ELKOR

nu vienkaarshi unikaals gadiijums...!!! Elkors man nekad nav paticis, bet peec shii gadiijuma es vispaar nespeershu kaaju nevienaa Elkoraa!!! Elkor Tehnika, par ko ies runas, atrodas t/c Spice..nesen atveeraas.. Taa kaa es straadaaju t/c Spice un man aatri vajadzeeja discman sominju, noleemu tur aatri ieskriet un iegaadaaties.. ieraudziiju arii pakas ar matricaam, kuras man arii bija vajadziigas.. nopirku uzreiz 25 - veselu iepakojumu (iepakotu!). Kad saaku prasiit par to discman sominju, paardeveeji man neko jeedziigu pateikt nevareeja.. un latviski arii vinji runaaja suudiigi..bet tas nekas, arii krievu valodu es paarvaldu briivi.. Jaapieziimee, ka, kad mans teevs krieviski paardeveejam prasiija par matricu kvalitaati, paardeveejs latviski izspieda no sevis vaardinju "normaala" un neko vairs neteica.. laika man nebija daudz un gaaju pirkt... tas pats paardeveejs ar kasieriiti runaaja.... krieviski un bez probleemaam... tachu ar to vien viss nebeidzas!!! Atvedu maajaas matricas, atveeru "bunduli" un.... vaai.... 5 no 25 bija iepleestas iekshpusee... ja taadas ielikt CD-ROM'aa, tad taas uzspraags... chekinjsh man bija un es noleemu aiziet atpakalj un pieprasiit naudu, jo kaa lai es zinu, ka paareejie ar' peec kaada laicinja nesapliisiis... Naakamajaa dienaa straadaaju un aizgaaju uz Elkoru... paardeveejs negribiigi aizgaaja pie "priekshnieka" un ar vinju arii atgriezaas... es jau zinaaju, ka latviski vinji man neko sakariigu nepatreiks, liidz ar to uzreiz runaaju krieviski... vinji man pazinjoja, ka sapliisushaas samainiis, bet naudu atpakalj nedos (laikam gruutiibas uztaisiit atgriezto cheku...)... kad saaku meeginaat aizstaaveet savas tiesiibas, vinji saaka runaat man pretii un braukt augumaa... nu kaapeec neparunaat pretii un neapvest ap pirkstu jaunu meiteni ;p manispeec... es aizgaaju un uzrakstiiju suudziibu Spices suudziibu graamataa... pateicu visu, ko domaaju... tachu nu sekos interesantaakaa dalja... ;p

D Davis 28.02.2004

:pp

V voldinjsh 03.03.2004

nekad neieshu uz elkor!!

M MojoImja 08.03.2004

Nashet diskmana, ti shodi posmotri skoljko on stoit v RD ili TEHNOLAND-e. Estj tam odin PHILIPS. Ja posmotrev ohu...l V elkore - obichnaja cena 65. A tehnolande SUPERCENA, toljko do 29. fevralja - 85!!! klass. Estj MiniDisc Player. ELKOR - 109. RD - 159. Normaljno? Vot i vibiraj gde pokupatj. A voobshe ezditj luchse v ELKORCENTRS, kotorij na brivibas 201. Prodavci tam pomoemu chto nado.S matricami .. eto dejstviteljno prikol.

N Nu 11.03.2004

nu jaa..gadas jau taja Elkora viskaut kadigi..bet nu tas pardeveju stulbums un valsts valodas nezinashana ir pilnigs arprac,...kapec normalam sevi cienosam latviesu klientam butu jaruna ar to neaptesto pardeveju krieviski??

K Kirill 15.03.2004

Prosto devuwka okazalas ne v to vremja ne v tom meste! So vsemi bivaet, mozet u prodavca bila trudnaja noch, ili vstal ne s toj nogi. I nechego tut gnatj, ja tak schitaju. (eto naschet sluchaja s matricami) Labak puskai sama vspomnit gde i kogda do etogo ona sama komu nagrubila i kogo ne ochen laskovo obsluzila!!!Uveren chto s nej takoe toze bivalo!! A problemi s klientami bili i budut vezde i vo vseh magazinah bez iskljuchenija! I ELKOR ne samaja hudschaja v etom otnowenii firma! Ja bi daze skazal luchwaja!! Prodavci tam ochen kompitentni i horowo obsluzivajut. A naschet cen, tak v ELKORE oni samie luchwie po gorodu!!! ELKOR-SILA!!!

