ELKOR

Nu man jau liekas ka Elkor unikālā pārdevēju nekompetence vai drīzāk absolūta neieinteresētība kaut ko pārdot, ir tikai un vienīgi VIENA MILZĪGA NAUDAS ATMAZGĀŠANA! Nezinam tikai kas tam visam ir apakšā, kas tam dod finanses. Paskatieties cik daudz naudas tiek nodedzināts elektrībā - tizli un pārspīlēti ar prožektoriem izgaismotos veikalos. Stils vispār galīgi garām. Kādu normāli latviski runājošu un saprotošu pārdevēju neatrast.

S sdf 19.06.2004

ne figa ta nav. es nesen nopirku fochiku par 400ls internet veikalaa. bet elkora to var nopirkt par 650ls. ar tadam cenam vini var visu apgaismot a r prozektoriem desmit reizes!

V Vērtētājs 19.06.2004

Nū bet par cenām apgaismot tikai tad ja to uzskrūvētās cenas fočiku kāds nopērk, bet tie biezie valsts zagļi un krāpnieki kas nopērk, tiem laikam pie vienas vietas cik viņš atdod un kurā veikalā, ja elkorā viņi mētājas, tad viņš paņem un vis. Bet normāli cilvēki tur neiepērkas.

R Rita 18.09.2004

NEPIEKRITU viedoklim, ka Elkora strada nekompetenti veikala pardeveji. Esmu divas reizes iepirkusies Elkor lielaja centra uz Brivibas ielas. Ziema nopirku loti labu sleposanas kostimu, apkalposhana ideala, jaukas pardevejas, liela izvele, plashums. Nesen (turpat) tehnikas nodala nopirku Philips virieshu skushanas aparatu ka davanu draugam. Pardevejs bija kompetences augstumos, deva padomus, respektivi, apkalposhana limeni.

G Gnom 29.09.2004

Suki oni i est suki.A bolshe vsego smeshit kak na antireklamu-zalaziet ih pups i tipo ot lica pokupatelja rasskazivaet kak ne vse na samom dele ploho.:)Bolshajaa stiralnaja mashina-prevrashaetsja v pesok.Vse k tomu.Za vse nado platit.Kosmicheskij zaskon.Amin.