ELKOR

Ja tiesam tai elokr servisaa strada mazintelektuala tauta jo iaznesot kompi uz turieni kuram pec manam domam bija matesplate nomirusi, es sanemu atbildi ka tas ir viruss es teicu ka 100% esmu parliecinats ka ta ir matesplate

J

B BuBirezs 06.07.2004

Piekriitu man taapat gadiijaaas ar pusotru gadu atpakalj ar gforce kartiiti - nestraadaaja 3D, straadaaja tikai 2D. Aiznesu, peec paaris dienaam njemu laukaa, saka viss kaartiibaa. Maajaas laizhot speeles izraadaas atkal 3D nestraadaa, es atkal pie shiem, shie saka "driveri neesot pareizi uzinstaleejis", labi. Nopumpeeju visu jaunaako gan firmware, gan nvidia driverus, bet nekaa. Tikai peec treshaas reizes kad pie vinjiem ierados tie man gforci samainiija pret citu, protams viss straadaaja - gan 2D, gan 3D. Secinaajums uz vietas ja iesleedzaas standart loga izmeeri un nechakareejas, vinjiem pat slinkums ko taalaak paskatiities!!!!