A avtor 20.03.2004

nu ne nado... a znajete po chemu ceni v ELKORe nizkije? a potomu chto oni nelegaljnuju produkciju prodajut... znaju, ja tozhe snachala ne verila... u menja znakomij rabotal v ELKORe i vsje raskazal... ka tam dela krutjatsja... a v Latviji voobshe plohovato s obsluzhivanijem... budem otkrovenni... i mezhdu prochem... ja nikogda ne grubila klientam i nikto ne grubil mne... kak govorjat - dots deveejam atdodas... (tochno ne zhaju kak perevesti, izvinite)... vot tak... nu i h**n s etim ELKOR'om... ja uzhe i zabila... ;p estj po vazhnee dela ;p

X Xena 01.04.2004

TURIES,MES PAR TEVI!!!! =) Jaiet bus uz Spici vinus pachakaret prikola pec =))

D Drjam 06.06.2004

A mne Elkor ne nravitsa, otstoj obsluzhivanije da i tovar, to u monitora ugolok otloman, to klaviatura rasskolota. FUuuuu

K k 05.07.2004

suuds!

F feral 31.08.2004

Elkoraa ir jaamaak uziet pareizos paardeveejus. Peerkot CD-RW, viens no vinjiem solija garantiju uz gadu, bet paarnaakot maajas atklaaju, ka izrakstiijis uz vienu dienu. Naakamajaa dienaa devos skaidroties un patraapiijaas viens sakariigs cilveeks, kas izlaboja kluudu un tagad garantija jau bija 2 gadi. Tacu uz Elkor Servisu gan neviens mani nepiespiediis iet veelreiz, ne vien nepareizas detaljas pasuuta, bet arii veel lekciju nolasa, par to kura valoda tad latvijaa ir galvenaa :(

E ERLKOR 13.04.2007

EJ TU DIRST, KAADS ELKOR IR SUUDS NAHUJ!

E Elkora 31.05.2007

Elkor otstojnaja firma. Prodavcy tam na stoljko typye chto nichego ne umejut kak pristavatj s voprosami "mogu li chem-nibudj pomocj", pri etom sami ne v sostojanie nichego konkretno rasskazatj o apparature. Nekompetentnostj i navjazchivostj-vot lozung Elkora.

V valera 30.11.2007

ka?

M Margarita 02.04.2008

Pati strādāju Elkora no tā brīža vairs mūžā negribu tur iepirkties utt. Cenas ir drausmīgas, attieksme arī.. Kapēc pārdeveji nerunā latviski? Tāpēc ka Elkora ir lielas problēmas un neviens negrib strādāt tur.. 3 mēnešus es tur nomocījos bija daudz problēmu protams.. trīs mēnešu laikā es nostrādāju gandrīz viena.. citās filiālēs 16 gadīgos ņēma..

L Laura 14.06.2008

Jā, valsts valoda Elkor pārdevējiem ir Morzes ābece...Un par piegādes noteikumiem vispār sviests...ir maksa par piegādi un par katru PAPILDUS stāvu.Nu tātad pirmajā stāvā jau nu vismaz līdz durvīm to mantu vajadzētu nogādāt. Sekojoša situācija-ir atvesta nopirktā manta par 600 ls (tehnika). Labi-samaksāju par to 5 min vešanu 9ls. Līst lietus, mājās mans tēvs, kuram tuvu 80(viņš loģiski nevar iestiept), šie atbrauc, izkrauj slapjumā pie vārtiem un brauks prom!Jāpiebilst, ka līdz durvīm ir pāris metri.Kā es lamājos nakamā dienā!Aizbraucu, pateicu visu, ko domāju(nezinu-drošvien pusi viņi nesaprata, jo savu viedokli izteicu latviešu valodā).Katrā ziņa nebiju jau nopirkusi mantu par 6 vai 60 latiem...
Aaa, un vēl.Instrukscijas jau, protams, arī nav valsts valodā. Tā es gaidu instrukciju valsts valodā kādus gadus 3 virtuves kombainam, kuru iegādājos jau senāk.Nelīdzēja vairākkātrēji atgādinājumi, tapāt neviens neturēja solījumu un neatzvanīja man...Nu tiešām vairs neko nepirkšu tur, jaiet ar līkumu...

I Indra 15.07.2008

Patērētāju tiesību aizsardzības birojā man teica, ka, ja nedod instrukciju latviešu valodā - var sūdzēties Valodas inspekcijā!!!

H Hmm 16.08.2008

Ja jau vinjiem trukst darbinieku un tadu kas māk LV .
Tad kapēc Mani ELKORA nepieņēma ka pāris vārdus krieviski nesapratu :(

H hubabuba 16.12.2008

nahuj to elkoru un lielako dalju parejo latvijas elektronikas un apgerbu veikalus. labaak internetaa no arzemju saitiem jeb braukt arpus latvijas iepirkties. starpcitu letaak un izdevigaak neka rigaa.