka garantijas nebūs, remonts par naudu būs ilgstošs. Saņemt precei pamācību Latviešu valodā nav iespējams. Valsts valodā TUR nerunā, ja runā, tad ļoti lauzītā valodā un dara to nelabprāt. Šķiet, ka TUR pieņem darbā tikai ārzemniekus no Krievijas. Ja ceriet dabūt darbu Elkorā un esiet Latvietis, tad neceriet.

V Vika 13.12.2006

Ja kaut ko tadu rakstija kads morals kroplis tad to var pilnigi saprast, jo mes dzivojam normala valsti ja tu idins par to vel neesi zinajis un starp citu Krievu valoda sarunajas visa pasaule ta pat ka angliski bet par to pasu latviju cilvekiem nav ne jausmas ta ka pieturi savu muti un iemacicies cienit cilvekus

X xs 20.03.2007

Nezinu par garantiju, bet ka tur nemaak latviski runaat tas nu i toch!!! Krievi pienem darbaa krievus...Tas tak Laventa uzneemums!!!

V vasja 10.11.2007

Stulbiba

- - 30.11.2007

Es esmu latvietis un strādāju Elkorā

J Janis 19.12.2007

Es esmu latvietis un straadaaju elkoraa un manaa veikalaa ir veel kaadi 10 latvieshi.

- - 23.12.2007

Latviešu Elkorā ir diezgan daudz (dažviet vairāk nekā cittautiešu). Tā kā nevajag.

L liiga 19.01.2008

Varbuut vienkaarsi Tu nekad neesi maaciijies/usies krievu valodu, taapeec tev taadas probleemas! Tu tachu dziivo Latvijaa - un Latvijaa sen zinaams, ka ir divas valodas paarsvaraa - krievu, mazaakumaa- latvieshu - njem graamatu rokaa un maacies!

I ixi 19.01.2008

Liiga, ja tu esi pilsone tad es ceru, ka tevi nodurs kaada urla, un tas Latvijai nebuus nekaads zaudeejums!!! Es maaku runaat krieviski un pret krieviem kaa cilveekiem man nekaa nav, bet pret atsevishkjiem indiviidiem ir gan!!! Ja es ieeju veikalaa un par preci man informaaciju nevar sniegt latvieshu valodaa, tad man taadu veikalu un paardeveejus piekaast!!!

A Angel 11.08.2008

Es tev gribu patejkt tikaj vienu es pilniba nepiekritu tam ko tu uzrakstiji...ja tev nau veicies darba iegushana elkor (es to nezinu bet vis var gadities) tad nevajag teikt ka citus ari nepieniem ja tev ir slikta attieksme pret kriviem (es esmu krievite) tad tas nenozime ka citiem ir tada pati attieksme pret krievu tautibas cilvekiem ka tev. Un vel gribetos tev pateikt tadu lietu ka ja tev nau kadu reizi iedevushi garantijas lapu tad ta ir bijusi kljuda un ne elkors ne ta darbinieka par to nevaar adbildet...

E Edis 08.03.2009

To Ixi - Tu debīlā apdolbītā ... ceru, Tavi paši mīļie urlas Tevi izvaros un tad sagriezīs gabaliņos ar kādu no PSRS ražotajiem nažīem (tie vienkārši ir neasi un Tu nomirsi lēnā un mokošā nāvē). Tur strādājošie (īpaši centrā viens sīks resns krievsēns) nemācēja, ne Latviski, ne kriviski paskaidrot nedz par preci, nedz garantijas nosacījumiem... Un kā tad darbinieks var neatbildēt par garantijas talona iedošanu vai neiedošanu - ja viņš par to ir tieši atbildīgs - tas ietilpst viņa darba pienākumos, un ja darbinieks nav pietiekoši apmācīts - vainīgs ir darba devējs!!!