ELKOR

X x 30.01.2006

Ja ne ponimaju, tak za4em hodit tuda? Ja v Elkore nikogda nebil i ne poidu, 4tobi ne imet takogo gemoroja.

D dub 30.01.2006

Krasta ELKOR Centrs tika atvērts 01.12.05. Trīs mēneši nekā nesanāk :)

R Redberry 31.03.2006

A ja 2 nedeli nazad krosovki Nike kupil v elkor sport. Kuljno, vibor bolshoi. Kupil 4to ponravilosj. Da i skidka bila prili4naja.

X x 01.04.2006

Tas vel ir nieks! Ja tu vecīt zinātu kā mēs - pārdevēji īstenībā runājam - nekad vairs ne uz vienu lielveikalu neietu!!!! =))) auns!

K Karlis 13.04.2006

Uzzvanot uz GRANDIOZO elkor centru Krasta ielā lai uzzinātu vai konkrēta prece ir pieejama dzirdēju pārdevēju bļaujam kādam: "Idi pogovori, tut ČUVAK čego to hočet". pēc šīs frāzes es, protams, palūdzu viņa vārdu un uzvārdu un paskaidroju, ka čuvak hočet vairs tikai 'vadītāju pie telefona. Vadītājs kā par brīnumu uz vietas neatradās. Atstāju savu tel. nr., lai vadītājs ar mani sazinās. gaidu jau 3 mēnešus. Varbūt šodien pazvanīs, varbūt rīt? Ja nē, kādā brīdī būs jādodas uzmeklēt šis aizņemtais cilvēks un laipnais pārdevējs.===========================================Kada sakaraa veikala direktoram ar tevi jasazinaas? pa telefonu ne viena lieta nerisinaas-idiots, pardeeveeja vietaa es tevi pasutiitu dirst-NAV LR likumos tada panta. gribi uzzinaat par preci atbrauc uz veikalu!!!

K Kaspars 31.08.2006

Man savukaart radaas probleemas ar ELKOR remonta servisu. Manu telefonu remontee jau vairaak nekaa meenesi, un sazvaniit to iestaadi arii nevar. Kad beidzot peec desmit citu numuru apzvaniisanas izdevaas sazvaniit, man pazinjoja ka prioritaate ir garantijas remontiem. Savukart kad agraak remonteju ieprieksejo telefonu par garantiju, tad pazinjoja ka maksas remontiem prieksroka. Nozelojama iestaade.

E ellina 22.01.2007

Reti nelaipna apkalpošana.Vakar 21.01.07 biju Alfā elkor veikalā interesējos par blenderi.Pasaucu pārdevēju,kas stāv tuvāk pie veļas mašīnām.Viņš pat nepienāk klāt ,bet sūtu pie kaut kādas meitenes.Aizeju pie kases-tur divas meitenes kārtīgi gulšņā pa krēsliem,puisis atstutējies žāvājas,sūta vēl pie kaut kādas meitenes,kuru es pat neredzu.Eju meklēt,viņa izkliek preci,pat lāgā neuzklausa un neiet paskatīties,nelaipni atbildēja,ka man arī pārgāja vēlēšanas vēl kaut prasīt.Pārdevēji 5 gab,bet nav kam paprasīt.nav jau nekāda eksluzīva prece,varu nopirkt arī citur.Nu 50-60 lati,ko es biju ieplānojusi aiziet elkoram garām....

D durrr 21.03.2007

tu durax esi!!!!!

L lol 30.12.2008

Nav ko klausīties citu cilvēku sarunām fonā... :D Un bonusus kredītam vari vākt no citiem cilvēkiem.!!! :D

M mmmmmmmmmm 15.02.2009

Direktoram NAV jāatzvana kuram katram, parasti ir tā ja ir kādas problēmas, tad ierodās veikalā un tad lūdz lai paaicina direktoru, bet to jau jūs nesaprotat :D Ar direktoru viss ir ok! Krasta 60 ir labs direktors, man pašai bija problēma liela un izdevās veiksmīgi vienoties ar veikala direktoru, tā kā domājiet ko rakstat...