ELKOR

Es stradaju Elkora jau pusgadu un ne reizi nesmu ateicis nevienam klientam palidzet pat ja vinsh jau no pasha sakuma runa ar tadu toni itka es vinam butu parada kadus 200 LS!! Kapec man butu jatere savs laiks un zinasanas uz tadiem cilvekiem, kas jau zin ka vini pirks interneta un nak tikai uz veikalu uzinat informaciju?? kapec jus varat apvainot pardevejus ka vins kaut ko nezin un tani pasha laika censaties macit mus. Jus biezhi uzdodiet tik stulbus jautajumus, ka dzivot vairs negribas!!! Piemeram, kada strapiba strap 19" coligo monitoru un 17" coligo nomitoru, ja visi "pareji" parametri ir vienadi??? cik stulbam ir jabut??? Pa pus gadu man ir apriebies vard SKYPE jo ta nozimi puse nezin bet vienalga lieto. Austinas SKYPE, Web kameras SKYPE, Dators SKYPE, SMADZENES SKYPE ????(Prieks ipasi gudriem SKYPE ir programma kas strada uz jebkura datora, ar jebkuram ustinam kuram ir mikrafons, ar jeb kuru Web kameru, un vajag tikai nedaudz smadzenu lai to lietotu!!)Ja jus gribat lai jus apkalpotu ka pienakas tad brauciet uz Elkor tehnika brivibas iela 21 pie Saktas jo tur strada viss labakais kolektivs??Pietam nepazistu nevienu Pardeveju Elkora kursh nezinatu LATVIESHU VALODU

K killstyl 20.10.2006

:) pardevejs pardeveju saprot!!!!ili kak u nas gavaritsa odin za vseh i vse protiv gemaroja!!!

M Mihail 30.10.2006

Pravil'no nape4atal paren', 4to sdelat' , jesli takije ljudi. Oni ne s4itajut za ljudej teh , kto rabotajet v Elkore , i pishut vsjakuju fignju pro firmu i jego rabotnikov. Sami sozdajut takuju situaciju , pol'zujas' privelegijej pokupatel'ja , otnasjatsa ne kak k 4eloveku , kotorije tebe mozet i ho4et pomo4' , a kak k skotu , kotorogo nado zamu4at' i brosit.

Z Zhuburs 04.12.2006

Piekriitu par to, ka ir paargudrie pirceeji. Taadi vienmeer buus, neskatoties uz to, paardeveejam tas ir diemzheel jaanorij un jaapkalpo tik un taa un peec iespeejas labaak. Tas nav variants "ja Tu man shitaa, tad es Tev shitaa". Darbs ar cilveekiem ir ljoti smags gan restoraanos, kafejniicaas, gan arii veikalos. Ne visi to var iztureet, taapeec tad labaak mekleet citu darbu, bet ja nav taadas iespeejas, tad kas jaadara, tas jaadara.Tu kaa paardeveejs labaak buutu priecaajies, ka atver cilveekiem acis un apgaismo kas ir kas. Savukaart jautaajums par monitoriem ir interesants, jo 17" un 19" izshkjirtspeeja vienaada, tikai uz 19"nieka ikonas lielaakas. Ja nemaldos, tad tas arii bija viss, bet vai tad tas buutu jautaajums pie kura jaaeksplodee??? Hmmm... maybe.

K Kristaps 21.11.2008

Es saprotu, ka darbs ir smags, taču nav tāda noteikuma, ka pārdevējs vai apkalpotājs drīkst mainīt attieksmi, ja zin, ka klints neko nenopirks. Ja tu ieej restorānā, apsēdies, tev atnes ēdienkarti, un pēkšņi, tu saproti, ka tas nav pa tavai kabatai, un oficiants arī saprot, ka tu neko nepasūtīsi un arī dzeramnauda izpaliks, vai tev patiktu, ka oficiants sāktu izturēties pret tevi ar nicīgu attieksmi??
P.S.
Jā, LATVIEŠU VALODU visi zin, arī Krievijā zin, ka Latvija pastāv, tikai vai viss kolektīvs spēj runāt vismaz 50% latviešu valodā? Šaubos, jo esmu sastapies ar pārdevējiem, kuri zin tikai jā, nē, varbūt, un tos pašus vārdus izrunā ar lielām grūtībām, pateiksi ka tā nav?